Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozliczenie w M2M - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Rozliczenie w M2M (/Temat-Rozliczenie-w-M2M-161420)



Rozliczenie w M2M - Bobi2k17 - 04-03-2019 12:55

Witam, chciałbym zapytać się osób które działają w programie partnerskim M2M czy dostały już rozliczenie za Styczeń. Działałem w kampanii YCD i uzbierałem ponad 200 wniosków i brak rozliczenia a już jest Maj. Zawsze rozliczenie dostawałem około 25 następnego miesiąca (czyli w tym wypadku powinno być 25 Lutego), a kontakt z supportem jest słaby że trzeba czekać kilka dni aż odpiszą...


RE: Rozliczenie w M2M - rejwus15 - 04-03-2019 13:21

Spokojnie, rozliczą Ci Smile

Mi rozliczyli trochę, ale jeszcze nie wszystko.

Mało tego dodam, że nie wiem czy zauważyłeś ale w panelu głównym czy tam na stronie głównej po zalogowaniu -> Aktualności i tam informują jak np w w lutym napisali wiadomość, że wszystkie wnioski za grudzień rozliczyli.

Apropo supportu to nie wiem gdzie piszesz, bo ja od razu mam odpowiedź Smile


RE: Rozliczenie w M2M - Bobi2k17 - 05-03-2019 11:40

No widzę jak mi rozliczyli styczeń na 0 zł hahah Już napisałem do supportu czemu nie mam żadnych pieniędzy i sprawdzimy


RE: Rozliczenie w M2M - dominikstawniak - 05-03-2019 12:27

Mi odpisują od razu, ale w formie "Reklamacja została przesłana do Reklamodawcy" i się ciągnie już mi kilka wniosków od listopada, masakra.