Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szalona Inwestycja .. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Szalona Inwestycja .. (/Temat-Szalona-Inwestycja-161822)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Szalona Inwestycja .. - PremAccHack - 29-03-2019 11:12

https://zarabiam.com/Temat-FUTURENET-rev-share-matryce-wlasna-kryptowaluta-banners-app-129921?pid=1839872#pid1839872

Tutaj chyba ktoś Twoje dane wrzucił lepiej zgłoś żeby to usuneli.


RE: Szalona Inwestycja .. - twardy - 29-03-2019 11:21

Tak w ogole to czasami sie zastanawiam w jaki sposob ludzie sa w stanie zgromadzic taki kapital (no jakby nie bylo 50k zl to nie sa grosze, w jakiejs pipidowce to nawet i kawalerke za tyle kupisz) a pozniej to lekka reka dac jakims hochsztaplerom z internetu, bo co moze pojsc zle...


RE: Szalona Inwestycja .. - PremAccHack - 29-03-2019 11:31

@[twardy] może tacy których w życiu nikt nigdy nie oszukał lub pieniądze przyszły łatwo (czytaj. wygrana, spadek) Jak ktoś zarobi taką sumę w ciągu 2 - 3 lat i pracuje na to, to wie żę pieniądze nie spadają z nieba i łatwo się je nie pomnaża.


RE: Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 29-03-2019 12:02

Edit


RE: Szalona Inwestycja .. - Arczit - 29-03-2019 12:48

Wiadomo po fakcie teraz jest tu pełno specjalistów, którzy kiedyś mówili że to nie wyjdzie i teraz mają okazje do powiedzenia "a nie mówiłem?!". Szkoda że żaden z polecających Fejkpro się tutaj nie wypowiada.

Wiadomo byli ludzie co na tym zarobili, ale na początku i z dużym wkładem $$$, bądź strukturą.

Według mnie dziennik jest idealny dla ludzi którzy planują wejść w jakiś hyip, a nie mają o tym pojęcia. Fajnie że pokazujesz krok po kroku jak to wyglądało i swoje odczucia / i emocje jakie Tobą kierowały (szybki hajs, jak zarobić a się nie narobić itp.). Stawka jaką zagrałaś jest spora jak na osobę zieloną w tego typu inwestycjach, ale tak jak tu ktoś napisał było to przez naiwność na łatwy hajs. Trochę nie rozumie jak ciężko zarobione $$$ w Twoim przypadku mogłaś od tak wrzucić w jakieś pseudo reklamy (zrozumiał bym gdybyś zaoszczędziła 500k i te 50k wrzuciła w inwestycje dużego ryzyka).
Tutaj w tym dzienniku przestroga dla wszystkich tych, którzy chcą mieć hajs za nic nierobienie w różnego rodzaju hyip'ach, macie ^^ pokazane jak to się kończy...

Kontynuuj, czekam na więcej Smile


RE: Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 29-03-2019 12:48

Edit


RE: Szalona Inwestycja .. - marmal - 29-03-2019 12:53

Mi się bardzo podoba Twój wpis. Może niektórzy wyciągną z tego jakieś wnioski. Ja nie będę tutaj ani krytkował ani hejtował. Dziwi mnie, że nie pomyślałaś o jakiejkolwiek dywersyfikacji tutaj.
Dodam jeszcze, że trzeba mieć odwagę żeby się tak przyznać publicznie. Chciałoby się rzec - "trzeba mieć jaja", ale nie byłoby to trafione porówanianie w tym wypadku. Smile

Życzę powodzenia w przyszłości! No i pytanie co dalej, jakieś nowe plany po tym całym "katharsis"?


RE: Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 29-03-2019 13:06

Edit


RE: Szalona Inwestycja .. - marmal - 29-03-2019 13:16

Zakładając czarny scenariusz i to całkiem realny, że z FAP już się nic nie da odzyskać (na razie jest problem z wypłatami), to co dalej?
Będziesz próbować innych inwestycji czy praca na etacie już tylko?


RE: Szalona Inwestycja .. - Owl_ - 29-03-2019 13:31

Bardzo ciekawy dziennik. Moim zdaniem, zamiast inwestować w hyipy, powinnaś zacząć pisać bloga. Wydaje mi się (na podstawie tego, co piszesz), że masz talent i mogłabyś pisać opowiadania, historie ze swojego życia. Pewnie w dłuższej perspektywie zarobiłabyś więcej niż na inwestowaniu w hyipy Wink