Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) (/Temat-Netfix-hbo-Go-Mega-Premium-161421)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - ShuQi - 14-07-2019 10:43

Polecam się na przyszłość, zapraszam kolejne osoby! Smile


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - Simpson - 14-07-2019 20:05

Napisałem priv Wink


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - wachow - 15-07-2019 20:21

Heja, chciałbym zakupić Netflix na 30 dni, podeślij prosze PP na priv.


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - Milionaree - 15-07-2019 22:45

Po 30 dniach od zakupu konta Netflix mogę zapłacić ponownie i mieć nadal to samo konto czy wymagana będzie zmiana?


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - ShuQi - 16-07-2019 07:54

Wymagana jest zmiana na nowe konto.


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - kukiz87 - 16-07-2019 18:48

Netflixa na juz masz ?


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - ShuQi - 16-07-2019 19:16

Odpisałem na priv, wszystko jest i śmiga! Smile


Aktualizacja pierwszego tematu.


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - mgll - 18-07-2019 18:46

(04-03-2019 13:37)ShuQi napisał(a):  UWAGA!
Aby konto netflix działało poprawnie należy
TV - restart do ustawień fabrycznych
Telefon- Reinstall aplikacji
Przeglądarka- wyczyszczenie ciasteczek netflix.

Jeżeli się do tego nie zastosujemy jest możliwość wystąpienia komunikatu
"Twoje konto zostało zawieszone z powodu nieodnotowania ostatniej płatności."
Reklamacje z tego powodu NIE będą uwzględniane.
[Obrazek: image.png]

No cóż, pozostaje mi podziękowanie i pójście do konkurencji, jeśli po dwóch dniach konto się wysypuje Smile

PS: konto zakupiłem 16 lipca.


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - ShuQi - 18-07-2019 21:22

Ja z swoich kont korzystam od kilkunastu miesięcy i NIGDY nie zdarzyło się aby ono padło.

Pożałowałeś JEDEN ZŁOTY na GWARANCJĘ i masz do mnie żal? Do siebie powinieneś mieć Wink
Dziesiątki a nawet setki osób są zadowolone, zdarza się że konta padają(także tak jak tym razem z winy klienta), dlatego warto ten JEDEN ZŁOTY dopłacić i mieć spokój Wink

Reasumując: Żydzimy jeden złoty i mamy żal do sprzedawcy że coś nie działa? Idź do konkurencji Wink Konfliktowych klientów NIE potrzebuje Wink


RE: Netfix/hbo Go/ Mega Premium! :) - mgll - 18-07-2019 21:52

(18-07-2019 21:22)ShuQi napisał(a):  Ja z swoich kont korzystam od kilkunastu miesięcy i NIGDY nie zdarzyło się aby ono padło.

Pożałowałeś JEDEN ZŁOTY na GWARANCJĘ i masz do mnie żal? Do siebie powinieneś mieć Wink
Dziesiątki a nawet setki osób są zadowolone, zdarza się że konta padają(także tak jak tym razem z winy klienta), dlatego warto ten JEDEN ZŁOTY dopłacić i mieć spokój Wink

Reasumując: Żydzimy jeden złoty i mamy żal do sprzedawcy że coś nie działa? Idź do konkurencji Wink Konfliktowych klientów NIE potrzebuje Wink

Po pierwsze:
masz tak napisany post, że ciężko wywnioskować, że w podpunkcie
5.Cena :

Netflix ULTRA HD - Najwyższy pakiet = 6 zł

nie oznacza, że jest to pakiet bez gwarancji.

Po drugie:
jeśli zmieniasz treść postu po mojej skardze i nagle wytykasz mi błąd
(18-07-2019 21:22)ShuQi napisał(a):  ...
zdarza się że konta padają(także tak jak tym razem z winy klienta)
...
to czemu jest to z mojej winy? Jestem szarym użytkownikiem internetu, może rzeczywiście to była moja wina?

Szkoda, że człowiek uczy się na błędach i zmienia zasady w trakcie gry, lepiej jest powiedzieć, że żydzę beka, a w międzyczasie wszędzie gdzie to możliwe (czyt. główny post, gg) wstawiać UWAGI, żeby klient awanturujący się nie miał podstaw do tego.