Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rejestracja nr tel - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Rejestracja nr tel (/Temat-Rejestracja-nr-tel-161418)

Strony: 1 2 3


Rejestracja nr tel - _Miluus_ - 04-03-2019 09:47

1.Nazwa przedmiotu : rejestracja nr tel
2.Opis przedmiotu :rejsstracja nr tel
3.Zdjęcia :
4.Kontakt Tonguew
5.Cena Big Grino ustalenia
6.Sposób zapłaty za przedmiot :dowolnie


RE: Rejestracja nr tel - Domenabiznesowa - 04-03-2019 09:56

Priv


RE: Rejestracja nr tel - kevin4 - 04-03-2019 11:10

Pw napisz


RE: Rejestracja nr tel - Ryży - 04-03-2019 12:07

Poszło pw

@edit

Nie polecam użytkownika. Moja notatka może nie ma bezpośrednio związku z tym postem.
Sprzedałem użytkownikowi kilka weryfikacji telefonicznych. Za pierwszym razem weryfikację przeprowadzal kilka razy bo rzekomo źle przepisałem kod z SMS (co było oczywiście nie prawdą). Zapłacił mi wtedy za jedną weryfikację bo niby tylko 1 przeszedł.
W dniu wczorajszym przeprowadziłem kolejna weryfikację (tym razem celowo używając nowej nigdy nie używanej karty sim). Po podaniu przeze mnie kodu oraz adresu paypal była cisza. Gdy po ponad godzinie napisałem że nie mam płatności to stwierdził że odrzucili mu tą weryfikację.
Przestrzegam przed użytkownikiem gdyż ja akurat straciłem tylko 2 minuty swojego czasu ale w trakcie rozmowy padło zapytanie czy posiadam SMS premium.

@[Majka]
@[Hybrid1990]
proszę o interwencję oraz ew zakaz handlu z użytkownikiem


RE: Rejestracja nr tel - Majka - 14-03-2019 10:08

@[_Miluus_] masz coś nam do wyjaśnienia?


RE: Rejestracja nr tel - kevin4 - 14-03-2019 10:15

Mnie tez wisi kase za jedna rejstracje karty sim .


RE: Rejestracja nr tel - _Miluus_ - 14-03-2019 12:53

jezeli rzeczywisicue mi nie przeszlo to napisalem prawde. jezeli chcesz to oddam ci dzisiaj ta 1zl


RE: Rejestracja nr tel - mrpabl058 - 14-03-2019 13:03

Banować z miejsca takich cwaniaczków, jeszcze z wielką łaską "jak chcesz to ci oddam ta 1 zł".... Zapewne jakiś oszust, robi sobie "słupy" zapewne do oszustw i jeszcze próbuje wyrolować osoby, które mu pomagają - dodatkowo na tak niskie kwoty. Człowieku, wstydziłbyś się migać od zapłaty za usługę, która kosztowała cię 1 zł, jakieś ściemnianie, znikanie itd.... Tu powinien być ban z automatu.


RE: Rejestracja nr tel - paula2017 - 14-03-2019 13:07

(14-03-2019 13:03)mrpabl058 napisał(a):  Banować z miejsca takich cwaniaczków, jeszcze z wielką łaską "jak chcesz to ci oddam ta 1 zł".... Zapewne jakiś oszust, robi sobie "słupy" zapewne do oszustw i jeszcze próbuje wyrolować osoby, które mu pomagają - dodatkowo na tak niskie kwoty. Człowieku, wstydziłbyś się migać od zapłaty za usługę, która kosztowała cię 1 zł, jakieś ściemnianie, znikanie itd.... Tu powinien być ban z automatu.

Popieram ale to forum to jest jedna wielka wylęgarnia oszustów i cwaniaków


RE: Rejestracja nr tel - _Miluus_ - 14-03-2019 13:07

jakie znikanie? juz by mnie tu nie bylo gdybym zniknal. po co mialbym oszukiwac ludzi na 1zl ale powiedz mi czemu mam placic za cos jesli rzeczywiscie mi nie dziala.
napisalem juz do wszystkich i dzisiaj wszystko bedzie uregulowane.