Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB (/Temat-Dlaczego-niektorzy-usuwaja-nas-ze-znajomych-na-FB-161531)



Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB - Soplica - 10-03-2019 18:40

Witam, chciałbym się was zapytać co waszym zdaniem jest przyczyną, że ktoś na wywala ze znajomych? - Ja zauważyłem, że na przestrzeni paru lat straciłem kilkanaście znajomych. Nie są to może jacyś bliscy znajomi, ale miałem z nimi dość dużą styczność za życia.

Moi koledzy twierdzą, że niektórzy nie lubią osób co duża publikują postów na osi czasu, czytałem też że znajomi nie lubią jak się czymś chwalimy. Powiedzmy, że urodziło nam się dziecko i masowo dodajemy zdjęcia z naszym bobaskiem.

Co o tym myślicie? - Aha i jeszcze jedno czy jest jakiś sposób, żeby zobaczyć kto nas w przeszłości usunął ze znajomych? - Narzędzie do chrome whodeletedme nie działa wstecz, a kopii danych nie mogę pobrać z ustawień bo nie ma już tej opcji albo ślepy jestem.


RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB - precell - 10-03-2019 19:09

(10-03-2019 18:40)Soplica napisał(a):  Nie są to może jacyś bliscy znajomi, ale miałem z nimi dość dużą styczność za życia.

Ten temat założył nieboszczyk? Czy zmarli usuwają Cię ze znajomych? Tongue

A tak na poważnie, przejmujesz się głupotami. Znajomych to się ma w realu a nie w internecie.


RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB - rachman - 10-03-2019 20:44

To im w realu ręcznie wyjaśnij że wystarczy wyłączyć obserwowanie Wink
Nie każdy nas kocha czy lubi. Wolałbyś mieć kogoś kto Cię "trzyma" by d obrabiać za plecami? Wink Ja bym takim jeszcze podziękował za pozbycie się "balastu" Wink


RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB - Krakersik - 10-03-2019 21:23

Normalne że znajomi znikają, mi także to nagminnie się przytrafia ale nie mam zamiaru ubolewać nad tym faktem Sad


RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB - buciu52 - 10-03-2019 22:07

Mordo, czym Ty się przejmujesz Big Grin Ja nawet na takie rzeczy nie zwracam uwagi, szkoda mi czasu Lol


RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB - kozik - 11-03-2019 09:16

Ja osobiscie blokuje, jak ktos nawala pierdyliard bezsensownych postow, albo fotek Wink


RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB - Arczit - 11-03-2019 09:56

(10-03-2019 22:07)buciu52 napisał(a):  Mordo, czym Ty się przejmujesz Big Grin Ja nawet na takie rzeczy nie zwracam uwagi, szkoda mi czasu Lol

Moim zdaniem autor po prostu zastanawia się nad przyczyną, a nie ubolewa nad tym faktem. W sumie ciekawa sprawa jak to wygląda od środka.

Ja szczerze też niekiedy kogoś wywalę, z powodu spamowania czy idiotycznego pisania. Po co nam w znajomych osoba, której nie mamy w obserwowanych? Chyba jedynie w przypadku, jeśli dla kogoś liczy się cyferka przy ilości znajomych.


RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB - Guxinimod - 11-03-2019 12:28

Powodów może być tyle ile osobistości. Ja osobiście wywalam znajomych codziennie udostępniających jakiegoś kundla do adopcji, oznaczających się w postach typu "dzisiaj najebie się osoba na M, P, K..." lub biorących udział w jakichś durnych wydarzeniach typu "msza święta o dobrego męża/żonę"... Huh


RE: Dlaczego niektórzy usuwają nas ze znajomych na FB - rachman - 11-03-2019 23:30

Cytat:Po co nam w znajomych osoba, której nie mamy w obserwowanych? Chyba jedynie w przypadku, jeśli dla kogoś liczy się cyferka przy ilości znajomych.
Mam takie osoby. Cyferki mam w tyle a znajomych mam kilkunastu Tongue
Czasem można po prostu wejść zerknąć zdjęcia jak da znać że coś ma, albo napisać na szybko, wygodniej niż skrobać esy itd.
Mając fejkowe konta wiele osób po prostu łapie znajomych, wyłącza obserwowanie, a samemu ładuje reklamy... jakby pomyślał to by pewnie parę innych powodów znalazł po co osoby niektórzy trzymają bez obserwacji Wink