Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik tysiącera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik tysiącera (/Temat-Dziennik-tysiacera-161754)



Dziennik tysiącera - WhiteNigga - 24-03-2019 20:28

Witam
Postanowiłem, że wrócę do zarabiania na necie, gdyż raty same się nie spłacą Lol
Pracuje sobie na etacie, a z internetu póki co chciałbym wyciągnąć 1.000zł / msc na spłatę rat, tak by pieniążki z etatu były odkładane i na własne potrzeby.
Jeśli już będę zarabiał z neta więcej niż z etatu, to rzucam etat w Polsce i zacznę podróżować heh (znajoma z Tajlandii zmieniła moje myślenie na temat pieniędzy) Cool
Mam do zainwestowania parę tyś, więc miło by było jakby ktoś coś podpowiedział na temat reklamy na fb i doradził jakich pomocnych programów użyć do prowadzenia stron i pozycjonowania.
Raczej często nie będę dodawał wpisów bo to powolny proces Rolleyes

Mam 3 główne stronki:
1. Erotyka
2. Finanse
3. Afiliacja

Każda stronka zarobiła już troszkę oprócz strony 3, aktualnie są zapuszczone bo się tym nie zajmowałem.

Zakupiłem póki co:
rankindexer.win za 17zł (i tak nie wykorzystam tych 5000 linków)
I testuje techseo.pl jak będzie git to kupie jakiś pakiet.







RE: Dziennik tysiącera - Surimi - 24-03-2019 20:53

Napiszesz jak znajoma z Tajlandii wpłynęła na Ciebie i postrzeganie kasy? Sprawdź sobie stronki np. http://www.seoptimer.com i zobacz co tam możesz poprawić Stitches na profilówce to życzę powodzenia Big Grin


RE: Dziennik tysiącera - WhiteNigga - 24-03-2019 21:56

(24-03-2019 20:53)Surimi napisał(a):  Napiszesz jak znajoma z Tajlandii wpłynęła na Ciebie i postrzeganie kasy?

Po prostu w Tajlandii jest inna mentalność niż w Polsce.


RE: Dziennik tysiącera - WhiteNigga - 20-04-2019 17:21

Dobra, trza coś wrzucić do dziennika. Ostatnio nic nie robię bo korzystam z pogody, nawet nie odpalam lapka tylko lecę odraz na dwór impreza

Zarobki z mylead tyle co nic (17.50zł) facepalm ale strona mi skoczyła w rankingu. Otrzymałem leada ze strony finansowej. Zainwestowałem w stronę nr.3 50zł na próbę w reklamę fbads i nic nie zyskałem facepalm
Poza tym zainwestowałem w rankindexer.win, monitoring pozycji w googlu [link] i przedłużyłem hosting na rok [link]
Ruszyłem z nowym projektem na instagramie, wykupie reklamę by zdobyć obserwatorów ale to napisze w następnym wpisie.

od 1.04.2019 do 20.04.2019
Zarobiłem: 767zł
Zainwestowałem: 184zł

[Obrazek: dl7tsUC.png]

Pozycje:
strona 1 troche linkowana, najważniejsza fraza na 2 pozycji.
[Obrazek: lYMuFuc.png]

strona 2 nie linkowana jeszcze
[Obrazek: X614LC8.png]

strona 3 nie linkowana jeszcze, raczej ją porzucę bo programy w niej nie działają najlepiej.
[Obrazek: lgJ7CrF.png]

Peace yo niggerejczycy.Jerkfacepalm