Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. (/Temat-Czy-mozna-zarabiac-na-hyip-Postaram-sie-udowodnic-ze-tak-nawet-bez-polecania-161441)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 01-08-2019 23:03

31.07.2019r
Podsumowanie miesiąca
Pierwszy miesiąc wakacji dość spokojny.




Nowy program
Qopta
wpłaciłem 6eth
1.18425 na 15 dni roboczych
4.8157 na 35 dni roboczych

Program podobny do Tessline Statum Global i WWC
wchodzę na 1 kółko i albo wyciągam całość albo wkład



Cloud token - na dniach zamykam całą inwestycję, powód ? Problemy SCF i sen odnośnie końca CTO, to oznacza dla mnie, że czas wypłacać środki.
Cena za token 0.475$
Obecnie uzbierałem tokenów 11 430



SCF Token
- ogólne zamieszanie w projekcie, nie można wypłacić krypto tylko trzeba zamieniać na SCF, i dopiero wysłać na giełdę. Wyłączyli 10% za trzymanie krypto praktycznie do 0
ciągłe zmiany i kombinacje spowodowały, że obecnie cena utrzymuje się na poziomie 0.7$ a ja staram się wyjść całkowicie z programu.
Zlecona kolejna wypłata 1.4484 ETH wisi.
Wprowadzili wymianę 1.5 SCF na 1 CNC na dniach wymienię wszystkie SCF na te CNC ale mam, złe przeczucia co do dalszego rozwoju programu.




S block
- postaram się być w programie min miesiąć i wyjść całkowicie, obstawiam, że w przypadku upadku clouda sblock również się zamknie.

Cena za token 3.13$
Obecnie uzbierałem tokenów: 169

Podsumowanie jest typowo wakacyjne, lipiec odpuściłem z nowymi programami kwestia finansowa się nie zmieniła, stan konta pozostaje jak z poprzedniego miesiąca.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 08-08-2019 22:32

08.08.2019r
Zamykam Clouda, jadę na wakacje.
Czas odpocząć i pobawić się, jak to mówią liderzy " za kasę z neta" Big Grin






Qopta - każdego dnia wypłacam zysk, dostałem 50$ bonusu z polecenia które wypłaciłem.
+ 50$




Cloud token - mimo że program się rozwija postanowiłem (jak pisałem wcześniej) wszystko wypłacić. Program zaczyna wyglądać za bardzo "cukierkowo" i coraz więcej ludzi myśli, że złapali Pana Boga za nogę i zostaną milionerami dzięki Cloud Token, jak to wszystko się skończy wiemy wszyscy: zysk
+ 5400$ zostawiłem jeszcze 300 cto niech leży i czeka.



SCF Token
- wyminiłem tokeny SCF na CNC, czekam co dalej niby do 15.08 mają wypłacić.


S block
- akumuluje nadal.


Sierpień
+5450$



RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - Arczit - 09-08-2019 10:46

Odpocznij i baw się dobrze Big Grin #ZaChajsZnetaBaluj

Jak wygląda procentowo te 5400$ zysku względem wpłaconego kapitału?


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 17-08-2019 18:47

17.08.2019r
Czas urlopu minął, tydzień zleciał jak jeden dzień Sad


Wróciłem, głowa oczyszczona ciało odpoczęło, zupełnie inaczej się czuję, urlop był tym co było mi potrzebne Smile W tym roku wybór padł na Bułgarię Złote Piaski, świetne miejsce polecam jeśli ktoś się zastanawia Smile

Arczit
Wpłaciłem 8600$ zarobek 5400$ czyli jakieś +- 63% na czysto.


Qopta - zleciłem wypłatę ok 0.5 ETH uzbierane podczas urlopu, dam znać jak dojdzie po weekendzie.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 08-09-2019 17:42

08.09.2019r
Mała aktualizacja





Qopta
Program szybko stał się scamem ( najgorsze, że na wakacjach nie robiłem wypłat i zlecona wypłata zaraz po powrocie nie dotarła do dzisiaj)

wpłaciłem 6ETH x 170$ = 1020$

udało się wypłacić 0.57 ETH i 50$

Podsumowanie -870$


Cloud token wypłaciłem pozostałe 300 cto i całkowicie wyszedłem z projektu.
+ 145$


S block- wyszedłem całkowicie i wypłaciłem środki, zebrałem ok 315 tokenów sprzedałem po cenie 4,69$ co dało łącznie
+ 1480$


Z SCF ciągle czekam jak nic nie ruszy do końca miesiąca uznam program za scam i podliczę stratę do dziennika.

Program finastone o którym pisałem wcześniej w dzienniku padł kilka dni temu działał 140 dni! sporo, czekam na kolejny projekt tego admina.

Obecnie wyszedłem całkowicie z rynku hyip i szukam interesującego projektu, sentyment niestety nadal jest negatywny na rynku.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - Agent Smith - 10-09-2019 15:21

Ile zarabiasz na czysto w miesiącu?


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 11-09-2019 12:59

Ciężko to policzyć, teraz nie jestem w żadnym programie to nie zarabiam ani złotówki, nie ma reguły.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 04-10-2019 23:25

30.09.2019r
Podsumowanie ostatnich miesięcy


Dawno nie uzupełniałem dziennika, było to spowodowane (wciąż) słabą sytuacją na rynku kryptowalut i brakiem programu którym by mnie zainteresował.
W tym czasie skupiłem się na rodzinie i pracy.

Muszę się pochwalić Big Grin Dostałem nagrodę od MSWiA jako jeden ze 142 wyróżnionych, raczej większego wyróżnienia nie doczekam więc czuję się spełniony w zawodzie Cool


SCF Token stało się to czego się obawiałem od dłuższego czasu, dalej nic nie idzie wypłacić i uważam, że nic się w tej kwestii nie zmieni.
- 7200$


Cele i dalsze plany:

Na spokojnie obserwować rynek i starannie wybierać projekty.


Zarobiłem w :
Bizzilions, Megapawnshop, Wotoken, Plus Token, Finastone, Arbistar 2.0, RapidBTC, Sblock, CloudToken

Straciłem w:

Paocard, Bittradex, World Way Capital, coinzhour.info, Qopta, SCF token

Skuteczność programów:

Procentowo: 66%


Lipiec, Sierpień, Wrzesień
Zarobiłem 27 700zł ( Cloud Token i SBlock)
Straciłem 32 000zł ( SCF Token i Qopta)
Bilans - 4300zł

Od początku dziennika:
Zarobiłem 87 450zł
Straciłem 49 170zł
Bilans +38 280zł


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 06-10-2019 22:48

06.10.2019r
Dodaje nowy program



EXXA Smart Wallet- kolejny "portfel" kryptowalutowy, działa na zasadzie jak pozostałe ok 10% miesięcznie. Można ten projekt nazwać bratem Cloud token ponieważ jej robiony przez ludzi ze środowiska Clouda.
Szczegółowy opis projektu
LINK

Kwota inwestycji 14 ETH ok. 2380$
Dlaczego zdecydowałem się zainwestować ?
- Poprzednie portfele dały zarobić i gdyby nie SCF byłbym na sporym plusie.
- Obstawiam, że czas Cloud Token powoli dobiega końca i ludzie mogą przerzucić się na Exxa.

Plan działania?
2-3 miesiące w projekcie i ewakuacja, chyba, że faktycznie Cloud padnie a Exxa będzie poprawnie rozwijana i promowana.


Jeśli ktoś chciałby zainwestować proszę o PRIV, standardowo oddaje 50% otrzymanej prowizji do końca Twojego lub mojego działania w programie.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - setineq - 08-10-2019 02:49

Super dziennik, pozdrawiam