Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Bank (/Temat-Bank-161597)



Bank - radekx662 - 15-03-2019 13:32

Witam , chciałem się was zapytać czy mogę mieć jakieś problemy ? Na kącie bankowym mam duży obrót pieniędzy wpłaty/ wypłaty , kwoty małe ale miesięczny obrót to duży, bardzo duży dokładnie, nie będę wypisywał tutaj kwot , po podobno obrót po wyżej 15 tyś euro jest zgłaszany do urzędu skarbowego, a co Ty wiecie ? Powiedzcie się panie i panowie Smile


RE: Bank - twardy - 15-03-2019 13:43

(15-03-2019 13:32)radekx662 napisał(a):  Witam , chciałem się was zapytać czy mogę mieć jakieś problemy ? Na kącie bankowym mam duży obrót pieniędzy wpłaty/ wypłaty , kwoty małe ale miesięczny obrót to duży, bardzo duży dokładnie, nie będę wypisywał tutaj kwot , po podobno obrót po wyżej 15 tyś euro jest zgłaszany do urzędu skarbowego, a co Ty wiecie ? Powiedzcie się panie i panowie Smile

Kąto tyś tyś Jerk

Jak sie normalnie rozliczasz z US to nie, nie powinienes miec problemow


Bank - radekx662 - 15-03-2019 13:51

Rozliczam się normalnie ale z dochodów z pracy , te obroty co mam na kącie to nie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: Bank - szkrot - 15-03-2019 14:00

Znowu kat xd


RE: Bank - twardy - 15-03-2019 14:10

No to powodzenia, jednym sie udaje, drugim nie. Biorac pod uwage nasze piekne socjalistyczne rzady mozna sie spodziewac tylko i wylacznie przykrecenia podatkowej sruby, a co za tym idzie zwiekszenie kontroli. US ma (na ten moment) nawet 7 lat zeby Cie ukarac, wiec... A jak Cie dojada to bedziesz siedzial w koncie i plakal Jerk2

Nikt Ci pewnosci zadnej nie da


RE: Bank - rachman - 15-03-2019 14:18

JW. Banki zgłaszają duże ale i częste podejrzane wg nich operacje. Może fuksnie może nie, mozna tylko wróżyć...


Bank - radekx662 - 15-03-2019 14:25

Czyli lepiej zaprzestać taką działalność i to zamierzam zrobić, dzięki chłopaki

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Oczywiście pieniądze są moje i zdobyte legalnie ale nie chce mieć jakiś podatków czy jakiś prowizji o to chodziło

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Bank - Hybrid1990 - 16-03-2019 19:42

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.