Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. (/Temat-Czy-mozna-zarabiac-na-hyip-Postaram-sie-udowodnic-ze-tak-nawet-bez-polecania-161441)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 10-02-2020 14:43

10.02.2020r
Aro trading ponownie działa, ja dodaję kolejny program



Cryptorobot.biz zainwestowałem w nowy program, działa na zasadzie jak dwa poprzednie naliczenia godzinowe kategoria skarbonka.
Program wystartował dzisiaj podoba mi się jego wygląd, nazwa domeny ( zauważyłem że łatwa nazwa strony pomaga w popularności projektu) i plany:
1. 20-500$ 6% dziennie 0,25%/h
2. 501-2000$ 8% dziennie 0,33%/h
3. +2001$ 10% dziennie 0.42%/h

Wypłaty możliwe po 24h prowizja 10%.

W chwili obecnej statystyki wyglądają całkiem dobrze i moim zdaniem realnie
163 depozyty, 3186$ zainwestowane, 14.75$ wypłacone

Zainwestowane:
501$ = 2.227 ETH


Cel:
Jak poprzednio ciągła reinwestycja, podwojenie i wypłacenie wkładu.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 21-02-2020 15:16

21.02.2020r
Dwa kroki do przodu 1 do tyłu



Niestety programy arotrading.cc oraz Cryptorobot.biz okazały się wtopami, programy upadły zanim zdążyłem cokolwiek na nich zarobić.

Arotrading - 0.98 ETH
Cryptorobot -2.13 ETH


łącznie -3.11 ETH
- 3200zł

Szkoda, że tak wyszło ale mówi się trudno zarobek z tego roku zmalał z 3.54 ETH do 0.43 ETH.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 21-03-2020 16:48

21.03.2020r
Doubleway.io międzynarodowa struktura


Sytuacja na rynku nadal nie jest ciekawa, zarówno na rynku kryptowalut jak i hyip dlatego głównie się przyglądam ale zaciekawił mnie jeden temat.
Doubleway.io w skrócie jest to matryca ETH, która pozwala zarabiać wraz z rozbudową struktury a wszystko opiera się na smar kontraktach.
Około tydzień temu grupa liderów z naszego kraju oraz liderów zza granicy wpadła na pomysł aby rejestrować wszystkie osoby z jednego reflinka co pozwoli na zbudowanie dużej struktury poziom po poziomie.

Kwota inwestycji 0.08 ETH + (0.01 ETH fee) około 40-50zł

Obecnie struktura liczy ok 300 osób kończymy zapełniać 8 linię, więc są jeszcze dobre miejsca do zajęcia.

Oficjalna strona : http://doubleway.pl/
Co kilka dni robione są zoomy na których dokładnie tłumaczona jest strategia projektu.

W razie pytań proszę o pw, chętnie odpowiem Smile


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - shf - 22-03-2020 12:11

(21-03-2020 16:48)KryptoHyip napisał(a):  
21.03.2020r
Doubleway.io międzynarodowa struktura


Sytuacja na rynku nadal nie jest ciekawa, zarówno na rynku kryptowalut jak i hyip dlatego głównie się przyglądam ale zaciekawił mnie jeden temat.
Doubleway.io w skrócie jest to matryca ETH, która pozwala zarabiać wraz z rozbudową struktury a wszystko opiera się na smar kontraktach.
Około tydzień temu grupa liderów z naszego kraju oraz liderów zza granicy wpadła na pomysł aby rejestrować wszystkie osoby z jednego reflinka co pozwoli na zbudowanie dużej struktury poziom po poziomie.

Kwota inwestycji 0.08 ETH + (0.01 ETH fee) około 40-50zł

Obecnie struktura liczy ok 300 osób kończymy zapełniać 8 linię, więc są jeszcze dobre miejsca do zajęcia.

Oficjalna strona : http://doubleway.pl/
Co kilka dni robione są zoomy na których dokładnie tłumaczona jest strategia projektu.

W razie pytań proszę o pw, chętnie odpowiem Smile


Giełda walutowa fajnie świruje, polecam w to też uderzyć Big Grin 2 dni temu na 2900$ zarobiłem ponad ~1000 zł na samym przewalutowaniu


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 25-03-2020 13:38

Mi się udało kupić trochę USD i Euro jak były jeszcze po normalnych cenach, zacznę sprzedawać jak sytuacja z koronawirusem się ustabilizuje w naszym kraju, czyli nie prędko Undecided


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 11-04-2020 14:44

11.04.2020r
Finnettech- Finance Technology Network
Nowy projekt wchodzę za 500$



Dlaczego zdecydowałem się dołączyć ?
Program podobny do World Way Capital w który inwestowałem ok rok temu, co jest opisane w dzienniku. Lubię programy gdzie mamy zwracany depozyt, które ładnie wyglądają i widać podobieństwo do poprzedników ( Tessline, World Way Capital, Pandex)

Bardziej program opisałem tutaj :
https://zarabiam.com/Temat-Finnettech-1-6-4-5-dziennie-finnettech-com-167460


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 19-04-2020 16:39

19.04.2020r
10 dni w projekcie wypłaciłem 144$



Program działa jak należy, do tej pory wpłaciłem łącznie 550$ i wypłaciłem 144$

Na dzień dzisiejszy:

Program działa 13 dni

Depozyty ogółem: 781 000$

Wypłacono 87 000$

Partnerów 4 955

Z nowości dodali Litecoin

Więcej zdjęć:
https://www.instagram.com/finnettech/?hl=pl


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - zenonzelei - 07-01-2021 01:57

Jak idzie aktualnie?