Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam 2 metody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam 2 metody (/Temat-Sprzedam-2-metody-16149)

Strony: 1 2


Sprzedam 2 metody - plove - 05-11-2010 17:52

Jest to nie tyle co poradnik a gotowa metoda "na tacy"
Czyli nie musisz myśleć bo ja juz to zrobiłem za ciebie xD
Moje zarobki to pewne 10-18$ dzień tylko z jednej metody, drugiej nie używam na razie (dostałem bana na główne konto) ale wiem że jest tak samo skuteczna jak pierwsza.
Czas jaki trzeba poświęcić to:
Dla pierwszej metody - na raz 3-4h później po 30min dziennie.
Dla drugiej metody - na raz 1h później po 10-20min dziennie.

Pierwsza metoda to spam, czyli trzeba mieć jak najwięcej kont i jak najwięcej filmów, druga to przeciwieństwo wystarczy jeden filmik ale trzeba nabijać komentarze + wyświetlenia.

Każda metoda ma swój poradnik który zawiera po 8 stron (łącznie 16) ze screenami, wszystko ładnie opisane.

Poprzedni miesiąc na jednej metodzie zaopatrzył mnie w 219$, w październiku 175$, teraz na listopad mam ponad 56$

Nie daję do recenzji, nie daję do przetestowania, jeśli chcecie dowodów piszecie do mnie na pw i podaję wam listę osób które ode mnie kupiły poradnik (są z innego forum dlatego nie chcę tu robić reklamy publicznie).
Sprzedałem ogólnie z 10kompletów.

Pytania prosze pisać w temacie.
Cena to po 8$ za każdą metodę lub 12$ za obydwie (bardziej opłacalne).


[Obrazek: nowyobrazmapybitowej275.jpg]

[Obrazek: nowyobrazmapybitowej778.jpg]


RE: Sprzedam 2 metody - Luq333 - 16-11-2010 18:37

Kupił to już ktoś?


RE: Sprzedam 2 metody - bnn - 16-11-2010 19:07

Ja również czekam na jakąś recenzję..


RE: Sprzedam 2 metody - Kilol - 16-11-2010 22:38

Jeśli chcesz, możesz dać mi poradnik do recenzji. Opiszę go tutaj.Wink


RE: Sprzedam 2 metody - plove - 19-11-2010 15:51

Wszystko opisałem na stronie, nie ma żadnych recenzji bo nie ma co recenzować.
To nie poradnik a gotowa metoda, więc żeby recenzować trzeba wpierw sprawdzić jej działanie i to właśnie uczynili już kupujący z innego forum.

Zmieniły sie moje zarobki i na ten miesiąc wynoszą (na razie) ponad 160$.


RE: Sprzedam 2 metody - Yanke$ - 27-11-2010 10:45

Zakupiłem poradnik i jak na razie stosuję się do instrukcji. Pierwszy dzień z pierwszą metodą (10 wybotowanych filmików) zobaczymy, jakie przyniesie rezultaty. Wkrótce się odezwę i powiem, czy było warto.


RE: Sprzedam 2 metody - plove - 21-01-2011 14:52

w górę.

Moje zarobki uległy zmianie, obecnie mam $995.81
Month's Earnings: $174.84


RE: Sprzedam 2 metody - n1dor - 22-01-2011 10:27

Czyli rozumiem pierwszy sposob to spam filmikami slabo wypromowanymi ale w duzej ilosci, a drugi sposob to jeden filmik, dobrze wypromowany z komentami i nabijanymi wyświetleniami tak ? ; > Ale generalnie wszystko to metoda związana z yt ?

ps. Jezeli ktos wie jak zakładać teraz konta bez weryfikacji to prosze o kontakt na pw : >. Jezeli sposób działa mogę dac 10 kont za free.


RE: Sprzedam 2 metody - plove - 25-01-2011 12:29

(22-01-2011 10:27)n1dor napisał(a):  Czyli rozumiem pierwszy sposob to spam filmikami slabo wypromowanymi ale w duzej ilosci, a drugi sposob to jeden filmik, dobrze wypromowany z komentami i nabijanymi wyświetleniami tak ? ; > Ale generalnie wszystko to metoda związana z yt ?

ps. Jezeli ktos wie jak zakładać teraz konta bez weryfikacji to prosze o kontakt na pw : >. Jezeli sposób działa mogę dac 10 kont za free.

Czy ja niewyraźnie napisałem ?


RE: Sprzedam 2 metody - DasH - 25-01-2011 13:58

Jak ten poradnik działa ktoś już zarobił ze 100$ przez dwa dni ?? ten kolo ma zarobil prawie 1000$ niewiarygodne Big Grin