Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPI] Co robię nie tak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [PPI] Co robię nie tak? (/Temat-PPI-Co-robie-nie-tak-161809)



[PPI] Co robię nie tak? - El_Kreciko - 27-03-2019 15:53

Od jakiegoś tygodnia zacząłem się bawić w internety, głównym moim celem jest zarobić swoje pierwsze 10$ przy pomocy PPI. Jednak uznajmy, że "średnio mi wychodzi" ba średnio. Fatalnie. Robię wszystko jak z tego poradnika (https://drive.google.com/file/d/1DWTkwPhr8PzLZSCO5GO1f7ILOPGEggZp/view). Każdy filmik przed wrzuceniem włączany na niepubliczny i podbijany likeami i wyświetleniami (zazwyczaj 200 wyświetleń i coś koło 10-20 like) opis również zredagowany według instrukcji, dorzucone dodatkowe tagi etc. Jednak jak na razie wejść w link są 3 (gdzie jedno jest moje) i zero instalacji a wyświetlenia stoją. Co robię nie tak? Prosiłbym jakichś znawówców (jeżeli jest taka możliwość) o podrzuceniu jakichś tematów a jeżeli ktoś ma czas i się mu chce to o wytknięcie moich błędów
https://www.youtube.com/watch?v=QIR9byRrGv8

Z góry dziękuję


RE: [PPI] Co robię nie tak? - Shadecaster2 - 27-03-2019 17:09

Twoja konkurencja ma od 10k do 300k views z 200 viewsami nie masz żadnej szansy się przebić albo kup z 10-20k views albo poszukaj mniej popularne nisze, minimum 1000-2000 views kupuj i napisz z 10 pozytywnych komentarzy.
Polecam przejść na mylead testowałem stronę z poradnika i zarobki o 30% mniejsze


RE: [PPI] Co robię nie tak? - El_Kreciko - 27-03-2019 17:20

(27-03-2019 17:09)Shadecaster2 napisał(a):  Twoja konkurencja ma od 10k do 300k views z 200 viewsami nie masz żadnej szansy się przebić albo kup z 10-20k views albo poszukaj mniej popularne nisze, minimum 1000-2000 views kupuj i napisz z 10 pozytywnych komentarzy.
Polecam przejść na mylead testowałem stronę z poradnika i zarobki o 30% mniejsze

Tylko problem jest w tym, że nawet nie mam pomysłu na jaką niszę się przerzucić, dalej chcę się ograniczyć do youtuba i ppi ale w takim razie co? I do tego nie mam pieniędzy żeby zainwestować w wyświetlenia więc na razie się tyłam po serwisach gdzie wymienia się punkty za like czy wyświetlenia


RE: [PPI] Co robię nie tak? - Shadecaster2 - 27-03-2019 17:25

Niestety musisz zainwestować w wyświetlenia bez tego słabo, najlepiej mypay lub zarabiacze jak masz zmienne ip to szybko zarobisz z 50zl


RE: [PPI] Co robię nie tak? - El_Kreciko - 27-03-2019 17:35

(27-03-2019 17:25)Shadecaster2 napisał(a):  Niestety musisz zainwestować w wyświetlenia bez tego słabo, najlepiej mypay lub zarabiacze jak masz zmienne ip to szybko zarobisz z 50zl

Zobaczyłem na Gry Online, że niedawno wyszło Generation Zero, sądzisz że jest to dobry pomysł, żeby zainwestować w tą niszę? Czy raczej to będzie wyrzucenie pieniędzy w błoto?


RE: [PPI] Co robię nie tak? - Shadecaster2 - 27-03-2019 18:04

raczej w błoto : P odezwij się na gg(masz na moim profilu)


RE: [PPI] Co robię nie tak? - El_Kreciko - 27-03-2019 18:30

(27-03-2019 18:04)Shadecaster2 napisał(a):  raczej w błoto : P odezwij się na gg(masz na moim profilu)

Nie ma :[


[Obrazek: Gadu-gadu.png]