Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się zaplanować post, żeby się sam opublikował? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Czy da się zaplanować post, żeby się sam opublikował? (/Temat-Czy-da-sie-zaplanowac-post-zeby-sie-sam-opublikowal-161602)



Czy da się zaplanować post, żeby się sam opublikował? - Soplica - 15-03-2019 15:43

Witam, nie miałem wcześniej większej styczności z planowaniem postu, ale ostatnio chciałem to wypróbować i zaplanowałem post na godzine 20:38, ale on się nie opublikował sam tylko musiałem go zatwierdzić, a na stronie po prostu widniała informacja, że post miał być opublikowany o tej godzinie? - Tzn była godzina 21:12 a post był zaplanowany na godzinę 20:38 i sam się nie opublikował tylko musiałem go zatwierdzić. Czy da się tak zrobić, żeby zaplanowany post na jakąś tam godzinę sam się opublikował?


RE: Czy da się zaplanować post, żeby się sam opublikował? - rachman - 15-03-2019 15:51

Da się. Tylko o jakim serwisie mowa :-P


RE: Czy da się zaplanować post, żeby się sam opublikował? - Soplica - 15-03-2019 15:53

(15-03-2019 15:51)rachman napisał(a):  Da się. Tylko o jakim serwisie mowa :-P

Facebook


RE: Czy da się zaplanować post, żeby się sam opublikował? - Hopekk94 - 15-03-2019 15:55

Moze masz jakas blokade? Ja tak mialem jak mass plannera swego czasu uzywalem. Recznie da rady normalnie planowac


RE: Czy da się zaplanować post, żeby się sam opublikował? - Soplica - 15-03-2019 16:02

(15-03-2019 15:55)Hopekk94 napisał(a):  Moze masz jakas blokade? Ja tak mialem jak mass plannera swego czasu uzywalem. Recznie da rady normalnie planowac

Wiem, że da się planować ale mi tylko wyskakuje informacja że post był zaplanowany na tą i na tą godzinę, ale sam się nie chcę opublikować ;s

Dzisiaj jeszcze spróbuję.


RE: Czy da się zaplanować post, żeby się sam opublikował? - rachman - 15-03-2019 16:09

Wcześniej się udawało czy pierwszy raz próbujesz? Na fanpage u mnie normalnie się daje.


RE: Czy da się zaplanować post, żeby się sam opublikował? - Soplica - 15-03-2019 16:11

(15-03-2019 16:09)rachman napisał(a):  Wcześniej się udawało czy pierwszy raz próbujesz? Na fanpage u mnie normalnie się daje.

Pierwszy raz próbowałem


RE: Czy da się zaplanować post, żeby się sam opublikował? - buba_483 - 15-03-2019 17:31

Jeśli to było wczoraj to była awaria na facebooku także to może być przyczyna. Dziś już wszystko działa jak należy.


RE: Czy da się zaplanować post, żeby się sam opublikował? - Soplica - 15-03-2019 17:34

Dobra, być może to awaria Facebooka. Dzisiaj już jest ok, do zamknięcia Smile