Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuje pomocy speca od adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Potrzebuje pomocy speca od adsense (/Temat-Potrzebuje-pomocy-speca-od-adsense-161489)

Strony: 1 2 3


Potrzebuje pomocy speca od adsense - Panco122 - 08-03-2019 17:49

Siemanko. Uruchamiam stronę z przepisami, poradami kulinarnymi itp i chciałbym oczywiście ogarnąć do tego reklamy adsense. Niestety google odrzuciło mi wniosek o zatwierdzenie witryny, miałem tam kilkanaście przepisów + 6 kupionych artykułów od copywritera. Powyłączałem więc przepisy, gdzie było dużo zdjęc itp, zostawiłem same artykuły, porozdzielałem je na kilka mniejszzych (nie wiem, czy to ma sens), ale dalej adsense odrzuca.

Jakieś rady, jak to dostosować, bo przemodelowałem specjalnie całą stronę, żeby została sama treść...

Ma ktoś jakieś tipy?


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - twardy - 08-03-2019 17:52

http://prntscr.com/mv4r13

Jestes pewny, ze masz cokolwiek na tej stronie?


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - Panco122 - 08-03-2019 17:56

Oo, tu mnie zaskoczyłeś. Mi ładuje się normalnie...


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - twardy - 08-03-2019 18:02

U mnie mieli caly czas ten pomaranczowy kwadrat, zarowno pod adblockiem jak i w karcie incognito.


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - Panco122 - 08-03-2019 18:05

Wklepałem w google search console i googlebot wczytuje stronę normalnie, więc może u Ciebie coś jest nie tak, ale zbadam sprawę głębiej. Spróbuj odświeżyć.


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - twardy - 08-03-2019 18:13

Teraz dziala. Nie masz na koncie adsense informacji dlaczego odrzucili strone? No i taka rada, najlepiej nie wrzucac adresu strony na forum bo zaraz Ci ktos syfu nawrzuca albo co gorsza "naklika" wejsc jak juz Ci juz adsense strone zaakcpetujeXpokerface


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - Panco122 - 08-03-2019 18:15

No info przyszło o małowartościowej treści.

Cenne zasoby reklamowe – powielane treści

Zgodnie z zasadami programu nie możemy wyświetlać reklam Google na stronach ani w aplikacjach, które mają zbyt wiele reklam albo zawierają małowartościowe lub bezwartościowe treści. Dotyczy to również stron i aplikacji, które zawierają treści powielane lub przepisywane z innego źródła bez dodawania wartości. Więcej informacji znajdziesz w tych wskazówkach Google dla webmasterów: Mało treści, w dodatku o niewielkiej lub żadnej wartości.


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - Dante_/ - 08-03-2019 18:18

U mnie strona załadowała się normalnie ( google chrome + adblock ).
https://gyazo.com/83ee1f0ff18230721dfef065ffd8c633

Nie dostałeś żadnego mail'a od google dlaczego odrzucili czy tylko w panelu widzisz, że odrzucone z powodów problemów z stroną?

@Edit
Nie odświeżyłem, a już odpowiedź była.

Może pododawaj kategorie, zdjęcia w artykułach, etc.?

@Edit2
Dla mnie artykuły na Twojej stronie są bardzo "proste" tj. bardzo podobne do innych w necie ( może są użyte synonimy, ale wciąż bardzo podobne ) = małowartościowe/plagiaty


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - Panco122 - 08-03-2019 18:19

Maila nie dostałem, wyłącznie w panelu to, co wyżej skopiowałem Smile


RE: Potrzebuje pomocy speca od adsense - twardy - 08-03-2019 18:21

No to masz odpowiedz, za malo contentu, sprobuj wrzucic drugie tyle. Do tego sprawdz jakims plagiarism checkerem.