Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mój rap - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: mój rap (/Temat-moj-rap-161759)

Strony: 1 2


mój rap - vutas - 24-03-2019 23:31

hej nie smiejcie sie jestem poczatkujacy w rapie ocencie moj tekst dziękuję

Hej hej jestem vutas ale nie jestem ku**s ogolnie siedze przy tablecie i jem seler w gararecie jestem dobry na świecie już 15 lat na grzbiecie jem dalej gararetke i zem zalozyl skarpetke i tak siedzę przy tablecie i myślę o klozecie bo mi się chce oddac mocz weź mi tu się nie focz

siku do toalety a nie do skarpety i spodnie zalozone na miasto wysuszone z linki do prania bo tu plynie pirania i pi razy drzwi wchodzę do budy a tam nauczyciel rudy i co ale nuda zaraz włączę youtuba i oglądam konferencje fame mma i mowie ha ha

to juz trzecia wzrotka glaskam kotka i też czasami pieska a w celi jest deska bo drewniane wiezienie dla kornikow znowu chce siku ale co poradze za duzo pije coli glowa juz rzadko boli a w głowie od pomysłów mi się roi jak ruj pszczul latamy na pół i nie tylko godzinę ale z cztery jestem szczery

teraz refren bedzie
siedze na tablecie w jednej skarpecie ale jest wygodnie i modnie chyba za ciepłe mam spodnie


RE: mój rap - rachman - 24-03-2019 23:37

Sory ale delikatnie ujmując lipa. Zlepek rymów i nic więcej.


RE: mój rap - Tidus - 24-03-2019 23:40

kozak! do przodu nie zatrzymuj się najważniejsze w życiu to coś robić!


RE: mój rap - twardy - 24-03-2019 23:40

[Obrazek: Black-Girl-Wat.jpg]


RE: mój rap - Zaperr44 - 25-03-2019 00:40

Widzę że inspirowałeś się prawdziwym jedynym słusznym raperem, oby tak dalej a będzie z Ciebie trus...czołowy gracz Polskiej sceny!

[Obrazek: 37570-156b04293649fcc5ea4ce5c1754ccd7a.gif]


RE: mój rap - Arczit - 25-03-2019 10:27

Kiedy płyta?

gararetka joł joł


RE: mój rap - Shimeon - 25-03-2019 11:38

Mi tam się podoba. Przynajmniej, co drugie słowo to nie k*rwa Lol


RE: mój rap - vutas - 25-03-2019 12:03

dziekuje za opinie potem dam nowy tekst gangsterski troche bo o pistoletach i karabinach pozdrawiam jeszcze raz dziękuję

i have gun you must run you are pig i drink a lot of drink

a tera po polsku bo mam bron pistolet co strzela jak ultrafiolet pozdrawiam wiole i anite jem banana czikite i co poradzicie ze sie po miescie woze jak buldozer czasami po polsku czasami po zagranicznemu czleniu w zidmi duzo moich korzeniow ja nadal jej gararetke bo strzelam pał pał policja robi hau hau ale ja sie nie poddaje rap nadal nadaje na dzielni mam szacunek bo z karabinem sune i co i co jak co oczywiście że nie go**o bo jade rowno i strzelam seriami karabinami kalachami i tez uzi mi sie to nie nudzi nie pijemy wódzi ani piwa od pociskow sie glowa kiwa i co i co no oczywiscie ze pstro bo to rap gangsterski zmiasta nie ze wsi


RE: mój rap - Bartezx1997 - 25-03-2019 14:40

Objawienie polskiego rapu Big Grin


RE: mój rap - Hopekk94 - 25-03-2019 18:16

Nie zeby cos ale zostales zhejtowany wszedzie indziej ze na forum o zarabianiu wrzucasz rapsy? Smile)