Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szalona Inwestycja .. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Szalona Inwestycja .. (/Temat-Szalona-Inwestycja-161822)

Strony: 1 2 3 4 5


Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 28-03-2019 10:00

Edit


RE: Szalona Inwestycja .. - esli12 - 28-03-2019 10:06

Współczuję... sam kiedyś "jarałem się" tego typu programami ale na szczęście szybko się wyleczyłem z tej fascynacji. Obyło się też bez większych strat. Twoja kwota inwestycji była konkretna. Chętnie poczytam o twojej kolejnej decyzji. Życzę powodzenia i nie łam się! Smile Wszystko da się odpracować Smile


RE: Szalona Inwestycja .. - dominikstawniak - 28-03-2019 14:19

Ten dziennik może być ciekawy. Niestety każdy w swoich próbach zarobku w sieci chyba stracił na czymś, jednak kwota nie jest mała. Będę zaglądał zobaczyć co tam się u Ciebie dziejeWink


Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 28-03-2019 21:59

Edit


RE: Szalona Inwestycja .. - twardy - 28-03-2019 22:26

Wyglada troche, ze nie uczysz sie na wlasnych bledach, "tym razem sie uda", masz zadatki za "dobrego" hazardziste.


RE: Szalona Inwestycja .. - Surimi - 28-03-2019 22:37

Według mnie, to co robisz to bardziej hazard niż jakieś inwestowanie. Nie masz planu, pakujesz kilkadziesiąt tysięcy w program, którego nawet do końca nie rozumiesz.


RE: Szalona Inwestycja .. - Cryptorina - 29-03-2019 00:03

Edit


RE: Szalona Inwestycja .. - lijon - 29-03-2019 02:19

Ciekawy wątek który mówi wiele o ludziach.
Spróbuj się ocenić patrząc na siebie z perspektywy osoby trzeciej.
Twoje porażki nie wynikają z pecha i z tego że wszystko czego się dotkniesz się wali, lecz z Twej naiwności.
Po przeczytaniu kilku artykułów i obejrzeniu paru filmików w formie poradników od razu zakładasz szybkie zyski. Niestety jak udowadniasz własną osobą kapitał to nie wszystko by móc zarabiać. Nie wiem skąd go wzięłaś ale rozumiem że taka strata musiała cie zaboleć. Otóż wszystkie te scamy służą do tego by zarabiać na takich jak ty, a takich jest znacznie więcej niż ci się wydaje. Lepiej zamrażaj kasę na lokatach zamiast ją tracić i oddawać w ręce oszustów. Pisz więcej, gdyż mam nadzieje że inni nauczą się na twoich błędach. Pisz o tym co wtedy myślałaś, czym się kierowałaś, jakie było twoje nastawienie oraz co uważasz że robiłaś źle.

PS: Nie traktuj mojego postu jako ataku na swoją osobę.


RE: Szalona Inwestycja .. - rachman - 29-03-2019 03:22

Rety myślę dziennik postępów a tu dziennik tragedii Wink Masakra, jak można tyle kasy wpłacać w firmy bez gwarancji o podłożu piramidalnym - zawsze mnie to zastanawiało jak ludzie lekko ODDAJĄ swoją kasę Smile
Trzymaj się i nie odpierdzielaj takich akcji - zacznij zarabiać, a nie wieczne odrabianie strat Wink
Pamiętaj prawie wszystkie takie programy MUSZĄ upaść, a że miliony zaufały? Jest takie powiedzenie - żryj gówno, miliardy much nie mogą się mylić Wink
W inwestycjach liczy się chłodne spojrzenie i kalkulator a nie "inni" czy bełkot marketingowców danej firmy.
Ucz się na błędach i szczerze życzę odrobienia strat. Poczytaj dzienniki i poradniki innych. Miliony są możliwe ale nie każdemu się to uda, no i zazwyczaj jest to okupione nauką/czasem/pracą. Zacznij w ten sposób. Powolutku i do przodu. Trzymam kciuki Wink


RE: Szalona Inwestycja .. - malpa2 - 29-03-2019 09:23

No niestety widać u Ciebie brak edukacji finansowej i naiwna wiara w hyipy Smile
Juz samo inwestowanie 50 tys zł w "internetowy binzes" mówi samo za siebie, inwestujesz tyle ile nie żal ci stracić.

Dodatkowo wybrałaś fatalne firmy, które nie miały żadnego produktu tylko były oparte na piramidzie i naganianiu kolejnych osób. Ja akurat miałem szczescie w takich "firmach", ale też sie z tego wyleczyłem bo to za duzy stres i nie pozwalam juz innym osobom inwestować i obracać moimi pieniędzmi.

Ja pamiętam jeszcze matryce i chyba program mypaid gdzie tam były jakieś paczki za 2$, program mint, ale najbardziej poswięciłem czasu na Bannersbroker, była mocna faza na ten program i "panele". Program swietnie sie trzymał ale do czasu. Zawsze trzeba wejść i wyjść w odpowiednim momencie.

Szkoda że nie zainwestowałaś w mytrafficvalue, który jako chyba jedyny coś miał realnego, jakiś produkt, mają gry, paidverts.com i w miare normalne programy finansowe. A nie żadne debilne paczki, matryce czy inne cuda. Dlatego nie bądź jak hazardzista i nie próbuj sie odbić bo swiat hyipów to dno Smile
Mimo wszystko powodzenia i inwestuj najlepiej w siebie, swoją wiedzę bądź strony/blogi/google adsense bo gdy konczą sie nowi wpłacający to te programy zawsze sie zwijają a zarabia tylko jedna osoba - pomysłodawca piramidy i jego przyjaciele dobrze poinformowani.