Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Facebooku VIRAL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy Facebooku VIRAL (/Temat-Nowy-Facebooku-VIRAL-161506)



Nowy Facebooku VIRAL - Angelo_1988 - 09-03-2019 16:15

1.Nazwa przedmiotu : Nowy Facebooku VIRAL
2.Opis przedmiotu : Przechwytuj użytkowników LIKE i KOMENTARZE i zbieraj PRAWDZIWE adresy e-mail!. Jeśli zależy Ci na szybkim organizowaniu dużego ruchu z facebooka, nawet się nie zastanawiaj. Świeży, nowy patent. Kup już teraz zanim facebook go zablokuje. Zero sacamu, wszystko legalne i zgodne z regulaminem fb.
3.Zdjęcia : https://zapodaj.net/images/1168e35405809.png
4.Kontakt : Zamówienia, składamy na PRIV
5.Cena : Inwestycja - 300 - 400 zł / możliwa współpraca, udział w zyskach
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal
[Obrazek: viral-2.png]


RE: Nowy Facebooku VIRAL - maniek250 - 09-03-2019 20:43

Widziałem temat na konkurencyjnym forum i mam pytanie, w czym to jest lepsze od share to unlock ?


RE: Nowy Facebooku VIRAL - mahuzz - 09-03-2019 21:01

Cytat:Kup już teraz zanim facebook go zablokuje
Cytat:wszystko legalne i zgodne z regulaminem fb

Jerk2


RE: Nowy Facebooku VIRAL - Angelo_1988 - 09-03-2019 22:47

(09-03-2019 20:43)maniek250 napisał(a):  Widziałem temat na konkurencyjnym forum i mam pytanie, w czym to jest lepsze od share to unlock ?

share to unlock to zwykły (popup) w którym masz share lub lika, wszystko odbywa się po Twojej stornie www. A tutaj użytkownik, przykładowo musi dodać komentarz pod Twoim postem z Twoim materiałem ale na facebooku. Dzięki temu powstaje viral, działa to podobnie do lajkowania postu przez tokeny. ALe tutaj wymuszamy na użytkowniku np. dodanie komentarza lub polubienie postu czy udostępnienie. Dopiero wtedy jak użytkownik wykona swoje zadanie automatycznie skrypt zwolni blokadę i odblokuje stronę.


RE: Nowy Facebooku VIRAL - dom3lek - 10-03-2019 14:32

Taki viral istnial juz dawno temu przy "wypadkach" w twojej miejscowosci. Brano plugin od komentarzy na FB, ustawiano jezyk tajski/wietnamski i manipulowano CSS tak, zeby zakryc, ze to dodanie komentarza na fb.


Nowy Facebooku VIRAL - Admin - 14-09-2019 15:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.