Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro- wystawienie pozytywnych ocen/komentarzy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Allegro- wystawienie pozytywnych ocen/komentarzy. (/Temat-Allegro-wystawienie-pozytywnych-ocen-komentarzy-161488)



Allegro- wystawienie pozytywnych ocen/komentarzy. - dnr - 08-03-2019 17:32

Witam.
Jak w temacie, zlecę zakup przedmiotu na allegro, bez wpłaty i wystawienie pozytywnej oceny.
Potrzebuję około 20 pozytywnych komentarzy z różnych kont.


RE: Allegro- wystawienie pozytywnych ocen/komentarzy. - Ascoran - 08-03-2019 17:45

Nagle 20 osób kupiło przedmiot i nie zapłaciło, ale mimo wszystko wystawiło pozytywną opinie?
Ban murowany Smile


Allegro- wystawienie pozytywnych ocen/komentarzy. - DonGrigori - 08-03-2019 17:58

Zapłacić można przelewem tradycyjnym, więc w czym problem Smile?


RE: Allegro- wystawienie pozytywnych ocen/komentarzy. - Ryży - 08-03-2019 18:25

Ja się mogę na to pisać ale za pomocą place z allegro. Wpłacasz mi z góry na konto kwotę za którą sprzedajesz dany przedmiot i ja kupie.


RE: Allegro- wystawienie pozytywnych ocen/komentarzy. - priestos - 17-09-2019 01:20

Jak dalej aktualne to proszę priv mam kilka kont zweryfikowanych Smile


RE: Allegro- wystawienie pozytywnych ocen/komentarzy. - dan982 - 21-10-2019 23:19

Potrzebuje również trochę komentarzy na Allegro.


Allegro- wystawienie pozytywnych ocen/komentarzy. - Hybrid1990 - 16-04-2021 09:28

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.