Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
propozycje na biznes w mojej okolicy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: propozycje na biznes w mojej okolicy (/Temat-propozycje-na-biznes-w-mojej-okolicy-161515)

Strony: 1 2


propozycje na biznes w mojej okolicy - asasin24 - 09-03-2019 23:07

Mieszkam w okolicy, która w ostatnich latach stała się dosyć zamożna. Sprowadzają się sami bogacze, Merce w leasing, wypasione chaty i takie sprawy. I teraz tak myślę, że skoro oni mają sporo kasy to pewnie byliby skłonni się nią podzielić. Tylko co mogę oferować, czym się zająć? Myślałem nad siłownią, ale nie wiem czy to wypali i trochę mi szkoda wykładać tyle kasy w ciemno. Najlepiej, jakbym mógł dostać dofinansowanie. Nie słyszeliście przypadkiem co miałoby dobry popyt? W działaniu to jeszcze, ale jak trzeba to wszystkie pomysły mi znikają Angry


RE: propozycje na biznes w mojej okolicy - buciu52 - 09-03-2019 23:11

Rozeznaj się po okolicy czego brakuje Smile Nie ma tak łatwo, że ktoś Ci powie JEST POPYT NA PIEKARNIE, otwierasz i kosisz hajs. Wszystko zależy od zapotrzebowania, rejonu, konkurencji i wielu innych czynników. Siłownia to nie głupi pomysł.


RE: propozycje na biznes w mojej okolicy - rachman - 10-03-2019 00:26

Zrób wywiad / ankiete czy jest pan / pani zainteresowana ....


RE: propozycje na biznes w mojej okolicy - bossos - 10-03-2019 21:43

Ta klasa społeczna ma w swoich domach często siłownię. Weź to pod uwagę.


RE: propozycje na biznes w mojej okolicy - lijon - 14-03-2019 18:40

Jeżeli szkoda ci wywalać kasę w ciemno to zamknij temat i zapomnij o nim.
Żaden biznes nie da ci 100% gwarancji sukcesu.
Ludzie którzy są tak zamożni nie korzystają z bieda siłowni, sieciówek dla ogółu.
Oni mają swoje premium fit kluby gdzie mają znanych trenerów personalnych, saune, sale do fit ćwiczeń, cargio itp.
Musisz sam zorientować się na co jest popyt i to zaoferować.
Nikt z nas ci tego nie powie gdyż nikt nie zna twojej okolicy.


RE: propozycje na biznes w mojej okolicy - asasin24 - 19-03-2019 19:11

(14-03-2019 18:40)lijon napisał(a):  Jeżeli szkoda ci wywalać kasę w ciemno to zamknij temat i zapomnij o nim.
Żaden biznes nie da ci 100% gwarancji sukcesu.
Ludzie którzy są tak zamożni nie korzystają z bieda siłowni, sieciówek dla ogółu.
Oni mają swoje premium fit kluby gdzie mają znanych trenerów personalnych, saune, sale do fit ćwiczeń, cargio itp.
Musisz sam zorientować się na co jest popyt i to zaoferować.
Nikt z nas ci tego nie powie gdyż nikt nie zna twojej okolicy.

Ok, może źle do określiłem. Żal mi wywalać tyle kasy w ciemno, bo dla etatowego ciecia to jednak sporo czasu odkładania, a siłownia do tanich nie należy. Nie oczekuję od początku kokosów, ale żeby chociaż był jakiś w miarę stały przychód


RE: propozycje na biznes w mojej okolicy - Surimi - 21-03-2019 10:47

O jakiej kwocie mówimy? Pod miastem miejsce, czy bardziej centrum, a może wieś? Napisz więcej informacji, jaka część Polski, ceny za wynajem nieruchomości. To wszystko trzeba wziąć pod uwagę. Dofinansowanie jak ładnie rozpiszesz, dostaniesz bez problemu.


RE: propozycje na biznes w mojej okolicy - prelude - 21-03-2019 14:29

Pospaceruj, obserwuj, zobacz co robią w czasie wolnym i ile go mają itd. Ludzie bogaci/zamożni/zwał jak zwał, są z reguły zalatani, potrzebują pomocy w zwykłych sprawach codziennych, na które nie starcza im czasu (usługi: sprzątanie, koszenie, opieka nad ogrodami itp), a może wcale nie musisz inwestować tylko znajdziesz jakąś cechę wspólną, którą możesz zrealizować z pomocą innej firmy i zorganizujesz coś ala "zakup grupowy" na zasadzie prowizji a zaoferujesz niższą niż rynkowa cenę przez to, że będzie grupa klientów. Skoro fajne fury to może detailing. Najważniejszy jest "wywiad", o którym napisałem na początku Smile


RE: propozycje na biznes w mojej okolicy - Krakersik - 21-03-2019 21:44

Grupa "skąpo" ubranych dziewczyn do sprzątania impreza


RE: propozycje na biznes w mojej okolicy - wsite - 22-03-2019 21:37

Pamiętaj jedno...ludzie szukają pomocy! Daj im tą pomoc a zapłacą wiele.