Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Import z Chin i Alegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Import z Chin i Alegro (/Temat-Import-z-Chin-i-Alegro-161614)

Strony: 1 2


RE: Import z Chin i Alegro - Jnvestor - 31-08-2020 15:33

(31-08-2020 15:17)Czad Masters napisał(a):  Pracował ktoś w urzędzie? najbardziej mnie ciekawi to jak sprzedaż prowadzę w rożnych źródeł jak mogą mnie namierzyć hmm no np przez bank ale np jeśli dostaje jakiś przelew od rodziny to nie mam trzepanej dupy skąd to mam itd słyszeliście o takim przypadku? np sprzedawałem walutę premium kumplom z gry zarabiałem na tym 2000 msc i jakoś też nikt mnie nie trzepał... nie rozumiem jak to działa.

To, że przelew dostajesz od rodziny jeszcze nie znaczy, że wszystko jest z tym przelewem ok. Takie coś też może wzbudzić podejrzenia. To, że akurat żadna kontrola ci się nie trafiła nie znaczy wcale, że w przyszłości będzie tak samo.


RE: Import z Chin i Alegro - Urias - 01-09-2020 09:35

(31-08-2020 15:17)Czad Masters napisał(a):  Pracował ktoś w urzędzie? najbardziej mnie ciekawi to jak sprzedaż prowadzę w rożnych źródeł jak mogą mnie namierzyć hmm no np przez bank ale np jeśli dostaje jakiś przelew od rodziny to nie mam trzepanej dupy skąd to mam itd słyszeliście o takim przypadku? np sprzedawałem walutę premium kumplom z gry zarabiałem na tym 2000 msc i jakoś też nikt mnie nie trzepał... nie rozumiem jak to działa.
Ogólnie to žeby wpaść to urzad musi miec podejrzenia jakis donos bo bezpodstawnie nie ma dostepu ani do historii bankowej ani nic. Ale w handlu duzo latwiej o takowy od konkurencji. Ja na twoim miejscu przerzucilbym sie na inna branze niz handel. Dopoki nie bedziesz sie chwalil na lewo i prawo dochodami a takze nie kupisz sobie samochodu, mieszkania itd to sa male szanse ze sie dowala. Ale jesli to zrobisz to przypau. Oczywiscie lepiej dzialac legalnie. Na allegro latwo przekroczyc ten prog dzialalnosci nierejestrowanej na olxie mozna nasciemniac ze dostawa za tydzien czy cos i miec spokojna glowe.