Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdrowe odżywianie - znacie jakieś programy partnerskie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zdrowe odżywianie - znacie jakieś programy partnerskie? (/Temat-Zdrowe-odzywianie-znacie-jakies-programy-partnerskie-161641)



Zdrowe odżywianie - znacie jakieś programy partnerskie? - zaki0711 - 18-03-2019 16:10

Witajcie,
szukam programu partnerskiego, gdzie będzie dużo programów o zdrowym żywieniu, diecie itp.

Robię bloga o zdrowym odżywianiu i chcę go w jakiś sposób zmonetyzować Smile


RE: Zdrowe odżywianie - znacie jakieś programy partnerskie? - Makabrycy - 18-03-2019 17:38

polecam dobropolski.com masz tam informacje i potrzebne suple w ketozie.


RE: Zdrowe odżywianie - znacie jakieś programy partnerskie? - MyLead.pl - 18-03-2019 19:32

Cześć @[zaki0711],
jeśli mowa o zdrowiu, to od razu przychodzą do głowy suplementy diety. Tych mamy w swojej ofercie mnóstwo - zarówno na stratę wagi, jak i wzrost masy mięśniowej. Wszystkie je znajdziesz w wygodnym katalogu MyLead, dostępnym TUTAJ. Z nimi bez żadnego problemu zmonetyzujesz swojego bloga.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.


RE: Zdrowe odżywianie - znacie jakieś programy partnerskie? - zaki0711 - 19-03-2019 00:36

(18-03-2019 19:32)MyLead.pl napisał(a):  Cześć @[zaki0711],
jeśli mowa o zdrowiu, to od razu przychodzą do głowy suplementy diety. Tych mamy w swojej ofercie mnóstwo - zarówno na stratę wagi, jak i wzrost masy mięśniowej. Wszystkie je znajdziesz w wygodnym katalogu MyLead, dostępnym TUTAJ. Z nimi bez żadnego problemu zmonetyzujesz swojego bloga.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.

Jestem u was zarejestrowany, ale coś nie mogę znaleźć jakiś ciekawych suplementów diety, które będą pasowały do mojego bloga.

Może coś pomożecie? Dodam, że blog jest o zdrowym odżywianiu i diecie, bo schudłem 22 kilogramy Smile


RE: Zdrowe odżywianie - znacie jakieś programy partnerskie? - ivandzms - 19-03-2019 09:27

NutriProfits.com/CashInPills.com/EasyProfits.com to pierwsze programy jakie przychodzą mi do głowy. Z jednej sprzedaży dostajesz 30-40% czyli zazwyczaj około 60-70 zł za sztukę. Sam działam w tych programach i nigdy nie było żadnych problemów


RE: Zdrowe odżywianie - znacie jakieś programy partnerskie? - Makabrycy - 19-03-2019 12:15

pytanie jakie nasuwa się to czy prowadzisz bloga o zdrowiu, zdrowym odżywianiu, stylu życia czy tez chcesz ludziom wciskać kit w postaci nic niedających pigułek za niemała kasę ?


RE: Zdrowe odżywianie - znacie jakieś programy partnerskie? - kusiek - 19-03-2019 16:54

facepalm

Tak na serio to NutriProfits.com będzie dobre


RE: Zdrowe odżywianie - znacie jakieś programy partnerskie? - Solutions4ad - 03-04-2019 13:47

Jeśli na stronie jest już ruch, który można zmonetyzować to zapraszamy do nas, mamy co prawda tylko kilka suplementów, ale może akurat Smile Przykładowa stawka za sprzedaż suplementu Fat Fast Burner (najniższa prowizja na początek działań) 29,70 zł.


RE: Zdrowe odżywianie - znacie jakieś programy partnerskie? - matek697 - 03-04-2019 23:18

(19-03-2019 12:15)Makabrycy napisał(a):  pytanie jakie nasuwa się to czy prowadzisz bloga o zdrowiu, zdrowym odżywianiu, stylu życia czy tez chcesz ludziom wciskać kit w postaci nic niedających pigułek za niemała kasę ?

dokładnie to, skoro napisał że ma bloga o "zdrowym odżywianiu" to może lepiej faktycznie reklamować jakieś zdrowe produkty, aniżeli magiczne suplementy w proszku, @[zaki0711] spójrz na jakieś popularne blogi o tematyce odżywiania, np. http://olalalchf.pl - w artykuły wplecione linki do sklepu ze zdrowymi produktami (podlinkowane produkty przy składnikach w przepisach) a obok banery reklamowe.