Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuje pomocy speca od adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Potrzebuje pomocy speca od adsense (/Temat-Potrzebuje-pomocy-speca-od-adsense-161489)

Strony: 1 2 3


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - Panco122 - 08-03-2019 19:10

Myślałem, że z automatu dają taką odpowiedź i że trzeba coś przycudować, żeby przeszło. No ale okej, w takim razie dołożę parę tekstów.


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - PanCaro - 09-03-2019 02:56

Problem rozwiązany? Jeśli nie to zapraszam do społeczności AdSense.

Rozwiążemy problem.

Pozdrawiam,
PE AdSense.


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - Panco122 - 09-03-2019 10:29

(09-03-2019 02:56)PanCaro napisał(a):  Problem rozwiązany? Jeśli nie to zapraszam do społeczności AdSense.

Rozwiążemy problem.

Pozdrawiam,
PE AdSense.

Czekam na odpowiedź googla


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - Panco122 - 13-03-2019 10:47

No i niestety nie poszło. Kurdę dodałem na potrzebę tego adsensa 20 artykułów (1500-3000 znaków), które nigdy nigdzie nie były publikowane i nawet nie ma w necie podobnych treści (wiem, bo są to części mojej pracy dyplomowej) ... ale nadal odmowa.

Dodałem podstrony polityka prywatności i Terms&conditions - podobno robot weryfikujący lubi te podstrony... Może coś jeszcze trzeba by dodać?


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - FeelTheKick - 13-03-2019 15:56

Ogólnie jak masz dobrą stronkę czytaj: wartościowe i unikatowe treści ale mały staż domeny to i tak powinieneś dostać pozytywną odpowiedź. Moja nowa strona internetowa ze stażem domeny 4 msc, za pierwszym razem dostała negatywną odpowiedź. Mała zmiana treści na stronie głównej poskutkowala i już reklamy zaakceptowane. Dziś mam w planach je podpiąć. Powodzenia


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - xdax1 - 13-03-2019 16:31

A kiedy stworzyłeś stronę? Tam przypadkiem nie było jakiegoś wymaganego okresu czasu istnienia strony, żeby mogli ją zaakceptować? Coś pamiętam, że u siebie musiałem czekać.


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - Panco122 - 13-03-2019 18:46

(13-03-2019 15:56)FeelTheKick napisał(a):  Ogólnie jak masz dobrą stronkę czytaj: wartościowe i unikatowe treści ale mały staż domeny to i tak powinieneś dostać pozytywną odpowiedź. Moja nowa strona internetowa ze stażem domeny 4 msc, za pierwszym razem dostała negatywną odpowiedź. Mała zmiana treści na stronie głównej poskutkowala i już reklamy zaakceptowane. Dziś mam w planach je podpiąć. Powodzenia

A jaka zmiana na stronie głównej, jeśli można wiedzieć?


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - FeelTheKick - 13-03-2019 18:53

(13-03-2019 18:46)Panco122 napisał(a):  
(13-03-2019 15:56)FeelTheKick napisał(a):  Ogólnie jak masz dobrą stronkę czytaj: wartościowe i unikatowe treści ale mały staż domeny to i tak powinieneś dostać pozytywną odpowiedź. Moja nowa strona internetowa ze stażem domeny 4 msc, za pierwszym razem dostała negatywną odpowiedź. Mała zmiana treści na stronie głównej poskutkowala i już reklamy zaakceptowane. Dziś mam w planach je podpiąć. Powodzenia

A jaka zmiana na stronie głównej, jeśli można wiedzieć?
Wywaliłem reklamy innej firmy + ustawiłem statyczna stronę główną.


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - Panco122 - 15-03-2019 10:24

No w końcu przeszło. Powiedźcie mi, czy jak ja teraz wywalę część tej treści, zmienie szablon, to jest opcja, że google wycofa tę akceptację?


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - FeelTheKick - 15-03-2019 15:48

Mają do tego prawo. Przeczytaj podpisaną przez Ciebie umowę z Google, ogólne warunki współpracy itp.