Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iMarkets Live - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: iMarkets Live (/Temat-iMarkets-Live-161480)

Strony: 1 2


iMarkets Live - argon91 - 08-03-2019 00:32

Hej czy ktoś korzysta z iMarkets Live ?Jakie opinie ?


RE: iMarkets Live - Zaperr44 - 08-03-2019 18:16

Myślę, że to rozwiewa wszystkie wątpliwości https://www.fxmag.pl/artykul/ostrzezenie-europejskiego-regulatora-przed-platforma-imarkets-live Wink


RE: iMarkets Live - trio - 26-03-2019 23:35

cuda jakies ten IML, bardziej mlm to jest raczej,


RE: iMarkets Live - Surimi - 27-03-2019 00:01

Racja bardziej mlm, ogólnie z tego co pamiętam założenie było takie, że dają narzędzia w teorii przydatne w handlu.


RE: iMarkets Live - archi996 - 16-11-2019 14:18

Działam tam aktywnie serwis jest mega jeżeli chodzi o możliwości,dodałem wątek na forum.
Wszelakie artykuły to propaganda, firma istnieje długo na rynku zatrudnia najlepszych specjalistów i z roku na rok mają coraz wieksze dochody i nie ma mozliwości by firma padła. Obecnie jest 9 narzędzi do wyboru od forexa, binarki czy krypto (granice 10-50$)
kolejne opłaty to abonament miesieczny 220$ za pierwszy miesiac potem 160$ (po zaproszeniu 2 osób masz abonament za darmo)
Koniec kosztów,firma daje ci gotowe sygnały ale przede wszystkim nauczy cię jak działa rynek byś sam mógł zawierać transakcje.
Byłem zielony jeżeli chodzi o forex, po tygodniu znałem podstawy i byłem w pełni gotowy by zarabiać realnymi pieniędzmi.
Szkolenia w naszym języku, duże wsparcie grupy i liderów nic tylko działać Smile


RE: iMarkets Live - wrzochal11 - 18-11-2019 20:35

To jakim kapitałem obracasz na giełdzie? Dzięki wiedzy przekazywanej przez firmę ile udaje Ci się ugrać miesięcznie?


RE: iMarkets Live - archi996 - 21-11-2019 21:07

Na start wpłaciłem 100$ jest to taki standard jeżeli chodzi o pierwsze kroki na IML.
Na początku grałem przez tydzień na demo potem wchodziłem najmniejszym lotem 0.01 przy paru trafionych transakcjach napaliłem się i grałem wyżej, w dwa zrobiło się 50% profitu i miałem 150$ co oczywiście nie było polecane przez doświadczonych traderów i polecili mi spokojne granie z coraz większym lotem.
Masz pełno strategii proponowanych by dojść bardzo wysoko, wszystko zależy czy masz "chłodna" głowę i w jakimś stopniu będziesz się tego trzymał.
Zyski są na tyle stabilne że mogłem zrezygnować z pracy na etacie gdzie zarabiałem 70-90 tyś brutto rocznie


RE: iMarkets Live - wrzochal11 - 22-11-2019 12:30

(21-11-2019 21:07)archi996 napisał(a):  Masz pełno strategii proponowanych by dojść bardzo wysoko, wszystko zależy czy masz "chłodna" głowę i w jakimś stopniu będziesz się tego trzymał.

To wiem, ciekawi mnie tylko ile Tobie udaje się ugrać na wiedzy przekazywanej przez firmę. Chodzi o konkretne procenty. Taka informacja już może coś więcej powiedzieć zainteresowanemu o jakości produktu świadczonego przez firmę

Bo z tego co powszechnie wiadomo to w dłuższym okresie czasu zdecydowana większość ludzi traci swoje pieniądze na giełdzie Forex.

(21-11-2019 21:07)archi996 napisał(a):  Na start wpłaciłem 100$ jest to taki standard jeżeli chodzi o pierwsze kroki na IML.
i te tylko 100$ tak udaje Ci się rozmnażać, że pozwoliło Ci to rzucić pracę na etacie? Coś mi się to wszystko kupy nie trzyma Sad


RE: iMarkets Live - archi996 - 22-11-2019 15:25

(22-11-2019 12:30)wrzochal11 napisał(a):  
(21-11-2019 21:07)archi996 napisał(a):  Masz pełno strategii proponowanych by dojść bardzo wysoko, wszystko zależy czy masz "chłodna" głowę i w jakimś stopniu będziesz się tego trzymał.

To wiem, ciekawi mnie tylko ile Tobie udaje się ugrać na wiedzy przekazywanej przez firmę. Chodzi o konkretne procenty. Taka informacja już może coś więcej powiedzieć zainteresowanemu o jakości produktu świadczonego przez firmę

Bo z tego co powszechnie wiadomo to w dłuższym okresie czasu zdecydowana większość ludzi traci swoje pieniądze na giełdzie Forex.

(21-11-2019 21:07)archi996 napisał(a):  Na start wpłaciłem 100$ jest to taki standard jeżeli chodzi o pierwsze kroki na IML.
i te tylko 100$ tak udaje Ci się rozmnażać, że pozwoliło Ci to rzucić pracę na etacie? Coś mi się to wszystko kupy nie trzyma Sad

Ciężko wyliczyć średnią ale coś w granicach 100-1000 $ tygodniowo Smile
Max wpłaciłem tam z 500 $ też ciężko określić bo wybierałem pare razy na życie
Wrzucam zdjęcie jednej z taktyki - goldcup za ostatni miesiac ponad 80% skuteczności

[Obrazek: 111.jpg]


RE: iMarkets Live - damian1415 - 23-11-2019 13:13

właśnie dzisiaj też będe chciał wejsć na imarketslive , jestem totalnie zielony w tym , ale będę wam zdawał relację jak to wygląda i czy rzeczywiście się opłaca