Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiany skrill/psc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiany skrill/psc (/Temat-Wymiany-skrill-psc-161783)



Wymiany skrill/psc - Ryży - 26-03-2019 10:47

Witam wszystkich.
Z uwagi na to że dość często korzystam z procesorów płatności skrill oraz paysafecard postanowiłem otworzyć wątek z wymianą. Kilka osób przeprowadziło wymianę ze mną w wiadomościach prywatnych poszło całkiem sprawnie więc stwierdziłem że najlepszą opcją będzie gdy otworzę temat.
Moje propozycje wymian:

TY - JA

Skrill - konto bankowe
Skrill - paypal
Skrill - paysafecard
Skrill - czek blik (+3zł)

Paysafecard - konto bankowe
Paysafecard - skrill
Paysafecard - paypal
Paysafecard - czek blik (+3zł)

W przypadku każdej transakcji pobieram opłatę manipulacyjną w wysokości 8% kwoty wymiany.

Przyjmuję kody paysafecard we wszystkich dostępnych walutach i nominałach. Kwota obliczana jest na podstawie aktualnej wartości waluty kodu paysafecard według kalkulatora walut dostępnego na oficjalnej stronie internetowej paysafecard. Pieniądze wysyłam tylko i wyłącznie w PLN.


RE: Wymiany skrill/psc - Bartek | MF - 26-03-2019 16:30

Polecam, miałem potrzebę aby natychmiastowo wymienic PSC na BLIK, i wszystko szybko poszło


RE: Wymiany skrill/psc - Adaalbert - 26-03-2019 21:54

Poszedl priv Smile


RE: Wymiany skrill/psc - myszula - 29-03-2019 08:52

NIE POLECAM!!!
Wczoraj,
Wymiana psc-bank, karty wyslane, RYŻY wbił je na swoje konto STS, brak wpłaty na moim koncie!
200 zł,....brak kontaktu!!!
KOLEJNY OSZUST !!!???
Czekam na wyjasnienia....


RE: Wymiany skrill/psc - yazir - 29-03-2019 12:42

@[Ryży] co tam się wydarzyło?


Wymiany skrill/psc - Hybrid1990 - 01-04-2019 20:10

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.