Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
weryfikacja telefoniczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: weryfikacja telefoniczna (/Temat-weryfikacja-telefoniczna-161447)

Strony: 1 2 3


weryfikacja telefoniczna - patttson - 05-03-2019 23:05

1.Nazwa przedmiotu : weryfikacja telefoniczna
2.Opis przedmiotu : dajesz mi numer, wpisuję, dajesz kod, płacę
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : pw/gg 25016205
5.Cena : 1PLN/weryfikacja
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew/paypal

Z góry uprzedzam wszelkich biznesmenów z darmowymi aplikacjami 2nr, że nie mają tu czego szukać.


Potrzebuję kogoś dyspozycyjnego, a nie takiego kto jest dostępny raz na 3 dni. Współpraca długoterminowa, a nie jeden numer Wink


RE: weryfikacja telefoniczna - paula2017 - 05-03-2019 23:35

Nie polecam...


RE: weryfikacja telefoniczna - patttson - 05-03-2019 23:40

Z jakiego powodu? XD


RE: weryfikacja telefoniczna - paula2017 - 05-03-2019 23:41

Nie płacisz kasy, wszystko na Krzysia i najlepiej pod nos..


RE: weryfikacja telefoniczna - patttson - 05-03-2019 23:43

Nie robilem z Toba ani jednego deala, wiec jak smiesz mowic czy place kase czy nie xD

A skoro stwierdzisz, że robiłem to nie spamuj mi w temacie dzieciaku, tylko stwórz temat ze screenami to wtedy może porozmawiamy xD


RE: weryfikacja telefoniczna - paula2017 - 05-03-2019 23:48

Nie bądź taki do przodu... Że mną interesów nie robiles i jestem kobietą imbecylu..ale z moim facetem tak.. Kretacz i nie płaci radzę uważać


RE: weryfikacja telefoniczna - patttson - 05-03-2019 23:50

Przekaż facetowi, że jak prosiłem o cenę i chciałem zapłacić to nie chciał przyjąć pieniędzy, bo mu duma nie pozwalała Big Grin Wybacz, że nie dbam o czyjeś interesy ani się nie proszę, żeby ktoś przyjął hajs Big Grin


RE: weryfikacja telefoniczna - paula2017 - 05-03-2019 23:55

Nie wybielaj się ok? Jeśli ktoś dostaje usługę musi za nią zapłacić nie szukać wymówek ty zero reguł, cwaniak, wszystko pod nos, i za darmo.. radzę uważać wszystkim kto chce robić z tym panem interesy, jego emotki i szydera mówi wszystko


RE: weryfikacja telefoniczna - patttson - 05-03-2019 23:58

Szydera, bo stosunkowo nieumiejętnie próbujecie (o ile to nie jest multikonto) zdziałać cokolwiek. http://prntscr.com/mts751

Masz podsumowanie, nie będę się prosił o zapłatę, 2 razy o to pytałem i 2 razy nie dostałem odpowiedzi. Może miałem zgadywać i wysyłać to co mi się kliknie w klawiaturę? Pomijając już, że ten "cwaniak" niejednokrotnie wysyłał twojemu "facetowi" więcej pieniędzy niż się należało Wink

/A i skoro jestem oszustem to dziwne, że dziesiątki osób, z którymi zrobiłem tu deal łącznie nie napisały ani jednej skargi na mnie :/


RE: weryfikacja telefoniczna - paula2017 - 06-03-2019 00:02

Cwaniaku.. Idziesz też do sklepu i pytasz kasjerki ile chce? Cennik znałes więc za usługi się płaci a nie teraz wymyślasz, jesteś nie wyplacalny więc ostrzegam