Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski - ciuchy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski - ciuchy (/Temat-Program-partnerski-ciuchy-161536)



Program partnerski - ciuchy - mumminos - 11-03-2019 12:47

Jak w temacie, znacie jakiś program partnerski gdzie jako wydawca dostaje % za sprzedaż z danego sklepu z ciuszkami?


RE: Program partnerski - ciuchy - saraj - 02-04-2019 06:00

Nie wiem czy o to chodzi, ale jest taki portal Selino. Można tam otworzyć własny sklep z ciuchami, projektować swoje wzory, albo sprzedawać gotowe juz wzory zaproponowane przez firmę oraz na tym zarabiać. Firma istnieje już od 10 lat oraz chwali się tym, ze daje najwyższe prowizje na rynku.
Sama do tej pory z ich usług nie korzystałam, ale znam osobę, która prowadzi taki właśnie autorski sklep oraz ma na tym miesięczny zarobek.


RE: Program partnerski - ciuchy - MyLead.pl - 02-04-2019 10:58

Cześć @[mumminos],
na MyLead znajdziesz mnóstwo takich programów partnerskich. Na chwilę obecną mamy aż 32 kampanie oparte wyłącznie o ubrania i odzież. Wszystkie je znajdziesz w naszym katalogu online, dostępnym TUTAJ. Zaznacz kategorię "Ubrania" na liście po lewej stronie i Twoim oczom ukaże się pełna lista. Smile

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.


RE: Program partnerski - ciuchy - AngelikaG - 09-04-2019 10:17

Ja znalazłam takie oferty w LeadStar.
Jest jeszcze taki program jak webepartners - ale szczerze mówiąc jeszcze z niego nie korzystałam, wiec nie wiem jak to tam wygląda.
W przypadku kampanii sklepów i rozliczeniu za % CPS musisz się uzbroić na pewno w cierpliwość w przypadku rozliczeń, bo rozliczenie nie są z miesiąca na miesiąc - sklepy czekają jeszcze te 14 dni (lub więcej, bo wiadomo jeszcze dochodzi czas dostawy, ogarnięcie w magazynie zwrotów) od zamówienia w sklepie, czy ktoś nie zwróci towaru.