Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rejestracja nr tel - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Rejestracja nr tel (/Temat-Rejestracja-nr-tel-161418)

Strony: 1 2 3


RE: Rejestracja nr tel - _Miluus_ - 14-03-2019 14:10

kevin4 pisalem ci ze nagla sytuacja gdybym wiedzial ze nie zaplace to bym nie zamaiwal ale tak wyszlo. kase dostales wiec mysle ze "nie oszukalemci nie powienem byc zbanowany" tak jak ktos odrazu tutaj napisal nie znajac sytuacji


RE: Rejestracja nr tel - kevin4 - 14-03-2019 14:12

Jak dla mnie wszystko ok


RE: Rejestracja nr tel - Majka - 14-03-2019 14:22

(14-03-2019 14:07)kevin4 napisał(a):  Co mam powiedziec. Kasa sie zgadza. Ale na przyszlosc zawsze jak sie zamawia cos to sie placi od razu. A jak bede wiedzial ze na chwile obecna nie bede w stanie zaplacic to nie zamawiam.

Święta prawda Kevin.

Dobrze, że wszystko zostało wyjaśnione. Powstrzymajcie się już od dalszych spekulacji co by było gdyby...

Miluus 20% za nieterminowość.


RE: Rejestracja nr tel - _Miluus_ - 14-03-2019 14:27

majka problem w tym ze zaplacilbym bez problemu ale niestety nagla sytuacja nie z mojej winy wiec daloby rade to jakos usprawiedliwic? Tongue


RE: Rejestracja nr tel - Majka - 14-03-2019 14:34

(14-03-2019 14:27)_Miluus_ napisał(a):  majka problem w tym ze zaplacilbym bez problemu ale niestety nagla sytuacja nie z mojej winy wiec daloby rade to jakos usprawiedliwic? Tongue

No właśnie usprawiedliwiłam i masz tylko 20% Tongue gdyby Hybridek przede mną zobaczył temat byłoby gorzej Rolleyes

A tak poważnie to masz nauczkę, staraj się unikać w przyszłości takich sytuacji.


RE: Rejestracja nr tel - _Miluus_ - 14-03-2019 14:44

dobra dzieki, jeszcze rraz przepraszam za sytuacje


Rejestracja nr tel - Admin - 14-09-2019 15:43

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.