Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Airdrop - Darmowe coiny Energi ~ 100$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: Airdrop - Darmowe coiny Energi ~ 100$ (/Temat-Airdrop-Darmowe-coiny-Energi-100-161514)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Airdrop - Darmowe coiny Energi ~ 100$ - Komandos823 - 09-03-2019 22:28

Jak opisałem w temacie Energi rozdaje 100 NRG za wykonanie 13 zadań. Wartość 1 NRG ~ 4.92 zł w chwili napisania posta. Ale na początku mówię że jeszcze nie dostałem ich. Dam znać jak dostanę.
A więc tak
Trzeba mieć konta na: Linkedin, Facebook, Reddit, GitHub, Twitter, Youtube, Telegram oraz na Discordzie.
Zadania polegają w przypadku faceboka i twittera na polubieniu Energi, napisania komentarza i udostępnienia posta.
Na linkedin trzeba tylko ich projekt śledzić. Na Reddicie i youtubie subskrybować a na telegramie i discordzie wejść w ich grupy poprzez linki. Po każdym wykonaniu trzeba podać nazwę konta lub link do profilu lub kanału.
Ale oprócz tego trzeba im podać imię i nazwisko, email, nr tel., zrobić selfie twarzy z dowodem tylko że na dowodzie trzeba zakryć wszystko oprócz zdjęcia, imienia i nazwiska.
I kolejne selfie twarzy zrobić ale z kartką na której napisane ma być #Energi dd.mm.rr
Jak ktoś nie wie jak to zrobić to przykłady na stronie są. Dużo to czasu nie zajmuję ale myślę że warto spróbować.

Ref
http://earndrop.energi.world/homepage.php?ref=44484
(Za refa ja dostaje dodatkowo 10 NRG i ty o wartości ~ 10$ a więc warto z refa)

Czysty
https://earndrop.energi.world/homepage

Edit:
„Dziękuję za udział! Earndrop Round 2 i Round 3 są nadal w toku, nie otrzymasz NRG do zakończenia drugiej i trzeciej rundy. Zgłosimy oświadczenie i wyślemy ci wiadomość e-mail, kiedy to nastąpi.”

„Ukończenie rejestracji Earndrop i zbadanie wszystkich uczestników przed wypłatą monet zajmie kilka miesięcy.
Proszę być cierpliwym. Zapowiadamy wypłaty w naszych kanałach społecznościowych i za pośrednictwem poczty elektronicznej.”

Oznacza to że na coiny troche trzeba czekać.

A i polecam aplikację na telefon Coinomi jako wallet na te coiny bo jak przyjdą to można je tam zamienić np. Na btc bez problemu.


RE: Airdrop - Darmowe coiny Energi ~ 100$ - Arczit - 29-03-2019 16:06

I jak dostałeś i wykonałeś te zadanka? Warto jeszcze się w to bawić?
Bo teraz NRG już po 1,6$ więc jeśli działa to można zgarnąć +- 160$ Smile


RE: Airdrop - Darmowe coiny Energi ~ 100$ - Komandos823 - 29-03-2019 17:13

Zadania mam wszystkie wykonane. Łącznie mam mieć 110 NRG. Napisałem do ich supportu kiedy się skończy druga runda bo wtedy wysyłają. Po prostu czekam cierpliwieSmile Ale dam znać jak będę miał na portfelu.


RE: Airdrop - Darmowe coiny Energi ~ 100$ - Kaspirek - 17-04-2019 17:09

Ja tam nic. Nie dosfalem a wszystko. Wykonalem


RE: Airdrop - Darmowe coiny Energi ~ 100$ - Komandos823 - 18-04-2019 08:54

Dostałem informacje że wypłacą nam tylko wtedy gdy liczba uczestników dojdzie do 40000. Wtedy się zakończy 2 i 3 runda. A zacznie się wtedy 4 runda. Jeśli chcecie pogadać z twórcami to wejdźcie na discord i dołączcie do grupy Energi z zadania które wam tam dali do zrobienia.
Od 1,2,3 rundy jest dopiero 37800 uczestników a musi być 60000.


[Obrazek: 5-C1-E083-A-DC4-B-4-F18-AD76-4-BA97503-C4-E4.png]


RE: Airdrop - Darmowe coiny Energi ~ 100$ - Boniekk - 18-04-2019 12:44

Czyli jak myślicie, opłaca się w to wchodzić ?


RE: Airdrop - Darmowe coiny Energi ~ 100$ - Kaspirek - 20-04-2019 04:52

Pewnie później beezie 80000 potrzeba i tak w kolko


RE: Airdrop - Darmowe coiny Energi ~ 100$ - Ola21041998 - 06-05-2019 18:01

Cześć, pierwszy raz będę robić coś takiego, ale nie chcę się w to długo bawić da się te NRG zamienić od razu jakoś na pieniądze i wypłacić czy to jest jakiś długi proces?


RE: Airdrop - Darmowe coiny Energi ~ 100$ - przesmyk345 - 07-05-2019 00:49

(06-05-2019 18:01)Ola21041998 napisał(a):  Cześć, pierwszy raz będę robić coś takiego, ale nie chcę się w to długo bawić da się te NRG zamienić od razu jakoś na pieniądze i wypłacić czy to jest jakiś długi proces?

Jak kolega wyżej napisał, najlepiej założyć portfel Coinomi i potem przekonwertować NRG na Bitcoiny albo Ethereum. Najlepiej wybrać taką walutę, którą obsługuje większość giełd, chociaż osobiście polecam przelanie kasy w BTC albo ETH na Coinbase - możesz stamtąd bez problemu wypłacić kasę na Paypal albo konto bankowe Smile. Oczywiście możesz zrobić konwersję w momencie, kiedy wartość BTC będzie spadkowa, potem odczekasz parę dni i sprzedasz z jeszcze większym zyskiem na Coinbase Smile Jak nie chcesz się bawić w takie rzeczy i dostać dokładnie tyle, ile było przewidziane w airdropie, to po prostu przekonwertuj NRG na USD Coin i wtedy też przelej to na Coinbase - na giełdzie też możesz zamieniać na inne waluty, jeśli uznasz, że chcesz trochę więcej wyciągnać Smile


RE: Airdrop - Darmowe coiny Energi ~ 100$ - Ola21041998 - 07-05-2019 13:02

Super dziękuję bardzo za pomoc Smile