Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy warto teraz zarabiać na adf.ly ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy warto teraz zarabiać na adf.ly ? (/Temat-Czy-warto-teraz-zarabiac-na-adf-ly-161458)



Czy warto teraz zarabiać na adf.ly ? - Rafi15pl - 06-03-2019 15:53

Wiem, że to może stary temat ale chodzi mi teraz na ten 2019 rok czy warto nadal zarabiać na adf.ly ostatnio to i zmieniają stawki więc nie wiem czy ogółem nie szkoda pracy na takie coś. Czy da się uzbierać chociaż te parę złoty ? A jeśli jest jakaś lepsza stronka taka jak adf.ly tylko że ma lepsze stawki to napiszcie


RE: Czy warto teraz zarabiać na adf.ly ? - buciu52 - 06-03-2019 17:16

Temat cały czas przwija się na forum. Opłaca się. Zarobisz kilka dolarów, nauczysz się pozyskiwać ruch. Dla mnie najlepsze jest adf.ly, korzystałem kiedyś i tak zostało do dziś.


RE: Czy warto teraz zarabiać na adf.ly ? - Rafi15pl - 08-03-2019 08:59

Czyli chyba warto spróbować chyba że znów obniżą stawki


RE: Czy warto teraz zarabiać na adf.ly ? - jemm - 08-03-2019 18:30

Nie lepiej szukać innej monetyzacji ruchu niż 2$ za 1k wejść?


RE: Czy warto teraz zarabiać na adf.ly ? - grzecho123 - 09-03-2019 18:37

Jak najbardziej można się wiele nauczyć Big Grin


RE: Czy warto teraz zarabiać na adf.ly ? - thomasward - 09-03-2019 18:40

Po wprowadzeniu popads i push ads te stawki za 1k wejść są teraz realnie znacznie większe niż te 2$. Szczególnie push ads są kozackie.


RE: Czy warto teraz zarabiać na adf.ly ? - cezar78 - 11-03-2019 09:30

Szkoda nawet czasu żeby zarobić jakieś grosze na waciki, lepiej promować jakies cpa albo jakiś produkt w programie partnerskim np tabletki na odchudzanie czy kamerki XXX i zarabiać 10-20% od sprzedaży wtedy zarobki są współmierne do podjętych wysiłków Smile