Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny biznes jako osoba niepełnosprawna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Własny biznes jako osoba niepełnosprawna (/Temat-Wlasny-biznes-jako-osoba-niepelnosprawna-161690)



Własny biznes jako osoba niepełnosprawna - Bobi2k17 - 21-03-2019 18:48

Witam, w pierwszej kolejności przedstawię wam jak wygląda moja sytuacja. Jestem osobą niepełnosprawną, mieszkającą na przysłowiowej "wiosce" także z pracą jest mega ciężko. Zastanawiam się nad otworzeniem jakiejś działalności, ale niestety brak jeszcze pomysłów na jej rodzaj. Wpadłem też na pomysł by założyć firmę na kogoś z rodziny i zatrudnić się w niej jako pracownik, co by gwarantowało firmie zwrot kosztów zatrudnienia osoby niepełnosprawnej z PFRONu, ale nie mam pojęcia jak wygląda sytuacja z składkami itp. czy zwrot środków z PFRONu byłby opłacalny, czy więcej zapłacił bym za opłacenie składek. Zastanawiałem się nad kupnem specjalnej drukarki i tworzeniem koszulek z nadrukiem i sprzedawaniem na allegro i zatrudnieniem się tam Smile Poradźcie coś, czy jest sens się bawić w samozatrudnienie? Dodam tak od siebie że posiadam duży fanpage motoryzacyjny na FB i wpadł mi kiedyś pomysł by może nie stworzyć własnej firmy która opierała by się na stronie internetowej, która była by kalkulatorem OC. Coś jak superpolisa. Tylko zdaje sobie sprawę z tego że koszt stworzenia takiej strony to dość spore pieniądze.


RE: Własny biznes jako osoba niepełnosprawna - rachman - 21-03-2019 19:12

Podziałaj bez rejestracji firmy i sprawdź czy to w ogóle wypali na tyle by opłacało się ponosić koszty firmy. Hasło: działalność nierejestrowana. Możesz tak działać jeśli nie przekroczysz przychodu ponad tysiąc sto coś tam na miesiąc.
Chyba że są one już na start duże to szukaj dofinansowań i wtedy firme zarejestrować i wciągnąć to w koszty.


RE: Własny biznes jako osoba niepełnosprawna - PremAccHack - 21-03-2019 19:14

Z tą porównarka też możesz sam taka stronę zrobić gdzieś nawet u nas na forum widziałem jak ktoś sprzedawał cała stronę szablon do tego. Wystarczyło linki podpiąć od programów partnerskich i też bez firmy możesz działać.


RE: Własny biznes jako osoba niepełnosprawna - rachman - 21-03-2019 19:20

Może tak działać. Na alle po sto dwieście gotowce też są ale nie wiem jak z jakością Wink
Tylko konkurencja duża więc seo to karorga. Dobrze że jest zaplecze to i start łatwiejszy.


RE: Własny biznes jako osoba niepełnosprawna - Makabrycy - 21-03-2019 19:50

mozesz podac jakis link do tego FP ?


RE: Własny biznes jako osoba niepełnosprawna - Bobi2k17 - 21-03-2019 22:28

Powoly bo sie rozpierdoly


RE: Własny biznes jako osoba niepełnosprawna - Surimi - 21-03-2019 22:33

Masz dużo lajków, ale zasięgi dość słabe. Co do kupna drukarki i tworzenia koszulek to według mnie słaby pomysł, dzisiaj wszystkie te koszulki z nadrukami itp. to idą hurtowo z Chin albo ktoś robi sobie koszulę na cupsell np.


RE: Własny biznes jako osoba niepełnosprawna - Makabrycy - 22-03-2019 01:14

publikuj co 3/4 godziny ostani post z 5 marca troskze słabo, wejdz w programy affilacyjne i promój rotacyjnie np kredyty, na zakup auta, ubezpieczenia oc, ac, nnw, ubezpieczenia zdrowotne po wypadkowe. nie wrzucaj kilku zdjęc do posta . wrzucaj czasami artykuły do pocztyania o waznych kwestiach w branzy auto, moto.


RE: Własny biznes jako osoba niepełnosprawna - mavuula - 26-04-2019 06:21

To, ze jesteś niepełnosprawny nie oznacza, ze nie masz szansy na sukces, wiec glowa do gory! Sama zastanawiam się teraz czy nie rozkręcić biznesu np. odzieżowego albo jakiegoś ogrodniczego. Mam okazje skorzystać z oferty firmy https://agent1688.com/ która pośredniczy przy imporcie towarów z Chin, a jak wiadomo u nas na Polskim rynku tego rodzaju przedmioty sprzedawały by się szybko. Co sądzicie o takim pomyśle?