Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja Zarabiam.com na telefon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aplikacja Zarabiam.com na telefon (/Temat-Aplikacja-Zarabiam-com-na-telefon-161658)



Aplikacja Zarabiam.com na telefon - kusiek - 19-03-2019 17:50

Co sądzicie o tym aby powstała aplikacja na telefon do pobrania Zarabiam.com ? Aby dało się szybciej na telefonie wchodzić na stronkę i w ogóle . Moim zdaniem szybciej dało by się komuś odpisać, pisać posty itp. Według mnie do by była dobra sprawa.


RE: Aplikacja Zarabiam.com na telefon - Hopekk94 - 19-03-2019 17:59

Wg mnie forum bardzo dobrze funkcjonuje na telefonach. Na zarabiam glownie w ten sposob siedze i nie ma co narzekac


RE: Aplikacja Zarabiam.com na telefon - paula2017 - 19-03-2019 18:09

(19-03-2019 17:59)Hopekk94 napisał(a):  Wg mnie forum bardzo dobrze funkcjonuje na telefonach. Na zarabiam glownie w ten sposob siedze i nie ma co narzekac

Potwierdzam nie ma sensu robić apki


RE: Aplikacja Zarabiam.com na telefon - Damian0820 - 19-03-2019 18:28

Wcześniej był Tapatalk, teraz już nie ma? Dawno nie korzystałem.


RE: Aplikacja Zarabiam.com na telefon - Coristo - 19-03-2019 18:43

(19-03-2019 17:50)kusiek napisał(a):  Co sądzicie o tym aby powstała aplikacja na telefon do pobrania Zarabiam.com ? Aby dało się szybciej na telefonie wchodzić na stronkę i w ogóle . Moim zdaniem szybciej dało by się komuś odpisać, pisać posty itp. Według mnie do by była dobra sprawa.

Od tego jest tapatalk. Jeżeli już to wystarczy zrobić responsywny styl na forum Smile


RE: Aplikacja Zarabiam.com na telefon - rachman - 19-03-2019 20:53

Jest ok. Na kij apka. Wolno Ci chodzi to zmień net... Wink Apka to koszty a i tak ssa content z bazy forum...


RE: Aplikacja Zarabiam.com na telefon - kusiek - 19-03-2019 21:00

Nawet nie wiedziałem że taka apka istnieje, Tapatalk jakoś mi się w głowie nie zapamiętał jeśli kiedyś o nim słyszałem


RE: Aplikacja Zarabiam.com na telefon - buciu52 - 19-03-2019 23:36

Osobiście uważam, że apka nie jest potrzebna. 80% mojego czasu spędzonego na forum jest z telefonu i nie mam powodów do narzekań. Mi jest wygodnie - bez tapatalka, zwyczajnie odpalam forum w przeglądarce Smile


RE: Aplikacja Zarabiam.com na telefon - Admin - 20-03-2019 11:45

(19-03-2019 18:28)Damian0820 napisał(a):  Wcześniej był Tapatalk, teraz już nie ma? Dawno nie korzystałem.

Wciąż jest, cały czas wspieramy i aktualizujemy ją.

Forum posiada też wersje mobilną która domyślnie odpala się na telefonach możesz ją też przełączyć/zmienić korzystając z przycisków Wybierz Styl w nagłówku forum.