Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kanał na YouTube... Biggy See - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: Kanał na YouTube... Biggy See (/Temat-Kanal-na-YouTube-Biggy-See-161767)



Kanał na YouTube... Biggy See - AnnaKa - 25-03-2019 13:33

Witam,

Od dłuższego czasu zastanawiałem się czy nie byłoby fajnie prowadzić czegoś na rodzaj dziennika związanego z produkcją muzyki.
Dlatego też postanowiłem, że na ZC zrobię sobie temacik w Off-Topicu by sobie skrobnąć co nie co, na temat moich produkcji muzycznych.

Jako producent nie potrafię znaleźć dla siebie jednego gatunku w którym czuł bym się najlepiej.
Z produkcji na produkcję staram się poszerzać swoje umiejętności. Samych projektów, których nie skończyłem jest ponad 2000...
Są to różnego rodzaju motywy, testy brzmień, jakieś próby remixów, które nigdy nie wyjdą na światło dzienne.
Ale myślę, że obrazuje to tylko fakt jak muzyka odgrywa ważną rolę w moim życiu Heart

Nie liczę na jakiekolwiek zainteresowanie tematem bo to forum stricte o zarabianiu.
Jednak może akurat komuś się temat spodoba i będzie śledził, także będę wrzucał nowe jak i stare produkcje aby ludzie mogli lepiej poznać to co robię Smile

Na początek wrzucę coś z najnowszych produkcji w klimacie Deep House








RE: Kanał na YouTube... Biggy See - buciu52 - 27-03-2019 09:12

Twoje remixy cypisa ktoś słuchał u mnie w robocie. Fejm! Big Grin


RE: Kanał na YouTube... Biggy See - AnnaKa - 27-03-2019 15:43

@[buciu52] Stare dzieje, trochę na tym się zrobiło wyświetleń nie ukrywam. Tak samo na collabie z Cypisem i Popkiem "Hajs Trzeba Rozyebać" i "Latający Dywan". Ale to nie przyniosło dobrego skutku dla mnie bo widownia na YT, która przybywała na koncie domagała się tylko muzyki Cypisa. Przez to kanał umarł. Przyczyniły się też do tego algorytmy na YT i brak regularności Big Grin

Kolejna produkcja do wglądu to t.A.T.u - Нас Не Догонят




Swoją drogą bardzo lubię wschodnich twórców bo bez problemu wysyłają materiały na remixy


RE: Kanał na YouTube... Biggy See - AnnaKa - 12-04-2019 11:29

Dla osób lubujących się w muzyce lekko określanej "muza do auta" zostawiam moją produkcję "Yeah!"




Osoby poszukujące ambitniejszego Deep House'owego brzmienia wrzucam remix utworu Natalii Kills - Mirrors




Miłego odbioru!



RE: Kanał na YouTube... Biggy See - kontars - 17-11-2020 12:11

szybko wybiłeś ten muzyczny kanał? Bo widzę prawie 30 k subów.