Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. (/Temat-Czy-mozna-zarabiac-na-hyip-Postaram-sie-udowodnic-ze-tak-nawet-bez-polecania-161441)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 11-05-2019 00:13

10.05.2019r
Pogoda słaba ale programy nie zawodzą



MegaPawnShop- Jak wcześniej pisałem program już nie wypłacił, udało się zarobić 28%, ogólnie program oceniam na plus mimo, że zabrakło kilku dni do zakończenia depozytu.
Jeśli się pojawi kolejny program tego admina pewnie wejdę.



Blizzilion
- wpłacone 0.2 BTC, wypłacone 0.2862 BTC
Program nadal płaci, wypłaty dochodzą bez problemu. Jutro wygasa mi jeden depozyt ( tak samo jak sporej ilości osób, które weszły na początku) i to będzie dobry test dla admina. Osobiście już nie dokładam do programu, moim zdaniem admin liczy na nowe depozyty od osób które już zarobiły w programie, i zawinie się z kasą w niedalekiej przyszłości.





Token plus - cena tokena 79.92$, czekam na spadek ceny btc i będę zamykał pozycję na giełdzie btc do token plus. Mam nadzieję, że będzie większa korekta btc i kurs dobije 0.02 BTC za 1 plus token.


Wo token- cena tokena od 9 marca 0.3825$, co dla mnie jest porażką. Token słabo się reklamuje, cena tokena nie rośnie będę niedługo zamykał swoją pozycję w tym programie.

SCF- cena tokena dobiła 2$, bez zmian akumuluje monetę.

Arbistar 2.0 - nadal reinwestuje, ale powoli szykuje się do wypłacenia środków. Za 9 dni wygasa mi depozyt i mam zamiar wyciągnąć całość. Powinno być ok 40% zysku. Osobiście nie podoba mi się mała popularność programu i słaba reklama projektu.


World Way Capital
- otwierane są nowe biura więc wszystko idzie zgodnie z planem i moimi założeniami:
- 27.04 Otworzono biuro w Wietnamie
- 3.05 Otworzono biuro w Kenii (Kenya - World Way Capital office in Nairobi city. The office is located at ICEA building, 17th floor, Room # 1708.)
- 08.05 Otworzono biuro na Filipinach (RPM BLDG. MACAPAGAL DRIVE ZONE 13, CARMEN CAGAYAN DE ORO CITY)
- Do 20.05 mają otworzyć biuro w Rosji w mieście Ufa.

Na monitorach dalej wzrost kapitału i stabilny rozwój projektu.
Większe depo mam jeszcze kolejno 9, 15, 19 dni roboczych natomiast dzienne naliczenia reinwestuje. Dopóki nie ma konferencji w Dubaju i bonusu do depozytu strategii nie zmieniam.




Finastone- wypłaciłem 70% wkładu, 20 maja powinienem wyciągnąć wkład. Program nie zawodzi, stabilnie wzrasta ilość użytkowników i depozytów, jestem dobrej myśli.



Bittradex- admin zmniejszył fee od wypłaty na 0.0002 BTC
wypłaciłem 28% wkładu


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - danoneksss - 12-05-2019 17:33

Chociaż nie jest to moja dziedzina zarobku to fajnie się czyta Wink
Życzę wytrwałości i przede wszystkim dużych zysków! Big Grin


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 14-05-2019 00:17

13/14.05.2019r
Na rynku euforia więc, ja uciekam do stablecoina


Danoneksss dzięki za miłe słowa, to mnie motywuje do działaniaWink
Cena btc tak wystrzeliła do góry, że uciekłem z kryptowalut do stablecoin, poczekam na spadki i odkupię taniej. Podobno jutro (14.05) binance ma odtworzyć wpłaty i wypłaty, dużo ludzi uważa, że to spowoduje wystrzał cen kryptowalut jeszcze wyżej, moim zdaniem zaczną się spadki.



Bizzilions
- kolejna wypłata na portfelu.

Plus Token - pierwszy raz sprzedałem zarobione tokeny i wypłaciłem, kwota wypłacona 1000$, eth które wpłaciłem (1500$) zostawiam dalej w programie.

Wo token- 18.03 wpłaciłem 1 tys $ w btc ( 0.2574 btc).
Dziś wypłaciłem środki, na zabranych tokenach zarobiłem 188$ i na wzroście BTC kolejne 1080$ Big Grin Program jeśli chodzi o mnie przechodzi do historii, mimo że cena tokena nie urosła jak oczekiwałem program okazał się być dobrą inwestycją min dzięki pompie na BTC.
Screeny w załączeniu

PS 0.02007779 BTC którego nie udało się sprzedać po cenie 8100$ sprzedałem po cenie 8020$.

SCF- bez zmian.

Cloud token- nowy program do którego dołączam. Środki z wo token przesyłam właśnie tutaj. Miałem się wstrzymać z inwestycją przy obecnych cenach krypto ale przekonała mnie możliwość depozytu w TUSD.


Arbistar 2.0 - wyłączyłem reinwestycje, niedługo zabieram kasę z programu.


World Way Capital
- moje dzienne naliczenia przekroczyły 46$, reinwestuje.




Finastone- odzyskane 75%


Bittradex- nalicza bez zmian

[Obrazek: 1_t.jpg]

[Obrazek: 1_t.jpg]


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 16-05-2019 00:15

15/16.05.2019r
Mały update



Cloud Token
- po dogłębnej analizie projektu i przemyśleniu plusów i minusów postanowiłem zainwestować mocniej w tej projekt, co to oznacza ?
Zainwestowałem 35.85 ETH kupionych po 900zł co daje 32 250zł. Te ETH i tak kupuje długoterminowo, praktycznie wszystkie kryptowaluty sprzedałem i uciekłem do stablecoina a w razie "odjechania" rynku zostaną mi te ETH.

Prowizja w Cloud token wynosi z pierwszej linii ( bezpośredni polecony) 100% z drugiej linii 50% ( trzeba mieć minimum 2 osoby bezpośrednio polecone z inwestycją aby odblokować poziom 3).
Na głównym koncie wpłaciłem 530 TUSD
Bezpośrednio poleconego mam brata 530 TUSD i kolegę ( wszedł za 700$ dogadałem się z nim, że to co dostanę z jego polecenia dzielimy się po 50%)

W 3 lini mam mamę, i tutaj wpłaciłem ETH opisane powyżej ( screen w załączniku)

Podsumowanie cel i plan działania:

Kwota docelowa na jakiej się skupiam 8600$
po miesiącu powinno być odzyskane 10% + 10%+ 5% = 25%
osobiście liczę na wzrost ceny tokena i wyjęcie wkładu po 2 max 3 miesiącach, od początku zamierzam akumulować coina.
W przypadku mocnej korekty na rynku zostaję w ETH, nie zamierzam sprzedawać taniej niż kupiłem.


[Obrazek: 16-05.jpg]


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 16-05-2019 21:38

World way capital - 8 czerwca ma być konferencja tym razem w Rzymie, zaczyna się ekspansja na Europę czego się spodziewałem.

Co to oznacza i jak zagram pod to wydarzenie ?
Moim zdaniem na 99.9% program nie upadnie do tego czasu, na wydarzeniu będzie pokazane jak firma świetnie się rozwija, pewnie padną nagrody po 100-150 tys $ ( może więcej) ludzie porobią sobie zdjęcia z założycielami itd itd ( coś podobnego było teraz w projekcie Tessline również we Włoszech).
Zacznie się nowy potężny napływ kapitału i projekt jeszcze jakiś czas pośmiga.

Miałem dorzucić środki w plan 16 dniowy ( i zabrać te środki dzień przed wydarzeniem), ale stwierdziłem, że zaryzykuję i wrzucę w plan 24 dni roboczych.
Jest to 1,5 tyg dłużej jeśli chodzi o dni robocze, ale uważam, że filmy na YT z konferencji zwiększą napływ kapitału na dłuższy okres.

Podsumowanie

Mimo tego, że uważam inwestycję na 24 dni za bardziej ryzykowną to zainwestowałem w nią 2 tys $, mam nadzieję, że nie będę żałował. Oby z fartem.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 17-05-2019 15:28

17.05.2019r


Bittradex- niestety mimo ciekawie zapowiadającego programu ten się zawinął, wpłaciłem 0.1 BTC wypłaciłem 0.0416 BTC straciłem 58%.
Jest to drugi program w dzienniku na którym straciłem, niestety równie bolesny procentowo. Strata z tego programu to ok 425$.
Drugi program na, którym straciłem w ostatnim czasie od tego samego polecającego.

Postaram się bardziej skupić na program mocno promowanych w social mediach i tych które udają prawdziwe biznesy, a mniej tych ryzykownych.

Finastone kolejne wypłaty na portfelu ROI 90%


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - czainik111 - 17-05-2019 20:35

Lepiej mniejszy zysk a stabilniej do przodu.
W dwóch też straciłem bo byłem zachłanny.
Teraz jestem w trzech i powoli do przodu.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 20-05-2019 22:26

20.05.2019r
Plus token okazał się być na plus




Blizzilion
- wpłacone 0.2 BTC, wypłacone 0.3096 BTC
Program nadal wpłaca lecz wypłaty dochodzą dłużej, zazwyczaj czekałem ok 24h teraz to ponad 72h i zwiększono min od wypłaty z 0.002 na 0.004 BTC co powoduje, że mogę wypłacać raz na 3 dni.

Plus Token- zakończyłem inwestycję w tym programie, dlaczego ? Jak wcześniej pisałem jestem w takich programach, głównie na zarobek na monecie, tutaj cena tokena od osiągnięcia 80$ rośnie bardzo powoli. Łącznie ok 10 ETH wysłałem z Plus Token na SCF token, gdzie cena monety stale rośnie a oprocentowanie wynosi podobnie ok 10% miesięcznie.
Jak pisałem wcześniej zysk w tym programie wyniósł 1000$

Monety które mam na giełdzie jeszcze potrzymam ale niedługo planuję sprzedać:
- Gdy cena osiągnie 100$
- Gdy cena tokena do BTC wzrośnie do 0.02 BTC/szt.
- Gdy SCF wyjdzie na giełdę i będzie można trejdować tym tokenem.

Osobiście czekam na korektę btc i uważam, że to będzie dobry moment na sprzedanie plus tokenów po dobrym kursie.


SCF- łącznie posiadam ok 120 monet, cena monety to 3$ nadal akumuluje. Wprowadzili możliwość włączenia bota na monecie SCF, co bardzo mi się podoba i go włączyłem.

Arbistar 2.0 - zleciłem wypłatę wkładu. Co tydzień będę mógł wyciągać zysk.


World Way Capital
- reinwestuję, dzienne naliczenia na poziomie 87$.


Finastone- w ostatnim poście popełniłem błąd, w piątek wypłaciłem 95%, a dziś na koncie mam już cały wkład. Od jutro zarabiam na spokojnie.
Kto wszedł w program z refa gdy o nim pisałem na tym forum jest już 10% do przodu, gratuluję Wink

Cloud Token cena wzrosła na 0.352$
jutro powinienem mieć na portfelu pierwsze 1000 monet. Cel 10000 monet i cena za token min 10$.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - KryptoHyip - 26-05-2019 15:51

26.05.2019r
Koniec Bizziliona ?






Blizzilions- wpłacone 0.2 BTC, wypłacone 0.3168 BTC
Wychodzi, na to że koniec programu, czułem, że program powoli się zwija więc nie dokładałem do programu. Wypłaty zlecone 21 i 24.05 nadal pending, jak twierdzi support przechodzą z wypłat ręcznych na automatyczne i proszą o cierpliwość ( z doświadczenia wiem, że program już nie wypłaci).
Mimo wszystko program na plus.



SCF Token- wpłacone 310$, dorzuciłem 10 ETH ( 9 tys zł) na bota i ostatnio była możliwość zakupu tokenów przed wyjściem na giełdę, więc wysłałem kolejne 10 ETH ( 9.5 tys zł) za które otrzymałem 770 SCF. Monety na bocie powinny wypracować 12% miesięcznie, cel jak najszybciej zebrać 1 tys monet.

Arbistar 2.0 - wypłaciłem wkład teraz co 7 dni wyplacam zysk, pierwszy zysk wypłacam za 2 dni.


World Way Capital
- nadal reinwestuje.

Finastone- program nadal wypłaca, zarobiłem 15% wkładu.


Cloud token
przekroczyłem ilość 1 tys monet, nadal akumuluje.


RE: Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. - zenonzelei - 29-05-2019 15:42

Opłaciło Ci się już po 2 miesiącach wypłacić wkład na Arbistar?