Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LockerzPlayer? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Noob Zone (/Forum-Noob-Zone-59)
+------ Wątek: LockerzPlayer? (/Temat-LockerzPlayer-16169)

Strony: 1 2


RE: LockerzPlayer? - Miu - 06-11-2010 10:22

Można było dostać 10 próbnych Captch,ale ostatnio chyba usunęli tę opcję.Kto się przyjrzy na stronie BypassCaptcha (niedawno przynajmniej było,teraz jakoś nie o0) zobaczy : 1 credit=1 correct Captcha (czy jakoś tam podobnie Jerk2 ).Znaczy to że jak kupujemy 2k kredytów,to za jeden zużyty uznaje się ten poprawnie wpisany,a nie jak w HLP.Mam nadzieję że zrozumieliście moje zawiłe przesłanie Tongue


RE: LockerzPlayer? - Surlope - 06-11-2010 10:30

(06-11-2010 10:22)Miu napisał(a):  Można było dostać 10 próbnych Captch,ale ostatnio chyba usunęli tę opcję.Kto się przyjrzy na stronie BypassCaptcha (niedawno przynajmniej było,teraz jakoś nie o0) zobaczy : 1 credit=1 correct Captcha (czy jakoś tam podobnie Jerk2 ).Znaczy to że jak kupujemy 2k kredytów,to za jeden zużyty uznaje się ten poprawnie wpisany,a nie jak w HLP.Mam nadzieję że zrozumieliście moje zawiłe przesłanie Tongue

Hahaha , leże ( czyt. ostatnie zdanie ) . Zwracam honor co do captychy, jak mówiłem nie używam Smile.Jerk2


RE: LockerzPlayer? - Lubelak - 06-11-2010 12:04

moim zdaniem lepiej LPA + bypasscapcha


RE: LockerzPlayer? - Xanthi - 07-11-2010 13:05

(06-11-2010 12:04)Lubelak napisał(a):  moim zdaniem lepiej LPA + bypasscapcha

Zgadzam się... Żałuję że kupiłem HLP, bo więcej z nim problemów niż pożytku... Bypasscaptcha z LPA działa bez zarzutu Big Grin


RE: LockerzPlayer? - cinexik - 07-11-2010 15:36

Dzięki wszystkim. + poszły.


RE: LockerzPlayer? - Admin - 11-11-2010 10:08

zamykam