Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szalona Inwestycja .. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Szalona Inwestycja .. (/Temat-Szalona-Inwestycja-161822)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 29-03-2019 13:48

Edit


RE: Szalona Inwestycja .. - Xanter98 - 29-03-2019 15:02

Czyli po tym wszystkim nadal inwestujesz(trzymasz $) w hyip/krypto/jakikokolwiek inny hazard? Big Grin


RE: Szalona Inwestycja .. - marmal - 29-03-2019 15:09

(29-03-2019 13:48)Cryptorina napisał(a):  Smile Wow!.. jasnowidz Smile .. blog.. cóż.. pracuje nad tym tematem, ale jeszcze nie nauczyłam się wszystkiego czego bym chciała, poza tym chwilowym utrudnieniem jest fakt, że raczej nie będę pisała po polsku. Muszę to jeszcze przemyśleć.
Jeżeli będzie to blog po angielsku to ja z chęcią poczytam.


RE: Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 29-03-2019 15:14

Edit


RE: Szalona Inwestycja .. - Xanter98 - 29-03-2019 15:23

Probujesz odrobic na tym samym zamiast wyplacic wszystko i zainwestowac w jakis wlasny projekt lub odlozyc Smile

Taka taktyka prowadzi tylko do tego, ze wreszcie stracisz calosc. Bez promowania sie nie zarabia w takich projektach. Czasami jak sie ma troche szczescia mozna wyjsc na plus, ale przeciez w zdrapkach tez ludzie wygrywaja.


RE: Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 29-03-2019 15:42

Edit


RE: Szalona Inwestycja .. - dzemba - 31-03-2019 05:24

(29-03-2019 15:42)Cryptorina napisał(a):  A właśnie chwilę temu.. widziałam na jednym z hyipów, jak ktoś wpłacił depozyt w wysokości 25 tys $
z perspaktywy czasu patrząc na to wszystko czuję przerażenie...
codziennie na swiecie tysiące ludzi będą wpłacały kasę na takie strony
Tymbardziej twierdzę, że taki dziennik jest potrzebny..

Debili na świecie nie brakuje, hyipy są jak dla mnie nawet gorsze od buxów i skracaczy linków Smile ba! Już nawet manual surfy i programy pokroju sejfik.com gdzie klikasz za 0.1gr wyglądają jak dobra inwestycja czasu przy nich facepalm jedynie hazard jest gorszy (forex, bukmacherka, kasyna) Cool

Tak nawiasem, strach czytać co robisz ze swoim życiem (a bardziej pieniędzmi), duża cześć nastolatków ma silniejszy instynkt samozachowawczy niż ty.

Fala hejtu, ale zasłużona Tongue


RE: Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 31-03-2019 07:27

Edit


RE: Szalona Inwestycja .. - KryptoHyip - 01-04-2019 13:52

Przeczytałem cały temat i widzę, że popełniłaś błędy, które większość popełnia podczas pierwszych inwestycji w hyip. Osobiście tego nie hejtuje, bo też jestem osobą która woli uczyć się na własnych błędach i na poczaku traciła kasę na hyip. Najważniejsze aby wyciągać z tego wnioski i w przyszłości nie popełniać tych samych błędów mądrzej zarządzać pieniędzmi, dywersyfikować, inwestować w kilka programów i zakładać, że każdy prędzej czy później upadnie.

Na hyip zarabia tylko 5% ludzi ( bez struktury), ważne żeby tam się znaleźć Wink


RE: Szalona Inwestycja .. - Olszi - 01-04-2019 19:24

Ciekawy dziennik. Ładnych kilka lat temu o mało sam tam nie zainwestowałem kasy namawiany przez jednego typa. ,,super zarobki'' ,,pewna inwestycja'' ,,biznes na lata''. W ostatniej chwili poszedłem po rozum do głowy i odpuściłem.

Zgadzam się z tym co ktoś napisał kilka postów wcześniej, masz świetne pióro. Super się czyta Twoje teksty.