Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj na wykorzystaniu najczęściej pobieranej aplikacji na świecie. Tik Tok! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj na wykorzystaniu najczęściej pobieranej aplikacji na świecie. Tik Tok! (/Temat-Zarabiaj-na-wykorzystaniu-najczesciej-pobieranej-aplikacji-na-swiecie-Tik-Tok-161617)

Strony: 1 2


RE: Zarabiaj na wykorzystaniu najczęściej pobieranej aplikacji na świecie. Tik Tok! - DonPerignon92 - 26-10-2019 18:47

Dzięki za poradnik Smile


RE: Zarabiaj na wykorzystaniu najczęściej pobieranej aplikacji na świecie. Tik Tok! - tomekgrzyb - 21-11-2019 08:30

Ciekawy poradnikCool


RE: Zarabiaj na wykorzystaniu najczęściej pobieranej aplikacji na świecie. Tik Tok! - Czaq - 13-11-2020 09:27

Poradnik został zaktualizowany. Wraz z rozwojem aplikacji powstały nowe metody monetyzacji ruchu. Zapraszam serdecznie do zweryfikowania treści i wykorzystania tkwiącego potencjału Wink


RE: Zarabiaj na wykorzystaniu najczęściej pobieranej aplikacji na świecie. Tik Tok! - kolorpurpury - 01-12-2020 20:15

Bardzo ciekawy poradnik. Nie sądziłem, że kiedykolwiek zainteresuje mnie temat tej apki. Dawno nie wchodziłem w dział poradników na forum Cool


RE: Zarabiaj na wykorzystaniu najczęściej pobieranej aplikacji na świecie. Tik Tok! - Kozisoft1 - 01-03-2021 18:46

Niby poradnik ok, zrobiłem jak mówiłeś i lipa, brak wyświetleń brak leadów Sad


RE: Zarabiaj na wykorzystaniu najczęściej pobieranej aplikacji na świecie. Tik Tok! - Czaq - 03-03-2021 09:22

@[Kozisoft1] Potrzebowalibyśmy więcej szczegółów nt konta, promowanej oferty oraz jej formatu. Uzyskałeś minimalną ilość osób followujących twoje konto? Przed rozpoczęciem reklamy?


RE: Zarabiaj na wykorzystaniu najczęściej pobieranej aplikacji na świecie. Tik Tok! - pawlooo - 11-07-2021 21:22

Proszę wybaczyć, ale nie rozumiem podstawowej kwestii: na czym tu się zarabia? Jest sobie tik tok. Na tik toka ludzie wstawiają różne nieinteligentne rzeczy. Ja biorę, pobieram sobie te nieinteligentne materiały tworząc jeden długi. Pojawia się problem prawa autorskiego, nie ważne, że to nie inteligentne ale prawa są. No ale mam już pobrany i sklejony jeden długi film o zadanej tematyce. No i idąc dalej z poradnikiem pojawia się temat TikTok Reels, tylko, że nie widzę logiki w kopiowaniu filmików ludzi, żeby potem go wstawić tylko, że sklejony. Tak jakbym zabrał znajomemu fotkę na fb i wstawił sobie i dodał parę upiększaczy.
Dalej nie kminię. Wchodzę na YT, wrzucam film z filmików tiktokowych i nie wiem kompletnie o co tu chodzi. I jeszcze eko linki zwróciły moją uwagę, znaczy BIO. Proszę o wytłumaczenie.


RE: Zarabiaj na wykorzystaniu najczęściej pobieranej aplikacji na świecie. Tik Tok! - Czaq - 19-07-2021 07:01

@[pawlooo] Zgadza się, w większości content jest dość niskiej jakości na TikToku. Za sprawą swojego masowego przekazu tak już działa ta apka. Jednak nie musisz iść w dalej w kierunku powielania głupokowatych treści, a wręcz odwrotnie za sprawą programów do obróbki graficznej i wideo możesz stowrzyć naprawdę wartościowe wstawki. Dalej monetyzujemy je najczęściej w oparciu o afiliacje i CPA. Udostępnić możesz swojemu grono odbiorców niemalże każdą nisze, byle tylko zadanie które przed nimi przedstawisz(pobranie, kupno czy wypełnienie formularza itd) miało swoje zainteresowanie wsód społeczności tiktokowej czy jak wspomniałeś youtubowej.

Dodatkowo jeśli już jesteśmy przy tym temacie. W https://mentoring.net.pl/logowanie udało mi się wykonać pełne kompendium wiedzy pracy z TikTokiem. Rozwijamy niemalże kilkukrotnie kwestie zarabiania przy możliwie najniższym nakładzie finansowym lub czasowym. Więc jest to niemalże w pełni zaktualizowana wiedza z tego tematu poszerzona o dalsze przykłady.
Zapraszam serdecznie do mentoringu Wink


RE: Zarabiaj na wykorzystaniu najczęściej pobieranej aplikacji na świecie. Tik Tok! - V1to - 06-09-2021 17:11

Jak dobierać zagraniczna widownie ? No. Chce żeby target byl na widownię z USA, daje różne tagi , muzyka itp. Lecz caly czas mam wyświetlenia z Polski. Jak na to zaradzić?


RE: Zarabiaj na wykorzystaniu najczęściej pobieranej aplikacji na świecie. Tik Tok! - Dante_/ - 06-09-2021 17:28

@[V1to] Algorytm TikTok'a promuje filmy w "For You Page" w danym regione głównie na podstawie IP, lokalizacji i karty SIM w telefonie, więc dopóki nie zmienisz ww. rzeczy to masz bardzo małe szanse na to, że Twoje filmy dotrą do użytkowników z USA.