Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Legionista93 - brak zapłaty za zlecenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Legionista93 - brak zapłaty za zlecenie (/Temat-Legionista93-brak-zaplaty-za-zlecenie-161578)



Legionista93 - brak zapłaty za zlecenie - Vivera - 14-03-2019 19:27

Witam,

jak w temacie, kolega Legionista93 zgłosił się ze zleceniem na wykonanie loga. Została wykonana wycena, dostałam zgodę na kwotę i wytyczne co do realizacji zlecenia. Projekt został wykonany w terminie, Legionista93 dostarczył mi dane do faktury i zobowiązał się do jej zapłaty do 05.02.2019r. Do tego dnia nie otrzymaliśmy płatności za fakturę, ale przymknęliśmy oko bo VATówka miała termin płatności do 15.02.2019 r.
Paczka z logiem została wysłana 01.02.2019 r. Pomimo ponagleń faktura do dziś nie została uregulowana, a Legionista93 ignoruje maile i wiadomości PW na forum. W poniedziałek tak jak obiecałam dostanie dodatkowo przedsądowe wezwanie do płatności.

Całą korespondencję mam na PW i mailu w razie potrzeby mogę podesłać zrzuty komuś z ekipy forum Smile
Użytkownik na forum od roku a jeszcze się nie nauczył uczciwości - a szkoda.


RE: Legionista93 - brak zapłaty za zlecenie - Hybrid1990 - 14-03-2019 19:31

@[Legionista93] co ty na to? Brak odpowiedzi / logowania na forum przez dłuższy czas = ban.


RE: Legionista93 - brak zapłaty za zlecenie - yazir - 22-03-2019 14:00

Legionista dziś był na forum, ale odpowiedzi brak, więc ban permanentny