Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
weryfikacja telefoniczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: weryfikacja telefoniczna (/Temat-weryfikacja-telefoniczna-161447)

Strony: 1 2 3


RE: weryfikacja telefoniczna - patttson - 06-03-2019 00:05

Cennik znałem, masz rację. Szkoda, że już nie powiesz, że za każdym razem umawialiśmy się ile razy weryfikowane było konto, bo to nie był raz, a parę razy w dużym okresie czasowym, więc wybacz, że nie zapisuję sobie na kartce. Kolejny raz mijasz się z prawdą mówiąc, że jestem niewypłacalny, rozumiem, że jesteś kobietą, więc powtórzę jeszcze raz - na forum jest +30 osób, z którymi robiłem deal i nie widzę do teraz ani jednej skargi na mnie Rolleyes

Jak idę do sklepu i kupuję chleb to idę do kasy i kasjerka kasuje oraz mówi ile mam zapłacić, a nie mówi mi, że nie chce ode mnie pieniędzy Wink


RE: weryfikacja telefoniczna - paula2017 - 06-03-2019 00:07

Nie wybielaj się ok? Powtarzam , full też miał tu czysta kartoteke by później zrobić mega wałek, ty zmierzasz ku temu.. Skoro jesteś taki uczciwy to jesteś winny około 20zl za usługi które nie zapłaciłes..


RE: weryfikacja telefoniczna - patttson - 06-03-2019 00:11

Zacięłaś się? Czuję się jakbym rozmawiał ze ścianą, skoro jestem winny jakiekolwiek pieniądze i w gwoli ścisłości - to na pewno nie jest 20PLN to Twój dumny facet mógł odpowiadać na 2 PYTANIA (wielkimi, żebyś zrozumiała) ile łącznie wyszło, a nie albo nie odpowiadać albo odpowiadać, że nie robi ze mną interesów. Powtórzę Ci kolejny raz - niech każdy pilnuje swojego interesu, Twój rzekomy facet tego nie zrobił, więc niech ma pretensję do siebie. A w razie, gdybyś miała coś sensowniejszego do powiedzenia niż 5 raz powtórzenie tych samych wyrazów to możecie utworzyć na mnie skargę, wtedy zobaczymy kto będzie miał rację według moderatora Wink Z tym już sobie chyba poradzicie, a nie tak jak z pobieraniem płatności Big Grin


RE: weryfikacja telefoniczna - paula2017 - 06-03-2019 00:17

To ty naucz się czytać cwaniaku, ja nie chcę od ciebie kasy bo jesteś nie wyplacalny..ostrzegam innych i Powtarzam co twój temat mówi sam za siebie.. Szukasz kogoś na każde skiwnienie palcem ale żeby zapłacić nie poczuwasz się.. Podejrzewam typ człowieka na Krzysia wszystko za darmo i na już... wisisz 20zl od xxx czasu i dlaczego nie zapłacisz? Bo nie masz kasy prosta sprawa więc ostrzegam innych

I dalej cwaniakujesz takich osób to forum nie potrzebuje to ty masz zaległe kwoty do zapłaty nie ja...


RE: weryfikacja telefoniczna - patttson - 06-03-2019 00:23

Na szczęście nie jesteś moja księgowa i nie wiesz ile mam pieniędzy, a i watpie zebys byla wrożką Wink Czemu nie zapłacę? Bo prosiłem sie 2 razy o kwotę ile mam przesłać na PayPal i do dziś nie otrzymałem odpowiedzi? Myślę, że to idealne podsumowanie Big Grin


RE: weryfikacja telefoniczna - paula2017 - 06-03-2019 00:29

Powtarzam gdyby administracja to czytała, osoba która pobierała usługi, nie zapłaciła za nie.. I nawet nie poczuwa się do zapłaty..śmieje się
I uważaj bo jeśli numery które dostałeś wykorzystałes/do weryfikacji i uzyles wbrew prawu, używanie wizerunku kogoś itd wszystko zostanie zgłoszone na policję archiwum jest na gg, więc módl się aby było wszystko ok inaczej będziesz miał duże problemy


RE: weryfikacja telefoniczna - patttson - 06-03-2019 00:33

Wybacz, ale nie mam ani czasu ani ochoty na dyskusję z osobnikiem z IQ zbliżonym do mojego psa. Jeśli masz wątpliwości to załóż temat i sami sie przekonamy czy to ja nie chciałem płacić czy to jednak Twój facet nie chciał zapłaty.


DO POTENCJALNYCH KLIENTÓW - oczywiście, jeśli macie przez te dyskusje jakieś wątpliwości jest możliwość zapłaty po każdym zweryfikowanym numerze Wink

W razie wątpliwości mojej niewypłacalności - specjalnie dla Was policzyłem wszystkie zaległe usługi. Wyszło 9 weryfikacji x umawiana kwota 0,80PLN Smile

http://prntscr.com/mtspak

Pozdro Big Grin


RE: weryfikacja telefoniczna - Ryży - 06-03-2019 11:11

Zapraszam na pw


RE: weryfikacja telefoniczna - Bartek | MF - 06-03-2019 17:29

Zapraszam do kontaktu


RE: weryfikacja telefoniczna - Ryży - 10-03-2019 12:25

Zawarłem z użytkownikiem transakcję. Pomimo "afery" rozkreconej w tym poście umówiłem się na dokonanie płatności raz w tygodniu (w niedzielę - czyli dzisiaj) z uwagi na znikome ilości weryfikacji.
Jeśli otrzymam płatność na pp w dni dzisiejszym na pewno poinformuję o tym na forum.

@edit
Jak najbardziej polecam. Otrzymałem płatność.