Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny oszust. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Kolejny oszust. (/Temat-Kolejny-oszust-161628)

Strony: 1 2


Kolejny oszust. - Zahh - 17-03-2019 14:16

Dziś skontaktowała się ze mną osoba podając się za:
https://zarabiam.com/User-radekx662-47118
Z góry zaznacze, że to nie był on, chciał wymieniać mi paypal na bank, oczywiście bajerka sprawdz sobie forum, tematy o mnie, jestem legit itp..
No to się wkopałem tracąc 220zł.

JEŚLI KTOŚ PODAJE CI TEGO MAILA LUB PRZEDSTAWIA SIE JAKO RADEK, ZWERYFIKUJ TO DWA RAZY!

[email protected]

Numer GG: 64555373 (Juz usunięty niestety)


RE: Kolejny oszust. - radekx662 - 17-03-2019 14:18

również umieściłem u siebie ostrzeżenie: https://zarabiam.com/Temat-paysafecard-wymiana-paypal-bank-160295
zaznaczam że to nie jest promowanie własnego wątku

zaznaczam że pierwszy nie pisze na temat wymian i tylko wymiany są jak odpiszę tutaj na priv na samym gg bez kontaktu tutaj na priv nie robię wymian


RE: Kolejny oszust. - precell - 17-03-2019 14:33

@[Zahh]
Urodziłeś się wczoraj? To nie wiesz, że jak ktoś pisze do Ciebie poza forum, to żeby delikwenta zweryfikować tutaj na forum, np. przez PW?

Nie zapaliła Ci się czerwona lampeczka, że koleś pisał na meila, anie tutaj na PW?


RE: Kolejny oszust. - Zahh - 17-03-2019 14:45

(17-03-2019 14:33)precell napisał(a):  @[Zahh]
Urodziłeś się wczoraj? To nie wiesz, że jak ktoś pisze do Ciebie poza forum, to żeby delikwenta zweryfikować tutaj na forum, np. przez PW?

Nie zapaliła Ci się czerwona lampeczka, że koleś pisał na meila, anie tutaj na PW?

Szczerze troche mi sie spieszyło, mam nauczke, zawsze wszystko weryfikowałem.


RE: Kolejny oszust. - xdax1 - 17-03-2019 14:50

Szczerze, to tylko Twoja wina, że zostałeś tak oszukany.
Serio nawet jeśli Ci się śpieszyło, to znam kantory gdzie szybko wymienisz bez problemu a tu jakiś random proponuje i się od razu zgadzasz? No proszę Cie...

Tylko karmicie oszustów w ten sposób i nawet nie spotka go żadna kara bo nie masz jak go sprawdzić.
Email pewnie jednorazowy, jak wszystkie dane.


RE: Kolejny oszust. - rachman - 17-03-2019 16:11

Radek a Alicja... Nosz kurde kolego mniej ćpiej... rozumiem sobota była melanż spoko ale jak widzisz zmysły potem szwankują Wink
Nie rozumiem jak xywę męską a mail damski - jak można zignorować taką różnicę nawet w pośpiechu? Dałeś ostro d... Wink


RE: Kolejny oszust. - Bartek | MF - 17-03-2019 16:16

(17-03-2019 16:11)rachman napisał(a):  Radek a Alicja... Nosz kurde kolego mniej ćpiej... rozumiem sobota była melanż spoko ale jak widzisz zmysły potem szwankują Wink
Nie rozumiem jak xywę męską a mail damski - jak można zignorować taką różnicę nawet w pośpiechu? Dałeś ostro d... Wink

Wiesz, ja na przykład mam na imię Bartek a jak ktoś mi wysyła na konto podaje Patryk Smile


RE: Kolejny oszust. - rachman - 17-03-2019 16:28

Dobra ale zaczepiasz poza forum ludzi? Wiesz jednak co innego Bartek / Patryk a co innego ktoś piszący jako facet a mail kobiecy... zero powiązania z daną osobą. Nie zastanowiło by Cię to w ogóle? Serio?


RE: Kolejny oszust. - Zahh - 17-03-2019 16:29

(17-03-2019 16:28)rachman napisał(a):  Dobra ale zaczepiasz poza forum ludzi? Wiesz jednak co innego Bartek / Patryk a co innego ktoś piszący jako facet a mail kobiecy... zero powiązania z daną osobą. Nie zastanowiło by Cię to w ogóle? Serio?

Wymieniając u Krissa też wysyłam na mail kobiety, a to jedna z najbardziej zaufanych osób na forum jeśli chodzi o transfery.


RE: Kolejny oszust. - rachman - 17-03-2019 16:33

Dobra ale chyba z nim miałeś kontakt zweryfikowany a nie z czapy, co? Wink