Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. (/Temat-Czy-mozna-zarabiac-na-hyip-Postaram-sie-udowodnic-ze-tak-nawet-bez-polecania-161441)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - tomek019 - 08-10-2019 13:15

fajny dziennik, będe sledzil Smile
sam bylem w Cloud Token i wyszedlem na fajnym plusie
teraz exxa tez mysle ze pochodzi 2-3 miesiace na spokojnie Smile


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 20-10-2019 19:28

20.10.2019r
2 tygodnie w Exxa



Exxa
pierwsze naliczenie jest do 72h od depozytu i u mnie było podobnie, pierwsze exxa dostałem 9.10.19r. Łącznie uzbierałem:

4x 65
2x 196
1x 328

wynik 980 x 0.1$ = 98$


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 11-11-2019 00:27

10.11.2019r
Miesiąc od 1 naliczenia EXXA


EXXA
- dorzuciłem 2 ETH łącznie zainwestowane 16 ETH
zarobek do tej pory :

wynik 2450 x 0.1$ = 245$


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 26-12-2019 20:41

26.12.2019r
Zamykam Exxa.


Dziś wypłaciłem wkład plus zarobki z Exxa. Powodów jest kilka:
- Koniec roku i nie chciałem ryzykować utraty środków.
- Połączenie Exxa z Torque, co spowodowało, że większość osób przerzuciło się do Torque.
- Za Exxa stoją osoby związane z Cloudem, a jak wiemy Cloud ma problemy z wypłatami.
- Blokowanie kanałów na Youtube związanych z kryptowalutami, nadal nie stabilny rynek, brak entuzjazmu na rynku.

Zarobione tokeny 4677


Wpłacone 16 ETH wypłacone ok 19.74 ETH

łącznie + 466 $


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - Madara Uchiha - 28-12-2019 18:04

No ale ETH spadł z 170$ na 128$ więc wyszło chyba na minus jednak na dzień dzisiejszy musisz poczekać aż urośnie ETH


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 31-12-2019 01:07

31.12.2019r
Podsumowanie roku
9 miesięcy minęło jak 1 dzień Cool


Koniec roku to dobry czas na podsumowanie swoich dotychczasowych osiągnięć, sukcesów ale również porażek i błędów. Najważniejsze by zdobywać doświadczenie i z każdym kolejnym rokiem potrafić je wykorzystać.

Największy sukces i zarobek w tym roku ?
Plus token +9000$
Największa porażka i strata kapitały w tym roku ?
scf token -7200$


Zarobiłem w :
Bizzilions, Megapawnshop, Wotoken, Plus Token, Finastone, Arbistar 2.0, RapidBTC, Sblock, CloudToken, Exxa Token

Straciłem w:

Paocard, Bittradex, World Way Capital, coinzhour.info, Qopta, SCF token

Skuteczność programów:

Procentowo: 62,5%


Październik, Listopad, Grudzień
Zarobiłem 1 720zł Exxa
Straciłem 0 zł
Bilans + 1720zł

Od początku dziennika:
Zarobiłem 89 150zł
Straciłem 49 170zł
Bilans +40 000zł

Madara Uchiha : tutaj celowo zagrałem nie do dolara a do ETH, zagrałem za eth które i tak trzymam na longa i hossę, więc tylko zwiększyłem ilość. Ale masz rację, jak ktoś kupił w dniu w którym zainwestowałem ETH i sprzedał całość w dniu w którym wyszedłem z programu to by trochę stracił.


W 2020 roku życzę wszystkim :
Dużo zdrowia, zarobienia sporej gotówki, małej ilości własnych błędów oraz porażek.

Na koniec chciałem podziękować wszystkim, którzy zaglądali bądź nadal zaglądają do mojego dziennika, dzięki za wsparcie i za komentarze ( te negatywne również). Jak pokazałem na hyip można zarobić długoterminowo i mam nadzieję, że rok 2020r będzie jeszcze lepszy od tego 2019r, pozdrawiam wszystkich.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 14-01-2020 16:03

13.01.2020r
Pierwsza inwestycja w tym roku
Program Typu Skarbonka


coinwallet.biz dziś dołączyłem do nowego programu typu skarbonka. Program płaci co godzinę 0.15% co daje 3.6% dziennie ale przy wypłacie pobierana jest prowizja 5% od uruchomionego depozytu . Program fajnie ruszył jest już na wielu monitorach, zazwyczaj takie skarbonki dały zarobić.

Program jest podobny do bitzee.biz którego obserwowałem, płacił tak samo i działał przez 62 dni.

W tym programie wykorzystam procent składany i będę reinwestował każdego dnia, albo nawet kilka razy dziennie wszystkie naliczenia.

Cel podwoić zainwestowaną kwotę i wypłacić środki.

Moja inwestycja :
2.63 ETH x 144$ = ok 1440zł

Z refa jest 5% jeśli ktoś chciałby zainwestować piszcie priv oddam całą prowizję.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 09-02-2020 20:29

09.02.2020r
Zamykam Coinwallet
Dziwna historia z happy endem i nowy program


CoinWallet:
Dziwna historia z happy endem
Wypłaty w programie są manualne wiec wypłata zlecona w eth powinna do 24h zostać zaakceptowana, w moim przypadku tak się nie stało. Napisałem na oficjalnej grupie na telegramie, że minęły 24h a moja wylata dalej pending, pod moim komentarzem napisała inna osoba ze czeka już 48h na wypłatę i dalej nic. Mój komentarz został skasowany a ja zostałem wyrzucony z grupy.
Co pomyślałem ? Z uwagi na moje doświadczenie w hyip pomyślałem ze kasują niewygodne komentarze a program już nie wypłaca i nie wypłaci ( spotkałem się z czymś takim w przeszłości) Dziwiło mnie tylko ze na monitorach program dalej widnieje jaki paying. Minęła kolejna doba i zdziwienie ? środki zlecone dotarły na portfel, powoli godziłem się ze strata środków a tu taka niespodzianka.

Podsumowanie inwestycji:

Wpłacone:
2.63 ETH x 144$ = ok 1440zł


Wypłacone:
6.17 ETH x 227$ = 5460zł

bilans
+4020zł


arotrading.cc dołączyłem do nowego programu typu skarbonka. Program płaci co godzinę 0.16% co daje 3.84% dziennie, przy wypłacie pobierana jest prowizja 2% od uruchomionego depozytu ale można ją zlecić dopiero po 5 dniach od inwestycji.
Program jest podobny do coinwallet stąd zdecydowałem się zainwestować.
Program wystartował 07.02 więc świeży temat.

W tym programie jak w poprzednim wykorzystam procent składany i będę reinwestował każdego dnia, albo nawet kilka razy dziennie wszystkie naliczenia.

Cel podwoić zainwestowaną kwotę i wypłacić środki.

Moja inwestycja :
1 ETH x 220$ = ok 860zł

[Obrazek: coinwallet.jpg]

[Obrazek: coinwallet-2.jpg]


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - esc - 09-02-2020 21:06

Gratulacje. Będę śledził.

btw. tylko mi teraz arotrading.cc nie dziala ? tzn nie da sie wejsc


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 09-02-2020 21:27

U mnie też jest błąd serwera, pewnie serwery im nie udźwignęły.
Ogólnie projekt od początku ma drobne problemy, wysłałem depozyt w ETH a dodali mi na balance dopiero następnego dnia jak napisałem na czacie do supportu. Obstawiam, że kilka dni i program będzie działał jak powinien.