Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube - Ożywianie starego filmu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube - Ożywianie starego filmu (/Temat-Youtube-Ozywianie-starego-filmu-161464)



Youtube - Ożywianie starego filmu - komiks - 06-03-2019 18:51

Hej, kiedyś dodałem na youtube pewien filmik, ogólnie doleciał wybostoowany do 2-2,5mln wyświetleń, zarabiał sobie z rok czasu, ostatnio odkopałem do niego dostęp, odnowiłem stronę itp, jednak w pozycjach już w sumie prawie nie istnieje, no chyba że gdzieś w indiach, czy jest sens jego dalszego boostowania targetowanymi viewsami, czy przy tej ilości nabitych wyświetleń bez pozycji to on raczej już nie ma szans na skok gdzieś wyżej i bardziej opłacalne będzie zreuploadowanie go od nowa i pchanie boosta już na nowy film?

Dodam, że lajki i komentarze się zgadzają. Wink


RE: Youtube - Ożywianie starego filmu - buciu52 - 06-03-2019 18:58

Hej. Nie jestem specjalistą w temacie, ale wydaje mi się, że fiilm z milionowymi wyswietleniami będzie łatwiej ożywić niż podbić jakiś nowy. Eksperymentuj Big Grin Spróbuj podbić, jak nie będzie przynosiło efektu to cyyyyk reupload. YouTube jest z deka nieprzewidywalny Big Grin


RE: Youtube - Ożywianie starego filmu - matiii333 - 14-04-2019 19:24

A da się kupić wyświetlenia polskie? Mam pewien filmik i chce go ozywić, wykupienie wyswietlen coś da czy to bez sensu?