Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fb Masowe Bany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fb Masowe Bany (/Temat-Fb-Masowe-Bany-161702)



Fb Masowe Bany - zarii - 22-03-2019 10:31

Witam.

Tak przeczytałem wszystkie poradniki dostępne na forum. Kupuję masę stażowych kont z lat 2008-2015, które potem edytuje (dodanie maila i zdjęcia oraz ewentualna zmiana imienia).

Próbowałem wszystkiego od incognito po płatną przeglądarke LinkenSphere, która sprawia, że jesteśmy praktycznie anonimowi. Reinstalacje systemu,czyszczenie specjalnymi programami, profile w przeglądarkach, i już serio nie mam pomysłu. Edytowałem dziennie około 100 działających kont a teraz jak uda się 30 dziennie to i tak już dobrze..

Ma ktos pomysł jak mi pomóc nawet odpłatnie? Bo ja juz serio wątpie, a te fejk konta pozwalają mi zarabiać całkiem przyjemne pieniądze.

Konta padają zaraz po edycji.


RE: Fb Masowe Bany - Surimi - 22-03-2019 12:33

Jaka blokada? Dowód? Telefoniczna, czy jaka?


RE: Fb Masowe Bany - paula2017 - 22-03-2019 13:14

Na 100% blokada dowód, to jest chore rozpisywać się nie trzeba ale to już końcówka fb w końcu padnie to dziadostwo Big Grin


RE: Fb Masowe Bany - Gentelmenel - 22-03-2019 13:33

To po co je edytujesz? Nie edytuj bo to najgorsze co może być. Odpowiedz sobie na pytanie, jaki normalny użytkownik logując się w innym miejscu na innym IP nagle sobie zmienia dane i maila? Żaden. Nie możesz edytować od razu bo każde konto Ci padnie, nie zależnie na jakiej przeglądarce to robisz, na jakim.IP, bez względu na staż i zawartość konta. Jeżeli już koniecznie musisz edytować to rób to powoli i stopniowo ale na pewno nie przy pierwszym logowaniu, tyle w temacie Smile


RE: Fb Masowe Bany - Snaggy - 22-03-2019 14:09

(22-03-2019 13:33)Gentelmenel napisał(a):  To po co je edytujesz? Nie edytuj bo to najgorsze co może być. Odpowiedz sobie na pytanie, jaki normalny użytkownik logując się w innym miejscu na innym IP nagle sobie zmienia dane i maila? Żaden. Nie możesz edytować od razu bo każde konto Ci padnie, nie zależnie na jakiej przeglądarce to robisz, na jakim.IP, bez względu na staż i zawartość konta. Jeżeli już koniecznie musisz edytować to rób to powoli i stopniowo ale na pewno nie przy pierwszym logowaniu, tyle w temacie Smile

Ta to prawda, zalogowanie się na innym ip w innym kraju i zmienianie całego profilu to chyba najbardziej podejrzane co może być. Big Grin

Dla samego bezpieczeństwa użytkowników facebooka algorytm zaczyna tak reagować.


RE: Fb Masowe Bany - artur32112 - 23-03-2019 17:58

mi też zablokowali kilka kont dziś