Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mobirise vs Wix - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Mobirise vs Wix (/Temat-Mobirise-vs-Wix-161468)

Strony: 1 2


Mobirise vs Wix - Shimeon - 06-03-2019 23:21

Mam dylemat, ponieważ nie wiem który kreator wybrać do tworzenia strony internetowej.

Może wy mi pomożecie zawrzeć wybór? Idea

Chcę już zacząć tworzyć podwaliny, ale ciągle z tym zwlekam, ponieważ nie mogę się zdecydować facepalm


RE: Mobirise vs Wix - Mikey - 06-03-2019 23:48

Z tego co się orientuję kod Mobirise możesz edytować, więc będzie o wiele lepszy ze względu na późniejszą optymalizację czy wprowadzenie własnych elementów.


RE: Mobirise vs Wix - Shimeon - 08-03-2019 09:35

Tylko jedna opinia? Naprawdę nikt z tego nie korzystał? ;/


RE: Mobirise vs Wix - Czaq - 09-03-2019 07:02

Osobiście również korzystam z tego rozwiązania podczas tworzenia LP. W przypadku mobirise mamy możliwość skorzystania z wielu darmowych templatek, usunięcia stopki czy nawet edycji kodu. Dodatkowo możesz umieszczać na ich serwerze pliki co początkującym ułatwia zdecydowanie pracę.


RE: Mobirise vs Wix - precell - 09-03-2019 07:28

A ja Ci polecam nauczyć się chociaż podstaw html, css, js. Kreatorom mówię stanowczo NIE! Cool


RE: Mobirise vs Wix - buciu52 - 09-03-2019 08:12

Mobirise lepsze niż Wix, ale zgadzam się z przedmówcą - do nauki! Big Grin To nie jest trudne, a możesz nauczyć się robić strony według własnego upodobania. Witryny z kreatorów są jakieś takie oklepane.


RE: Mobirise vs Wix - Shimeon - 09-03-2019 12:25

(09-03-2019 07:28)precell napisał(a):  Kreatorom mówię stanowczo NIE! Cool

Niby dlaczego? Rolleyes


RE: Mobirise vs Wix - precell - 09-03-2019 12:30

Kreatory ogłupiają i generują niepotrzebny kod. A ja wolę mieć kod pod kontrolą.

Ale nie przejmuj się, to jest moje własne zdanie Cool


RE: Mobirise vs Wix - rachman - 09-03-2019 12:39

Czemu nie? Jak kolega zauważył - kupa zbędnego kodu. Stosunek ilości kodu do treści też się liczy dla google. Poza tym - nie wiem jak w tych - ale niektóre strony typu kreatory zabraniają refów lub wstawiają swoje reklamy, do tego nie masz kontroli na plikami.
Na start takie coś ok ale ucz się. HTML to coś jak klocki lego, css już wymaga więcej deczko zrozumienia, js no to już język więc czasu potrzeba troszkę i skupienia. Niemniej bez podstaw zapomnij o tworzeniu stron albo będziesz co chwila prosić się innych o pomoc w duperelkach Wink


RE: Mobirise vs Wix - Shimeon - 09-03-2019 13:03

Strona nie ma służyć tylko do zarabiania, a refów nie mam zamiaru żadnych umieszczać.