Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga przez afiliację czyli Lori kosi miliony! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga przez afiliację czyli Lori kosi miliony! (/Temat-Droga-przez-afiliacje-czyli-Lori-kosi-miliony-161811)

Strony: 1 2 3


Droga przez afiliację czyli Lori kosi miliony! - Lori - 27-03-2019 16:28

[Obrazek: bg-lori.png]

Cześć, jestem Lori i od dzisiaj zamierzam prowadzić swój własny dziennik na tym forum! impreza

Na sam początek może opowiem coś o sobie i o tym jak tutaj trafiłam. Nie przedłużając więcej wstępu (ktoś to w ogóle czyta? Lol) zaczynajmy!

Opowiedz nam o sobie:
Mam na imię Laura, pochodzę z województwa śląskiego i w 2020 będę miała 8 lat Rolleyes (urodziłam się 29 lutego). Swoją przygodę z zarabianiem w internecie zaczęłam za czasów świetności sms premium czyli około 5 lat temu, a na chwilę obecną mam kilka swoich większych i mniejszych projektów, które powiązane są z sieciami partnerskimi oraz afiliacyjnymi. Ogólnie w moim środowisku znajomi mówią mi, że jestem człowiekiem orkiestrą, ponieważ jeżeli chodzi o internet to ogarniam wszystko sama od A do Z, czyli od grafiki aż po programowanie, a jak czegoś nie potrafię to się tego uczę. Smile

Na czym zarabiasz?
Na samym początku swojej działalności do zarobków z internetu podchodziłam bardzo sceptycznie i z dystansem. Bardzo długo też myślałam co tak naprawdę chciałabym robić w sieci i wpadłam na taki sposób, że spisze te swoje wszystkie myśli na kartkę i spróbuję każdej, a te które przyniosą mi najwięcej korzyści i dadzą najwięcej satysfakcji rozbuduję i tak też się stało. Próbowałam chyba wszystkich metod zarobków w internecie od buxów przez ankiety aż po smsy premium czy programy partnerskie. Na chwilę obecną skupiam się na trzech modelach zarobku i chyba tak już pozostanie, a są to:

Social Media - Instagram, Facebook, YouTube i odpowiadając od razu na Twoje pytanie - nie, nie jestem influencerką.

Własne strony + SEO - Tak, posiadam kilka własnych stron i sama je optymalizuję oraz prowadzę działania SEO.

Mediabuying/Reklama - tworzę własne prelandingi i wykupuję dla nich reklamy (Google Ads, FB Ads etc.)


Co znajdę w tym dzienniku i po co ten dziennik?
Ogólnie do założenia konta na forum (wcześniej obserwowałam Was bez at ) oraz do rozpoczęcia pisania dziennika zmotywował mnie użytkownik @[Vasaki], a dokładniej jego dziennik/tutorial o wybijaniu Resident Evil.
W tym dzienniku raczej nie będę publikować swoich nisz oraz stron na których zarabiam, ale myślę że będzie pojawiać się tutaj dużo wiedzy merytorycznej, bo mogę się nią z Wami dzielić oraz być może jakieś zdjęcia moich zarobków, a czasami coś z życia. Cool Przy okazji ostatnio zrobiłam się trochę leniwa, ach ta wiosna... I dziennik ten prawdopodobnie pomoże mi się zmotywować do regularniejszej pracy.

Ile zarabiasz?
Czekałam na to pytanie! Oh wait... Lol Moje zarobki z "internetów" są co najmniej dziwne i głównie zależą od dni tygodnia. Są dni w które osiągam dniówkę na poziomie ~600 PLN, ale bywają też dni (głównie weekendy) w które potrafię zarobić dużo więcej Heart. Moja rekordowa dniówka wpadła mi 16 kwietnia 2017 roku, a wynosiła ona dokładnie 11 961 PLN - złożyło się na nią Adsense, jeden z programów partnerskich o tematyce erotycznej oraz program partnerski z pewnym suplementem diety na odchudzanie. Cool

Coś od siebie?
Jasne! W dzienniku nie będą pojawiać się regularne wpisy np codziennie lub co drugi dzień, ale postaram się wrzucać chociaż dwa na tydzień. Przy okazji każdy wpis postaram się przyozdabiać jakimś memem. Smile Niech będzie kolorowo!

Na dziś to wszystko, dziękuję za uwagę, a memem na dziś będzie klasyk:

[Obrazek: Zcom-Paypal.jpg]



RE: Droga przez afiliację czyli Lori kosi miliony! - Guxinimod - 27-03-2019 17:13

Haha, wchodzisz w dobrym stylu Big Grin
Powodzenia, czekam na wpisy.


RE: Droga przez afiliację czyli Lori kosi miliony! - Surimi - 27-03-2019 17:16

Powodzenia, fajna kasa na ile procent pasywna? Big Grin Jak seo to już potem można leżeć brzuchem do góry Big Grin


RE: Droga przez afiliację czyli Lori kosi miliony! - twardy - 27-03-2019 17:31

Tyle lat bez forum sobie dawalas rade, ciekawe co bedziesz nam chciala sprzedac za miesiac albo dwa Jerk

Powodzenia Lol


RE: Droga przez afiliację czyli Lori kosi miliony! - malpa2 - 27-03-2019 18:47

Cytat:Mam na imię Laura, pochodzę z województwa śląskiego i w 2020 będę miała 8 lat

Że jak Big Grin? Ładne imię, zarobki widze też konkretne, powodzenia z dziennikiem.


RE: Droga przez afiliację czyli Lori kosi miliony! - Guxinimod - 27-03-2019 18:50

(27-03-2019 18:47)malpa2 napisał(a):  
Cytat:Mam na imię Laura, pochodzę z województwa śląskiego i w 2020 będę miała 8 lat

Że jak Big Grin? Ładne imię, zarobki widze też konkretne, powodzenia z dziennikiem.

29 lutego, rok przestępny. Big Grin


RE: Droga przez afiliację czyli Lori kosi miliony! - transformice100 - 27-03-2019 19:13

No powiem Ci, że wleciałaś konkretnie! Smile

Czekam na kolejne wpisy i życzę powodzonka Big Grin


RE: Droga przez afiliację czyli Lori kosi miliony! - Zaperr44 - 28-03-2019 17:24

Szanuję za dodanie mema, najlepsze dzieło jakie dotychczas powstało na naszym wspaniałym forum zarabiam.com Big Grin


RE: Droga przez afiliację czyli Lori kosi miliony! - fusek - 28-03-2019 17:48

Będę obserwować. Ciekawie się zapowiadaWink
Duże masz zaplecze ? FB itp?


RE: Droga przez afiliację czyli Lori kosi miliony! - danoneksss - 28-03-2019 18:34

Zapowiada się ciekawie Wink
Będę obserwował!