Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jarvee (instagram) - problem z publikowaniem postów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jarvee (instagram) - problem z publikowaniem postów. (/Temat-Jarvee-instagram-problem-z-publikowaniem-postow-161631)



Jarvee (instagram) - problem z publikowaniem postów. - legolass97 - 17-03-2019 17:18

Cześć wszystkim. Mam podpięte pod jarvee kilkanaście kont (wszystkie na osobnych proxy) z czego wszystkie działają na follow / unfollow a główne jedno publikuje posty - 3 dziennie i 2 stories i tak codziennie od ponad miesiąca. Posty w 100% moje więc żadne repost. Problem pojawił się w tym tygodniu gdzie były ogólne problemy dla wszystkich z IG i FB z publikowaniem postów, komentowanie itd. Od tego czasu w kampanii jarvee pokazuje że opublikowało a na koncie ig nie ma nic. Czasami zatrzyma się na "in progress". Generalnie jak wejdę przez przeglądarkę w to konto to mogę normalnie bez problemu puścić post i tak na razię muszę robić więc to nie jest żaden ban. Follow i unfollow też normalnie działa jak wcześniej na tym koncie. 
Co ciekawe jak podepnę inne konto IG pod tą kampanię lub nawet nową to normalnie publikuje posty. Wie ktoś może jaki jest tego powód? Dodam że stories publikuje bez problemu.


Jarvee (instagram) - problem z publikowaniem postów. - Hybrid1990 - 25-04-2021 19:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.