Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) (/Temat-Netfix-hbo-Go-Mega-Premium-161421)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - ShuQi - 18-07-2019 21:57

Tutaj nie chodzi o Ciebie ale o całokształt Wink
Zasad TOTALNIE NIE zmieniam Wink Osoby które kupiły przed zmianą posta Z GWARANCJĄ otrzymają pełną wymianę jeżeli coś się będzie dzialo Wink I jak widać pisze to publicznie.

Skoro czegoś nie jesteś pewny, to dopytujesz, prawda?
Czy kupujesz snując własne plany będąc później rozczarowanym... miał być tygrys a wyszedł kot?
Pracuje w handlu od lat i panuje tutaj oraz WSZĘDZIE prosta zasada, "nie wiem- pytam"

Więcej na temat wypowiadał się nie będę, każdy Twój kolejny post zgłoszę jako spam w moim temacie.


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - radek0389 - 19-07-2019 17:01

Jak mam tv z androidem, to wystarczy odinstalować Netflix/HBO i zainstalować ponownie żeby uniknąć bana na kolejne konto?


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - Stworkowaty - 19-07-2019 17:09

Odinstalowanie i zainstalowanie aplikacji nie usuwa pamięci itp. Chociażby przykład z telefonu, że po odinstalowaniu aplikacji Netflix mimo wszystko w ustawieniach z aplikacjami można znaleźć dalej pliki od Netflixa.


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - alizen - 20-07-2019 18:13

Nie polecam..

[Obrazek: xd11.jpg]


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - ShuQi - 20-07-2019 20:23

Ja nie rozumiem ..
Mamy tydzień i wysyłam 3x dziennie
Weekend i ty liczysz że ja cały spędzę przy pc czekając aż kupisz????? Aż do samej nocy??

Wysłałem o 14 jak byłem przy pc ..
Chcesz kupic to zrób to WCZEśNIEJ NIE LICZ ZE KAŻDY CZEKA AŻ ZAMÓWISZ.


Zamów np w czwartek A pt masz ..

.
Dla mnie to patologia ... Nie jestem botem i nie będę. Nie podoba się??? Idź gdzieś tam


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - Hyuek - 20-07-2019 20:38

(20-07-2019 20:23)ShuQi napisał(a):  Ja nie rozumiem ..
Mamy tydzień i wysyłam 3x dziennie
Weekend i ty liczysz że ja cały spędzę przy pc czekając aż kupisz????? Aż do samej nocy??

Wysłałem o 14 jak byłem przy pc ..
Chcesz kupic to zrób to WCZEśNIEJ NIE LICZ ZE KAŻDY CZEKA AŻ ZAMÓWISZ.


Zamów np w czwartek A pt masz ..

.
Dla mnie to patologia ... Nie jestem botem i nie będę. Nie podoba się??? Idź gdzieś tam

to zwróc mu pieniadze, zalatwimy mu od ruskich tam skad resellujesz/robisz triale z VCC bez marzy
EDIT: ciekaw tez jestem skad info ze HBO GO ma UHD, skoro ten serwis posiada materialy w HD/FHD


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - alizen - 20-07-2019 20:43

Mam nadzieje, że rozumiesz co to znaczy "NETFLIX PREMIUM 30 DNI Aktualne - Posiadam konta na stanie! Smile ". Dodatkowo znalazłeś czas na wszystko: przyjęcie płatności, odpisywanie na gg i tłumaczenie się na forum, aczkolwiek nie znalazłeś czasu aby mi podesłać passy. beka
W temacie nic nie jest napisane, że w weekendy nie pracujesz
[Obrazek: XDDdddddd.jpg]


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - ShuQi - 21-07-2019 12:07

Hmmm Wink
Nie jestem robotem i nie mam zamiaru przy PC być 24/7 bo masz ochotę na już sobie pooglądać, konta NAWET jak teraz mamy weekend wysyłam do 24h max zazwyczaj.

Mam swoje życie prywatne i to ono jest na pierwszym miejscu Wink
Konta mam na stanie jednak nie mam do nich dostępu(muszę być przy pc)

Jeżeli konto kupione za 20% ceny rynkowej, otrzymane w 24h nie odpowiada - allegro, olx czy inne miejsca zapraszają....

A no tak zapomniałbym - tam konto za 7 zł dzielone jest na 20 osób Wink


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - kubek833 - 24-07-2019 15:06

Polecam, nie czekałem długo i wszystko zgodne z opisemSmile


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - adi_hq - 24-07-2019 15:19

Kupiłem kiedyś i polecam. Tu dwa pytania.
Czy po przywróceniu ustawien fabrycznych w smarttv obedzie sie bez bana na drugim koncie? Bo raz sie udało dostać xd

Czy jak będę płacił za konto normalnie 37 zł to jest możliwość bana gdy system wykryje że wczesniej było uzywane inne darmowe konto ?