Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[INSTA] Followersi z Polski - Realni i Targetowani - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [INSTA] Followersi z Polski - Realni i Targetowani (/Temat-INSTA-Followersi-z-Polski-Realni-i-Targetowani-161713)

Strony: 1 2 3 4


RE: [INSTA] Followersi z Polski - Realni i Targetowani - arturito - 23-03-2019 00:12

Zaklepane, napisz mi na PW swój IG.

Użytkownicy testowi, którzy załapali się na darmówkę:
@PremAccHack
@Panco122
@Tyrkijt
@szpilmen


Koniec darmowych miejsc Wink Jak ktoś jeszcze chce dołączyć to już odpłatnie.


RE: [INSTA] Followersi z Polski - Realni i Targetowani - arturito - 27-03-2019 17:14

Wczoraj wystartowała akcja, po równo 24h już wpadło każdemu 140 followersów Wink Bardzo dobrze się zaczyna.

Niestety jeden użytkownik z darmówki został dzisiaj wyrzucony z konkursu, gdyż w trakcie jego trwania dokupił też jakieś tureckie fejk konta facepalm

Umową w udziale za darmo była recenzja po wszystkim, jaką Ja mam dostać recenzję jak tego typu konta przekłamią zupełnie wynik. No i nie wspominając o tym jak tego typu arabskie fejki zabijają zasięgi, najgorsza możliwa opcja. No cóż, "każdy orze jak może".


RE: [INSTA] Followersi z Polski - Realni i Targetowani - Bartek | MF - 27-03-2019 17:17

Czy są jakieś darmowe miejsca po wyrzuceniu jego? Smile


RE: [INSTA] Followersi z Polski - Realni i Targetowani - arturito - 27-03-2019 17:18

Nie ma. Akcja już trwa i do tej nie będziemy robić podmianki. Od następnego wszystko płatne Wink

Ja jestem pewien jakości tej usługi, ale miałem dobre serce i chciałem na start dać Wam dowód w postaci recenzji rzetelnych użytkowników Tongue


RE: [INSTA] Followersi z Polski - Realni i Targetowani - Makabrycy - 27-03-2019 18:44

hey Arturito, powiedz mi czy jest opcja rozruszani zerowego konta w temacie VOD/ filmy online + filmy seriale Smile ? jeśli tak odezwij się do mnie dopytam w kwestii szczegółów co i jak Smile Pozdrawiam Smile


RE: [INSTA] Followersi z Polski - Realni i Targetowani - dart - 27-03-2019 18:54

Jestem zainteresowany, poczekam na wyniki i recenzje.


RE: [INSTA] Followersi z Polski - Realni i Targetowani - arturito - 31-03-2019 17:47

Konkurs zakończony, na koncie konkursowym wpadło prawie 900 follow, ale niestety nie przewidziałem, że w tej niszy akurat typ targetu to idioci i nie wszyscy dawali obserwację innym kontom, bo nie chciało im się czytać zasad facepalm No i przyznam, że końcówkę promocji nieco zawaliłem z własnej winy z braku czasu, mea culpa.

Tak czy inaczej każdy otrzymał chyba coś koło 600 obserwujących, super jakości Wink W kilka dni.

Zachęcam kolegów z "darmówki" o opisanie swoich wrażeń.


RE: [INSTA] Followersi z Polski - Realni i Targetowani - PremAccHack - 31-03-2019 18:11

Tak, zgadza się mam ponad 550 obserwujących. Pod postem na ig mam 79 polubień i 5 komentarzy.
Konto było czyste jak zakładałem. Także na ++ Każdy może sam sobie odpowiedźieć czy jest to warte 200zł.


RE: [INSTA] Followersi z Polski - Realni i Targetowani - Dante_/ - 31-03-2019 19:33

Cytat:że w tej niszy akurat typ targetu to idioci
Cytat:super jakości
Super jakość followers'ów, którzy dali follow'a tylko ze względu na konkurs ( możliwe, że po pewnym czasie jak posty będą ich irytować to po prostu dadzą unfollow ) Lol

Ogólnie taka cena ( 200pln ) za taki przyrost to jak dla mnie żart.

Jeżeli ktoś chce followers'ów dobrej jakości ( którzy sami dadzą follow'a na profil [ bez przymusu, ze względu na konkurs ] ) to polecam stosowanie reklam ( FBads ), jeżeli ktoś dobrze ustawi reklamę to za koszt za follow'a może sięgać nawet 1-2gr.


RE: [INSTA] Followersi z Polski - Realni i Targetowani - arturito - 31-03-2019 19:47

Nie dadzą unfollow, bo nie są to dobrani randomowo ludzie, a w konkretnych niszach Wink Nie mają powodu przestać obserwować konta, które jest w kręgach ich zainteresowań. A jak jakość postów jest kiepska, to i źródło pierwotnych lajków nie ma większego znaczenia, bo w zwykłą reklamę też by nie klikali. O jakość contentu właściciel konta musi dbać tak czy inaczej, tutaj cudów nie ma.

Nie zgodzę się by taka cena była "żartem", jest moim zdaniem bardzo atrakcyjna i daj spokój z tym 1-2gr z FB ADS za followersa bo to nierealne Wink Chcesz mi powiedzieć, że za 100zł można mieć 10k realnych i aktywnych followersów? No to pokaż mi te swoje konta z takimi ilościami, ba - chętnie Ci zapłacę nawet 1k zł jak mi za to zapewnisz 100tys. followersów Big Grin Pełna powaga, skoro wg. Twojego przelicznika jest to bez problemu osiągalne.