Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. (/Temat-Czy-mozna-zarabiac-na-hyip-Postaram-sie-udowodnic-ze-tak-nawet-bez-polecania-161441)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 29-05-2019 17:46

Nie byłem i nie jestem przekonany do tego projektu dlatego wpłaciłem tylko 100$ w celach bardziej testowych.
Było wiele takich programów :
ARBITRAGING.CO ArbiRobot itd

Każdy kończył się tak samo. Nie podoba mi się w programie też mała popularność i niski poziom poleceń, nikt tego nie reklamuje bo się nie opłaca.
Program płaci ok 0.8 % dziennie co daje miesięcznie ok 24%, ja w cloud token mam 25% miesięcznie plus wzrost wartości tokena.

PS Dodam jeszcze, że w Arbi wkład możemy wypłacić po 2 miesiącach, tak samo jak każde naliczenie. Jeśli dziś dostanę naliczenie będę mógł je wypłacić dopiero za 60 dni, nie lubię tego typu blokad stąd uciekam z programu.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 31-05-2019 13:27

31.05.2019r
Podsumowanie miesiąca
Ponad 40 tysięcy zarobione = wypłacone






Blizzilions- wpłacone 0.2 BTC, wypłacone 0.3168 BTC
Miałem rację, program już nie wypłacił i w sieci widnieje jako SCAM.
Zarobek ogólny 0.1168 BTC
w maju 0.0594 BTC
ok 520$


Plus Token - zarobek z bota 1000$

Sprzedałem też monety:

Wpłaciłem
05.03 2 btc po 3800$
2-3.04 1 btc za 4900$
Wpłaciłem 12 500$


Sprzedałem monety i wypłaciłem całość 2,36 btc = 20 500$

Zarobiłem na tokenach:
8000$

Dlaczego sprzedałem monety ?
Na dniach ma się pojawić giełda na której można zakupić monety SCF token, za btc z plus tokena zakupie SCF tokeny, które mam zamiar wysłać na portfel.
Zarobię na trzymaniu monety 2x 12% plus na wartości tokena, zobaczę w jakim tempie będzie rosła cena, albo sprzedam całość jak zrobi x2 albo wyciągnę wkład.

Wo token- zarobek 1270$

SCF Token- łączenie zebrałem 1015 monet, razem z botem na którym mam 11.4 ETH dziennie pozwala mi generować ok 16.5 monet. Cena za token to 3$

Arbistar 2.0 - wypłaciłem wkład teraz co 7 dni mogę wypłacić zysk, pierwsza wyłata 0.00131538 BTC
Zarobiłem 200$ na wzroście kursu oraz 10$ z pierwszego wypłaconego profitu.


World Way Capital
- nadal reinwestuje.
Pogrzebałem ostatnio na temat poprzedniego projektu tego admina ( Pandex) i sytuacja wygląda tak:

Czerwiec 2017r Start programu
20 grudnia konferencja w Dubaju
22 stycznia nowe plany na 100 dni roboczych
16 lutego program przstał wypłacać
W miedzyczasie zablokowali konta użytkownikom z USA, było to z miesiąc przed upadkiem programu.

Program działał ok 8 miesięcy i upadł 1,5 miesiąca po bańce na kryptowalutach, wiadomo jakie były wtedy nastroje na rynku (większość inwestorów uciekało do gotówki)

Dla porównania WWC wystartował ok 21.01 więc jest na rynku 4 miesiące, nastroje na rynku są bardziej pozytywne ze względu na coraz to większe ceny btc i prawdopodobny koniec bessy.

Plan:
5.06 odpalam ostatni większy depozyt na 24 dni robocze
W czerwcu planuje wyciągnąć 2800$ i w lipcu resztę wkładu ( 800$) + 500$ zarobku ( do tej pory pokazuje, że w programie zarobiłem 2160$ +120$ od partnerów).
W/w kwoty planuję wyciągnąć z zakończonych większych depozytów, a dzienne naliczenia nadal reinwestować w plan 16 dni roboczych.

Do kiedy ?
Historia lubi się powtarzać więc zaryzykuję i będę reinwestował każdego dnia, aż pojawi się bonus od depozytu, nowe plany (pisałem o tym wcześniej w dzienniku) lub blokada kont w jakimś państwie ( o czym zapomniałem)
ale nie będę posiadał depozytów dłuższych niż 16 dni roboczych.


Finastone- zarobiłem do tej pory 1050 xrp sprzedawałem średnio po cenie 0.4$ zarobek 420$ z programu oraz na wzroście wartości kryptowaluty 300$

Bittradex jak pisałem wcześniej straciłem 425$




Cloud token
ilość zebranych monet 2888, cena tokena 0.379$ ( część tokenów oddam poleconym z refa, ale myślę, że obecnie nie jest to więcej niż 300 monet)
Dziennie generuje ok 193 monety.


Zarobiłem w :
Bizzilions, Megapawnshop, Wotoken, Plus Token, Finastone, Arbistar 2.0

Straciłem w:
Paocard, Bittradex

Skuteczność programów:

Procentowo: 75%

Maj
Zarobiłem 45100zł
Straciłem 1640zł
Bilans +43 460zł



Od początku dziennika:
Zarobiłem 46850zł
Straciłem 2220zł
Bilans +44630zł


Jak widać można zarabiać w internecie całkiem fajne kwoty minimalizując ryzyko Wink
Dodam tylko, że cały zarobek pochodzi z moich inwestycji, nie podałem tutaj kwot z reflinków aby pokazać, że polecanie nie jest konieczne.

PS trafia mnie jak czytam na forach na temat bizziliona Angry:
" Wypłaciłem tylko 25-30% wkładu",
"I cały misterny Pan poszedł się. Wszystko mnie zjadło... Szkoda. "

Dlaczego świat hyip ma tak złą opinię ?
- Bo ludzie nie mają za grosz etyki i polecają program do samego końca, byle zgarnąć prowizję.
- Brakuje osób, które Ci powiedzą : przestań już inwestować w ten program, zalecam wypłatę środków albo chociaż wyciągnięcie wkładu, moim zdaniem jest za późno na inwestycję, odpuść program, wejdź z refa oddam Ci prowizję
Za to słyszymy wszędzie:
" Inwestuj tyle ile możesz stracić",
" Pamiętaj, że programy mają schemat ponziego"
" Nie jestem doradcą finansowym, inwestujesz na własne ryzyko"

Czy uważam, że to źle ? Nie! Ale uważam, że to za mało.
Skąd niedoświadczony inwestor ma wiedzieć, że czas uciekać z programu ?
Skąd ma wiedzieć, że bonusy od depozytu czy nowe plany to czas na ucieczkę a nie dopłacanie do programu ? Skoro program działa 6 miesięcy dlaczego ma teraz upaść?
Nie wie tego i nie może, tego wiedzieć. Wchodzi pod koniec programu dostaje 10% bonusu od depo, program się zwija i "Kowalski" zostaje z niczym i pisze na necie, że hyip to ściema i gówno bo wyciągnął 10% wkładu.


Odkąd interesuje się programami hyip, nie spotkałem dużego "lidera", który wprost by powiedział, żeby zwijać się z programu.
Dlaczego ? Ponieważ do ostatniego dnia wpada mu prowizja z poleconych...



Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - Doorm - 31-05-2019 14:18

Zgadzam się. Polecają do końca i dramat potem jest wejdź tu tu się uda itd. Kto mądry odpuści takiego gościa. Ale tłum może zostać i słabo wierzyć i zapętlać się.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - czainik111 - 31-05-2019 14:43

Da się zarabiać tylko to trzeba robić z głową jak to wszystko w życiu.
Zawsze pewne yzyko istnieje, jak to w każdym biznesie.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - MiaVega - 01-06-2019 16:03

@KryptoHyip
Wiadomo Ci może coś o Statum Globalu? Zastanawiam się, czy warto tam inwestować.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 01-06-2019 17:39

Wiadomo, znam ten projekt ale nie działam w nim, dlaczego ?
Statum global, Tessline, i World Way Capital są robione "na jedno kopyto", dają podobne naliczenia.

Jest taka stronka:
https://scamscavenger.tech/

Możesz tam wejść i zobaczyć ile dany projekt jest już na rynku, dla mnie im dłużej tym gorzej.

Dlaczego wybrałem WWC a nie pozostałe dwa ?
- Znam poprzedni projekt admina i mogę dostosować strategię pod ten program ( w pozostałych nie znam adminów)
- WWC działa krócej niż pozostałe wyżej wymienione.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - Makabrycy - 01-06-2019 20:06

jak dla mnie w tej materii jesteś liderem. szacun za robotę, i resercz oraz podejście do tego biznesu Smile Pozdrawiam Smile


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 01-06-2019 21:03

Dzięki za miłe słowa, ale do lidera mi jeszcze sporo brakuje, nadal popełniam błędy i muszę na tym popracować. Powoli do przodu i może uda się zgarnąć ten upragniony milion Big Grin


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 01-06-2019 22:45

W celach testowych wrzuciłem nowy program:

Rapid BTC- 4.08% dziennie, koszt wypłaty 5% wkładu, wrzuciłem 0.01 BTC planuję być w programie ok 5 dni. Ten program uważam, za mocno ryzykowny więc jeśli ktoś chce zainwestować to polecam za drobniaki.
Start programu 31.05.2019r.


REF

czysty link


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 05-06-2019 00:26

05.06.2019r
Finastone pierwszy cykl zakończony


Finastone- program okazał się sukcesem co przeczuwałem, wypłaciłem wkład + zarobek jestem do przodu 150%. Wrzuciłem 1600XRP na 10 dni i na tym prawdopodobnie zakończę inwestycję w tym programie.