Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rejestracja nr tel - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Rejestracja nr tel (/Temat-Rejestracja-nr-tel-161418)

Strony: 1 2 3


RE: Rejestracja nr tel - Majka - 14-03-2019 13:08

_Miluus_ a do słów Ryżego się ustosunkowałeś?


RE: Rejestracja nr tel - _Miluus_ - 14-03-2019 13:09

tak mowie ze jezeli mi rzeczywiscie nie dzialalo to nie zaplacilem, ale jezeli uwazacie ze zle zrobilem informujac ryzego ze mi nie przeszlo i nie placac to oddam mu to dzisiaj

kevin do ciebie juz poszlo pw wiec czekam na odpowiedz

edit do obydwu panow poszly pieniadze, wiec prosze nie wyzywac i nie mowic ze takich ludzi nie powinno byc. z kevinem bylem dogadany i mysle ze potwierdzi to tutaj a ryzemu oddalem pieniadze nie majac z tego nic. wiec prosze o wyrozumialosc i powstrzymanie sie od komentarzy typu "odrazu banowac" nie znajac sytuacji. mam nadzieje ze wszystko wyjasnione


RE: Rejestracja nr tel - kevin4 - 14-03-2019 13:26

Ok. Ja dostalem.


RE: Rejestracja nr tel - Ryży - 14-03-2019 13:28

Potwierdzam pieniądze doszły.

Jeśli chodzi o to czy coś z tego masz - nie powinno mnie to interesować. Kupujesz usługę. Dostajesz ją - co mnie to tak naprawdę obchodzi że dany serwis odrzuca ci konto. Ja podaję to co otrzymam w SMS. Kod działa a co się dzieje dalej to już nie moja sprawa.


RE: Rejestracja nr tel - _Miluus_ - 14-03-2019 13:37

ryzy rozumiem cie, ale wiesz zapewne ze kazdy by chcial by obie strony byly zadowolone a niestety tak nie bylo, szkoda ze odrazu piszesz na forum a nie dogadalismy tego osobiscie bo wyszla o mnie teraz zla opinia a jak widac wszystkiego dotrzymalem. @kevin4 licze ze sie wypowiesz jak to wygladalo w naszej sytuacji


RE: Rejestracja nr tel - Ryży - 14-03-2019 13:42

Oczywiście rozumiem z tym że gdybyś mi powiedział że mi zapłacisz jeśli na tym zarobisz to uwierz mi że wierzę w uczciwość mimo wszystko i nie było by całego zamieszania.
Po 2 nie wysłałeś mi 1 zł (śmieszna kwota) od razu po weryfikacji a pytałeś o SMS premium. Notkę dałem właśnie przez zapytanie o SMS aby przypadkiem ktoś się nie wkopal na większą sumę gdybyś okazał się być oszustem.


RE: Rejestracja nr tel - _Miluus_ - 14-03-2019 13:49

no tak bochcialem tez wczoraj kupic sms premium wiec spytalem czy masz to bym wzial 2 uslugi od 1 osoby. mam nadzieje ze jednak wszystko sie wyjasnilo i nie bede postrzegany jako jakie oszust


RE: Rejestracja nr tel - Ryży - 14-03-2019 13:59

Z mojej strony jak najbardziej wyjaśnione.
Szczegóły masz na GG więc rozumiesz dlaczego post napisałem.


RE: Rejestracja nr tel - _Miluus_ - 14-03-2019 14:02

dziekuje i przepraszam za "problemy"
@kevin4 jak mozesz tez skrobnij jakies slowko o tym.
@Majka jesli mozna prosilbym o usuniecieBig Grin


RE: Rejestracja nr tel - kevin4 - 14-03-2019 14:07

Co mam powiedziec. Kasa sie zgadza. Ale na przyszlosc zawsze jak sie zamawia cos to sie placi od razu. A jak bede wiedzial ze na chwile obecna nie bede w stanie zaplacic to nie zamawiam.