Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak odezwu mimo wysłania pliku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Brak odezwu mimo wysłania pliku (/Temat-Brak-odezwu-mimo-wyslania-pliku-161438)



Brak odezwu mimo wysłania pliku - family - 05-03-2019 17:14

Użytkownik schab chciał kupić bazę danych firm. Rozmawialiśmy chyba przez 4 dni bo ciężko było nam się zgrać w czasie. Wysłałem mu plik z bazą danych i nagle cisza. Brak kontaktu z jego strony, a jak wysłałem mu na początku zdjęcie przykładowe, to napisał że baza danych może być. Po wysłaniu całego pliku już się do mnie nie odzywa, a ciągle jest dostępny na stronie.


RE: Brak odezwu mimo wysłania pliku - Hybrid1990 - 05-03-2019 17:27

Użytkownik schab nosi podpis pod nickiem "Zakaz handlu", nie dało ci to nic do myślenia?

@[schab] co ty wyprawiasz ?


RE: Brak odezwu mimo wysłania pliku - schab - 05-03-2019 19:18

Typ zapytał najpierw czy chcę screena bazy, podał cenę, a następnie mi ją całą wysłał, co widać po pw.

Nie wyraziłem chęci tego, aby ją kupić, chciałem tylko zobaczyć w jakiej ma ją formie a on mi ją całą wysłał i teraz mam mu płacić? Xpokerface

To może zaczne każdemu rozsyłać za darmo tą bazę i prosił ich żeby zapłacili mi 15 zł, bo im wysłałem? Xpokerface

screen pw:
[Obrazek: 70563739952594514218.jpg]


RE: Brak odezwu mimo wysłania pliku - Hybrid1990 - 05-03-2019 19:28

Nie widzę nigdzie że ci ją wysłał, pokaż kompletną waszą korespondencję.


RE: Brak odezwu mimo wysłania pliku - schab - 05-03-2019 19:32

[Obrazek: 85413489052538436524.jpg]


RE: Brak odezwu mimo wysłania pliku - Hybrid1990 - 05-03-2019 19:43

@[family] serio zrozumiałeś odpowiedź schab'a:
Cytat:jest spoko, kwestia tylko ile jest konkretnie rekordow w calej bazie?
za potwierdzenie kupna bazy? I gdzie to zdjęcie przykładowe, co mu niby wysłałeś?


RE: Brak odezwu mimo wysłania pliku - schab - 05-03-2019 20:07

ja mam nadzieje, ze po sprawdzeniu pw w bazie dojdziecie sami do wniosku, ze temat nalezy usunac, bo dla mnie to jest jakis cyrk na kółkach Xpokerface


RE: Brak odezwu mimo wysłania pliku - family - 05-03-2019 20:11

Wystarczyło odpisać. A teraz nagle umiesz pisać jak Ci założyłem temat


RE: Brak odezwu mimo wysłania pliku - Hybrid1990 - 05-03-2019 20:26

family ban na 6 miesięcy za próbę naciągnięcia na kasę / wyłudzenia pieniędzy, i za podawanie nieprawdziwych informacji.

schab +30% za transakcje pomimo zakazu.
Zakaz handlu oznacza, ze masz zakaz jakichkolwiek transakcji na forum, również poprzez PW, jak jeszcze raz się dowiem że coś przeprowadzasz, to wylecisz z permem.
Teraz masz już 90%, więc miesięcznego bana na pisanie. I polecam ci skorzystanie z tego tematu:
https://zarabiam.com/Temat-Dostales-warna-lub-bana-na-czacie-Nic-straconego-Proste-sposoby-na-odpracowanie-50748


RE: Brak odezwu mimo wysłania pliku - Hybrid1990 - 06-03-2019 15:30

Cytat:https://zarabiam.com/Temat-Brak-odezwu-mimo-wyslania-pliku-161438?pid=1836046#pid1836046 tak swoja droga, ktos pisze do kolesia czy chce cos kupic, ten sie pyta o to co chce sprzedac nie wyrazajac zadnego zainteresowania zakupem i dostaje warna za probe zakupu /olol

@[Kiljan] coś chyba słabo się zainteresowałeś sprawą, bo schab dostał warna za samo założenie tergo tematu:
https://zarabiam.com/Temat-Kupie-baze-numerow-telefonow-kom-przedsiebiorcow-161361
podczas gdy miał zakaz handlu, a nie za to, że pisał na PW z family. Jego rozmowa nie miała tu znaczenia.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.