Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skracanie linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skracanie linków (/Temat-Skracanie-linkow-161416)



Skracanie linków - FKS - 03-03-2019 22:49

Cześć, jestem zielony w zarabianiu przez internet i dopiero zaczynam. Z zasłyszanych przeze mnie informacji wynika, że skracanie linków to jeden z najłatwiejszych sposobów zarabiania online. Ale zapytam tutaj, czy to było kiedykolwiek opłacalne i czy opłacalne jest teraz? Na takim shorte.st widzę około 5 dolarów za 1000 wejść, czyli coś koło 18 złotych. Za 10 000 byłoby już 180 złotych. Jakieś sposoby co zrobić żeby zyskać coraz to większe wejścia w moje linki? No właśnie, w jakie linki? Nowe odcinki znanych seriali, streamy do wydarzeń sportowych (głównie meczów piłkarskich)? Macie może jakieś doświadczenie i doradzicie jak zacząć?


RE: Skracanie linków - mysc - 04-03-2019 02:42

W Polsce stawka wynosi około 1$ za 1000 wejść - z czego liczy się do 5 wejść z jednego IP na 24h. Także teoretycznie wystarczy 200 osób, które klikną po 5 razy. Teoretycznie. Praktycznie jedna osoba klika raz, góra dwa - ale to też zależy od Twojej niszy i pomysłu na reklamowanie tych linków. Teraz wyższe stawki są w adfly, w shorte niższe.

Skracanie to moim zdaniem najłatwiejsza forma zarabiania CPA -> nie ma ograniczeń co do niszy, nie potrzeba specjalnych umiejętności. Niestety łatwość nie idzie w parze z możliwościami finansowymi - dlatego raczej polecam uznawać to za naukę pozyskiwania ruchu z różnych źródeł (nie masz ograniczeń), a nie jako formę zarabiania.

Najpewniej dojdziesz do 1-3$ dziennie i przeskoczysz na lepiej płatne oferty - ale te wymagają już czegoś więcej, niż tylko generowania ruchu Smile

Dawniej skracanie było około 3x bardziej opłacalne, ale to było 4 lata temu Smile


RE: Skracanie linków - buciu52 - 04-03-2019 08:40

Na skracaniu zarabiam pasywnie już dłuższy czas. Nie są to jakieś ogromne kwoty, ale bez żadnej pracy mam +-15$ miesięcznie z automatu. Gdzie promować linki? Możesz na YT, na mediach społecznościowych (na fb jest bardzo ciężko) i praktycznie wszędzie gdzie można wkleić komentarz Big Grin


RE: Skracanie linków - FKS - 04-03-2019 09:07

(04-03-2019 08:40)buciu52 napisał(a):  Na skracaniu zarabiam pasywnie już dłuższy czas. Nie są to jakieś ogromne kwoty, ale bez żadnej pracy mam +-15$ miesięcznie z automatu. Gdzie promować linki? Możesz na YT, na mediach społecznościowych (na fb jest bardzo ciężko) i praktycznie wszędzie gdzie można wkleić komentarz Big Grin


Czyli masz te 50 złotych/mies. bez żadnego promowania linków i tak dalej? Bo jeśli tak to z promowaniem myślę że wyciągnąłbym te kilkaset złotych miesięcznie.


RE: Skracanie linków - MrSlasher - 04-03-2019 09:22

Na skracaniu zarabiałem jakieś 5 lat temu i pasywny dochód utrzymywał się przez dłuższy czas od zakończenia mojej "pracy". Jeśli znasz dużo fajnych miejsc gdzie można wstawić linki, będziesz regularnie postować i szukać nowych miejsc to polecam. Jak ci się praca znudzi to zajmiesz się czymś innym a wykonana robota będzie zarabiać jeszcze przez długi czas. Nie ograniczaj się do samych social mediów, polecam witryny z memami gdzie można komentować


RE: Skracanie linków - buciu52 - 04-03-2019 12:44

(04-03-2019 09:07)FKS napisał(a):  
(04-03-2019 08:40)buciu52 napisał(a):  Na skracaniu zarabiam pasywnie już dłuższy czas. Nie są to jakieś ogromne kwoty, ale bez żadnej pracy mam +-15$ miesięcznie z automatu. Gdzie promować linki? Możesz na YT, na mediach społecznościowych (na fb jest bardzo ciężko) i praktycznie wszędzie gdzie można wkleić komentarz Big Grin


Czyli masz te 50 złotych/mies. bez żadnego promowania linków i tak dalej? Bo jeśli tak to z promowaniem myślę że wyciągnąłbym te kilkaset złotych miesięcznie.

Ale te linki są dodane w odpowiednich miejscach. Przy promowaniu zyski były może o kilka dolarów większe niż aktualnie. Po prostu dodane w punkt, nie spam byle gdzie byle czym Smile